Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Z takiego ciemnego bardzo trodno dojsc do swojego...
I jak np rozjasniasz to bedziesz miala ciemne odrostu i wlosy zciemnieja
A jak kladziesz ciemna farbe to coraz jasniejsze sie robia..
nie wiem czemu tak mi kumpela mowila 🤢


Dlatego wlasnie chyba sobie kupie normalna farbe po 24 zmyciach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
iwwwa napisał(a):
No, ładnie świeci słoneczko, ale narazie zimno 😞
Chciałabym iść z młodym na spacerek ale on ma katar dalej wiec nie chce ryzykowac.



Ehhh szkoda a myslalam ze cie namowie na wypad do londynu 😁
Ty podaj mi swoj Post Cod 😁
Chce sobie luknac jak daleko mam do ciebie 😁

Odp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Nie wlaczam kamerki bo mi strasznie zrzera a ja narazie zakupilam 2 GB poki sie tam nie przeprowadze i mam to na miesiac i do pracy jeszcze, wiec musi jakos starczyc a kamerka mi duzo pochlania, wczoraj zezarla 0,5 GB 🤪



no wlasnie.. ale Iwa czy ona chodzi czy nie to i tak leca MG bo laski maja wlaczone to jak bys filmik ogladala bo wiem jak wczoraj..... i dzis... to roznicy nie ma;/
Ja K gaje zebysmy zwiekszyli 😜 z 3 na 7 😁 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie do konca jest tak ze po ciemnej farbie jasnieja wlosy i odwrotnie. Tylko jak pofarbujesz ciemna i masz odrosty swoje naturalne to one sie wydaja jasniejsze-taki kontrast zestawienie odcieni, dlatego wydaja sie jasniejsze. I odwrotnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
To nie do konca jest tak ze po ciemnej farbie jasnieja wlosy i odwrotnie. Tylko jak pofarbujesz ciemna i masz odrosty swoje naturalne to one sie wydaja jasniejsze-taki kontrast zestawienie odcieni, dlatego wydaja sie jasniejsze. I odwrotnie 😉



no mi sie tez to wydaje bardziej logiczne niz to gadanie kumpeli... ale sru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka zgadza sie wszystko tak jak mowisz, ale jak uruchowmie kamerke to zjada jeszcze wiecej. A to o czym mowisz zebyscie zwiekszyli to pewnie mowisz o predkosci co nie? Bo ja nie mowie o predkosci tylko ja mam wogole limit 2GB na uzywanie internetu, czyli chodzenie po stronkach, odbieranie i pisanie emaili itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
ach ten M co wywinol????

Loli a ty wygladasz ciagle jak bys sie nie ruszala 😜 ahahha


A bo jakas ciagle do niego pisze idiotka on jej nie odpisuje ale ona pisze jak to jej kiedys było z nim dobrze itp 😠 😠 No i sie wkurwiłam i jej napisałam ze ma sie odpierdolic od mojego meza i cos tam jeszcze. a On do mnie z se nie życzy bym do jego znajomych tak pisała ! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no ja mam 3 GB internetu na miesiac....
I jak rpzekrocze to mi zamula na maksa... fotek nie wgram zadnych nie moge filmikow ogladac... dlatego np bardzo zadko wchodze ja YT bo mi potem zamula i ucieka internet.
I chce zwiekszyc do 7GB bo kurde brzuch teraz zrzera jak nei wiem.... wczoraj mialam miecale 300MG 🤢


Eh ja mu obiadk dam i pojdziemy 🙂



A wczoraj dostal BUDYN z MORLANYM MLEKIEM... jaaacie jak wsowal... ponad 200 wydoil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...