Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to zem sem 🤪

hyhy mina mojego dziecka jak mnie zobaczyl hahah- jak by jie wiedzial cvo ma ze soba zrobic 😜
Az wkoncu zaciesz na maksa 😜
A urusl.. i jakies takie dziwne ruchy tikowe ma haha 😜
Spoczatku nie uwierzycoe ale nie poznalam jego glosu, i mowie do siory ze ma chrype 😮

ach....
Zostawilam go chwile samego na lozku..rozlozonym i lezal yy jak by nie tak jak my spimy tylko odwotnie 😜 w szesz o 😜
Przychodze.. moze po ninucie a ten nie dosc ze na brzuchu to malo tego... tam gdzie mial glowe to mial nogi i odwrotnie 😜 ahhahaha NIE PYTAJCIE JAK ON TO ZROBIL 😜
zobaczyl ze wchodze i moja mine to zaczol sie smiac 😜


No... 😁

Elus fiuuuu.. 🤪 🤪 🤪 😎 sie nie dziwie ze K jezdzi do Ciebie tak czesto 😁 ehehehehe 😜 😘 😘

No.. kruszynka slodka!!


Zaraz odblokuje dla Was;***




A maly dostal jakiegos popuchnietego pipulka i chrostki za uszkiem jak mial tyle ze z czola zeszly mu na szyje.. bylam u dr.... oczywiscie czarowal wszystkie baby w przychodni 😜
nawet lekarke zamiast ona ze mnia gadac co mu to sie ciesza do siebie 😜
Oczywiscie jak to u niej popisowke co potrafi musial puscic 😜

No i lekarka z wywiadu i tego co mu... stwierdzila poczatkowo skaze bialkowa 😮 😮 🤨 ale po ogladnieciu jego ze objawy sa za male, dalje gadalysmy itd alergie na welne ma 😮 a pisiorek to od naciagania 🤢 cos musialo mu tam sie dostac lub za duzo wit c co spowodowalo lekkie obszczypanie 🤢
Eh. ze wszytskim idzie sobie poradzic ale kurde alegria??? hmm...

AAAA sru nie mam potwierdzenia to sobie moze baba gadac 😁



No .... a new fotki zaraz w albumie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka fajnie ze masz juz małego przy sobie. A moj nieraz tez mial takiego czerwonego pisiorka wlasnie od naciagania ale to szybko mu minelo.
Alergia? Hmmm nie wiem to co teraz sie pojawila a wczesniej nie bylo? Nie znam sie ale jakies dziwne. Obserwuj go.
Fajnie by bylo zobaczyc swojego szkraba po tylu dniach, to widac te wszystkie zmiany, ale rozstac sie to bylaby masakra.
A ze czarus z niego to wiadomo hehe po mamusce.
Ja wlasnie pisze i jednym okiem spogladam bo moj sie "kula" po podlodze i co jakis czas biore go spowrotem na dywan bo sie na podloge kieruje hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach.. no to pokazuj 😁

No ja sie mojego na dywan boje klasc, nie tam tyle ze na ziemi twardo bo koc czy co bym polozyla... wiadomo Ale u nas od tego wegla jest ciagle brudno bo jej w durnym miejscu wejscia do pokoja i wiadomo chciac nie chcac sie troche nosi 🤨
Ale za to na lozku popisowke ma 😁

No dziwnie bylo go znowu miec, tak jak bym troche nie miala swojego dziecka bo wiadomo jak one wszystko szybko podlapuja jak sie ucza zmieniaja.... 🤨
Co mnie tylko szmuci to to ze nie robi "motorowki" jezykiem tego 😜 heh ... ale spokojnie naucze go spowrotem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheheh motorowki haha moj tez robi

a dzisiaj przez przypadek powiedzialo mu sie mama hehe. Nie chcial jesc i ryczy wiec pytam czy bedziesz jadl, a on po chwili nie! to ja w smiech i mowie to nie. Bo nie to on non stop gada. A za chwile ide do kuchni butle zaniesc a on mama! myslalam ze sie porycvze ze szczescia. Co prawda to przypadek ale zawsze cos hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem ze niby za wczesnie bo dopiero w 8-9 miesiacu zaczyna sie rozwoj oralny a po roczku analny-nie smiac sie tak to sie psychologicznie nazywa.
A głodnemu chleb na mysli co nie?

