Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O! widze ze wy tu juz pelna para idziecie z jedzeniem 🙂 my sie dopiero rozkrecamy 🙂 wczoraj 9 łyżeczek warzywek na obiadek i jak na razie tyle 🙂 moze niedlugo jakis owoc wrzucimy 🙂 Mały wazy 7300 🙂 ma podejrzenie o atopowe zapalenie skory 😞 i niewoalsciwie ulozone stopki... 😞 a ja się psychicznie staram nastawic ze od 14 do pracy.... serce mi peka 😞
a z pozytywnych to nam kredyt przyznali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś z Loli sobie na boczku pogadałyśmy i obiecała, że może zajrzy potem do nas 🙂
Ej no ja tylko tak z rana chciałam wam napisać. Ale już się ponaprawiałam i jest ok. Lecę prasować resztę dopóki mój mały zbój pozwoli 🙂
Lauranko baaaaaaardzo się cieszę z kredytu 😜 A powrót do pracy. Ach...Tęsknota czasami więcej daje niż bycie z kimś non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie wiem co dajemy nie tak ze te kupy az tak wala 😮

Marta to super z tym kredytem 🙂
A z maluszkiem.. ojj ojj 😞 😞
Ale jak jestem zdania ze nasze dzieciaki sa jeszcze bardzo male i nie wszystko maja jeszcze wypracowane, i jeszcze sie im to co ma uksztaltuje 😘

moje dwa swiry wczoraj 🤪
PS.Karol ma gatki 😜
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/550/ad1dbc635b12ce21med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale boskie foto 😁 😁 😁
zasłania sie jak by gatków nie miał 😜

Laurana gratuluję kredytu! chociaż...czy można komuś gratulować obciążenia na X-lat?

Elu się ponaprawiałaś 🙂

a moja krzyczy i marudzi, zasnąć nie umie...co za bobas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sam był zalany 😁
Nie no, ale poważnie to ostatnio jechaliśmy przez most nad Wartą i mnie zatkało 😮 Kurde laski całe pola zalane...Jak sobie płynęła Warta swoim korytem to teraz wygląda tak jak by obok siebie cztery takie płynęły 🤢 Domek kajakarzy zalany...Promenada nasza zalana 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam się, piekne 🙂 choc jak ostatnio zakochalam sie w żóltcy z czerwonymi konówkami płakow, dostalam po porodzie 😉 piekne 🙂
a co do kredytu, to tak jak mowi Ania, nawet jak na X lat to bede miala swoje, bedziemy mieszkać sami 🙂 i to mnie przekonuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mi się okres kończy więc to chyba nie na okres bolało...dzisiaj dla odmiany też boli hyh.

i się wqrwiłam!! mam takie dwie koleżanki z którymi umawiamy się już od tamtego roku na spotkanie u mnie, ale im ciągle coś...i co? qrwa dzisiaj miały przyjść, kupiłam likier czekoladowy i co? nie przyjdą, alem zła 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu ja oleje, taka jestem! pierdole je.
sama se tego likieru wypije 🙂

Aniu bardzo badzo dziwne! kiedy idziesz do gina? okres sie powinno dostac dopiero po skonczeniu tabletek i to pare dni po...ja tak mialam przez te wszystkie lata.
a jakie bierzesz? pewnei już pytałam... 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byście widziały jak nasza Dosik się wczuwa 😁 do fryzjera idzie, póxniej przychodzi kosmetyczka!! no szok 😁 😁 😁 bo ten bal ma dzisiaj!
kurde mol ale jej fajnie 🙂 nie lubie bali ale chcialabym zeby ktos sie mna tak zajał jak nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASUBTELLA
No mi zawsze po skonczeniu to na 2 dzien okres no ewentualnie 1 2 dzien po 🙂
No i wiadomo zdazylo mi sie zapomniec, ale teraz bralam caly czas bo bylam chora to nie bylo spospob zapomniec przy innych tabletkach. No tyle ze pozniej zaczelam... ehh

Nie wiem bede musial isc do T dowiweedziec sie keidy ma wolne zeby zostala z malym. Bo i tak chcialm isc zmienic na tansze jakies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...