Ech koncze kobitki mimo tego ze mi tu tak dobrze. Nie wiem kiedy znow bede bo z tym netem katastrofa a nie wiem kiedy mi aktywuja.
Wiec nie bazgrac duzo co bym znow pol dnia nie nadrabiala.
Buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To lepiej zeby moj takie rozwoj przeszedl szybko 😜 bardzo bardzo szybko 😜


Ide sie poprzytulac i nynac:0 hihi

:****

PS> mozecie sie smiac ale jak K jest duzo w domu, albo wraca czasto z trasy , czy po weekendzie to ja sie kurde boje sama zostac w nocy w domu 😮
Fefra mam przechodzac przez przedpokuj i zawsze zapalam swiatlo 😮
Eeee wiec oby on dzis cala noc spal.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z kina 🙂
nadrobiłam 🙂

Loli kropa była The best i kusiaki też 🙂 odwzajemniam 😘 😘 jak się pozbierasz w kupę to ładuj się tu, bo bez Ciebie to inaczej...a i tak w dupsko kopa moją Super Nogą dostaniesz 🙂

film super 🙂 towarzystwo super! koleżanka w 9 miesiącu obok stękała, bo jej niewygodnie, sapała, a ze śmiechu to myślałam że urodzi 🙂 🙂 w ogóle jesteśmy umówione że jak zacznie rodzić i jej mąż nie dojedzie z pracy to JA Z NIĄ IDĘ RODZIĆ!!!! o tak 😁
co do filmu jeszcze, to dupa Adamczyka taka średnia 😜 lepsze ciała wszystkich pozostałych lasek 😁 Żmuda-Trzebiatowska zagrała taką głupiutką laskę 😁 świetnie!! zresztą wszystkie są fajne 😁 pare takich akcji że popłakałam się ze śmiechu... 🙂

a wcześniej jadąc sama jeszcze autem do koleżanki puściłam sobie pierwszy raz na full muzykę i ryczałam na cały głos! 🙂 i się popłakałam 🙂)
TO
MI
BYŁO
POTRZEBNE!!

idę do grochola, bo chory borok, jutro chyba na płukanie uszu pojedziemy do szpitala, bo nic na jedno nie słyszy i go boli... 😞
dobranoc kobietki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak przywiuzl tylko album bo sierota zapomnial plyty ze zdjeciami 😜 😠 ale jutra ma nam dowiesc
Album jest swietnyyyy pomyslalam ze moze jutro nakrece filmik i wam go pokaze 🙂
zdjecie butow tez jutro bo nie mam dostepu do kompa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
wróciłam z kina 🙂
nadrobiłam 🙂

Loli kropa była The best i kusiaki też 🙂 odwzajemniam 😘 😘 jak się pozbierasz w kupę to ładuj się tu, bo bez Ciebie to inaczej...a i tak w dupsko kopa moją Super Nogą dostaniesz 🙂

film super 🙂 towarzystwo super! koleżanka w 9 miesiącu obok stękała, bo jej niewygodnie, sapała, a ze śmiechu to myślałam że urodzi 🙂 🙂 w ogóle jesteśmy umówione że jak zacznie rodzić i jej mąż nie dojedzie z pracy to JA Z NIĄ IDĘ RODZIĆ!!!! o tak 😁
co do filmu jeszcze, to dupa Adamczyka taka średnia 😜 lepsze ciała wszystkich pozostałych lasek 😁 Żmuda-Trzebiatowska zagrała taką głupiutką laskę 😁 świetnie!! zresztą wszystkie są fajne 😁 pare takich akcji że popłakałam się ze śmiechu... 🙂

a wcześniej jadąc sama jeszcze autem do koleżanki puściłam sobie pierwszy raz na full muzykę i ryczałam na cały głos! 🙂 i się popłakałam 🙂)
TO
MI
BYŁO
POTRZEBNE!!

idę do grochola, bo chory borok, jutro chyba na płukanie uszu pojedziemy do szpitala, bo nic na jedno nie słyszy i go boli... 😞
dobranoc kobietki 😘 😘


Agaa - aż chciałam kliknąć "Lubię to" 😁 z zazdrości 😉 też chce koleżankę, też chcę do kina 🙂 😜:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...