Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
Praktycznie caly dzien mnie tutaj nie bylo ! Ale jakos wzielam sie za sprztanie calego domu wszystko ! poodsuwalam lozeczko bo tyle kurzu ze jak to zobaczylam ze Ola w tym spi to szok 😮

Agaa u mnie hmm powiem zwykle bo pospolitus - normalnie ! w normie ! wrucilo ? nie wiem...

Elu ehhh 😞 moze sie jeszcze znajdzie a moze spi gdzies w jakiejs stodole ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przeczucie że mały się znajdzie! musi!

Loli aaaa...to w pon na gg czy gdzieś tam się zgadamy.

u mnie chujnia z grzybnią ( u Was też się tak mówi? 😜 ), a do tego idzie do nas szwagierka teraz, a jutro przychodzą znajomi.
na tych znajomych się cieszę bardzo, bo to koleżanka ze studiów, urodziła w listopadzie i przyjeżdzają z Bartusiem 🙂 także Ewki pierwsza ( no... druga, bo w brzuchu z Kacprem 😁 ) randka! stawiam że w ogóle nie będą sobą zaintersowani...ale kto wie? porobie foty to zobaczycie 🙂

Ewa dzisiaj przeszła samą siebie 🙂 marudzi marudzi...więc mówie do niej 'Ewa am am" a ta poruszenie wielkie i ogniki w oczach i głosny krzyk! jak się uspokoiła, znowu do niej mówie 'am am' i znowu to samo 😁
a zjadła dzisiaj na obiad cała miseczkę ziemniaczka, ze szpinaczkiem i kurczakiem! wpieprzała jak dzika, a potem walnęła kupę...że jej się wylała z pieluchy 😁 także od razu pod kran...bo nie poradziłabym sobie 😜 dziwi mnie ta kupa bo wczoraj jadła kaszkę, po której zawsze miała twarde kupki....także może się unormowało i żołądeczek zaakceptował 🙂
no...to tyle u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli widze u nas dziś podobna wena na wielkie sprzątanie 😜
ja tez za łóżkie, za łóżeczkiem wszędzie nawet dachy szaf pomyłam 😁
Zaraz kąpiel małego a co póżniej nie wiem 😜
AGuś fajnie ze macie taki weekend że ktos do was wpadnie nam narazie nic sie ciekawego nie zapowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela i co znalazl sie??????

Domi mialas super poranek!! 😁
heeh Ewka to normalnie szal... 😜 hihi nieraz jak sobie dzieciaki ubzduraja jakies slowa albo cos to w taka euforie wpadaja .. ehhe az sie oczy ciesza;D
A co do kupy... no wlasnie pewnie zoladeczek zaczyna dobrze grac z nowymi jedzonkami 🙂
Loli.. no M zdazalo sie chwytac.. moze ze 3 razy tak zrobil ale ja wiem czy to specjalnie .. raczej niee... przypadek. Bo juz to sie nigdy nie powtorzylo.

A ja.. Boze.. IWAAAA IDZIESZ ZA MNIE DO DENTYSTY!! A JA JUZ LECE PLODZIC CI CORE!!! 😞 ☺️
Bylam.. mowie ze tak boli ze do wyrwania ale ze sie panicznie boje.. a ona ze szkoda zeba 😮 zrobila dziore itd robi cos robi... i migla mi igla w jej rece bez strzykawki... reke jej chwycilam i w ryk ze igly nie dam wsadzic...
laski lzy mi lecialy na maksa az sie tailam.... tak mi potem delikatnie robila.... i co kurwa...
HUJNIA Z GRZYBNIA>... bo kurwa kanalowe mnie czeka... a sobie ni huja nie dam!! 😞


Eh.. jestem wypompowana...
A jutro jedziemy do K kuzynki co urodzila na poczatku lutego... hihi malutki mial 3100 wiec kruszynka 😁 hihi mam nadzieje ze nie bedzie ciagle spal i go wezme na rece;D
A dzis wazylam Marcela ..8900 😁 eheh tylko ze mial rajstopki, bluze no i pieluszke ale nie byla za ciezka wiec mysle ze te bite 8500 ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi no w obecnej sytuacji to nie bardzo się ciesze że ktoś wpada, wkurza mnie to!
ale ta koleżanka jest moja, więc z niej się cieszę 🙂 mam nadzieje że będzie fajnie 🙂

Anka współczucia!!! jenyyyy kanałowe! nigdy więcej 😞 brrrr aż mi ciary przeszły 😞

szwagierka była i poszła, także biorę lapa i obejrze sobie jeden TYLKO JEDEN!! odcinek 90210 i spadam spać...obiecuje że tylko jeden....echh, musze odespać przecież 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki co tam ciekawego u was. U nas wsumie wszystko wpozadku ehh z tym dotykaniem nie wiem czy ja cos tam boli moze cos piecze ale odpazonego nie ma gadalam z jakimis dziewczynami na chacie i mowily ze to niby normalne ze dziecko poznaje swoje cialo sama nie wiem co mam o tym myslec.

Elu ja tez mam jakis przeczucie ze Borysek sie wkoncu znajdzie mi tez kiedys pies zginol nie bylo jej moze z 2 Miesiace ale sie odnalazla i do tej pory zyjr sobie staruszka.

Agaa no spoko jakos sobie pogadamy jak pospolitusy pujda do pracy 🙂

Anulka wspolczuje z tym zebem ale dasz rady zrobi ci i bedziesz miala swiety spokoj juz nie bedziesz musiala cierpiec. Ja tez zawsze sie balalm denysty jak w wieku 7 lat mialam span zapalny zeba juz z ropa to byl dopiero bol jak dentystka mi wyrwala 2 zeby na raz bez zadnego znieczulenia na zywca. Oj kochana to dopiero byl bol a jaki uraz mialalm ehhhh teraz zaufalam jednemu dentyscie ktory krYwdy mi nie zrobil to sie juz tak bardzo nie boje chodz wiadomo ze tam jakis dreszczyk emocji jest.

Kurde u mnie znow beznadziejna pogoda ehhh a ja musze kupic Oli komode na ubrania bo ta co mam to wszystkie szuflady sie nie domykaja i ta deska co jest na ktorej sie uklada ubrania poprostu popekala od tylu i wszystko spada i sie nie domyka nawet nie mam gdzie jej tych ubranek trzymac moze dzis pojedziemy do ikea i kupimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak...Ja miałam zgorzel już w górnej jedynce i mnóstwo ropy. Ząb wysunął się w dół, cała spuchłam, wyciskała mi na żywca to wszystko gniotąc polik i miałam leczenie kanałowe. Nie bolało. Z borysem to już całą wieś zaalarmowałam.
A teraz idę...Po podpaski 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde napisalam takiego długiego posta i go wsiorbalo ech 🤪
wiec teraz w skrocie:
Ela skoro ktos widzial małego to napewno szuka Twojej siostry wiec sie znajdzie
Loli moj tak nie robi, chociaz zdazylo mu sie zlapac ale to przypadkiem.
Aga fajnie ze kupa sie unormowala, a obiadek mniam mniam heheh
A ja sie dalej mecze juz 6 dzien. Co zjem to wyrzygam, wiec nie jem.
A Kubusiek jak zwykle szaleje na kocyku fiku miku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piczki 🙂)

ehh dam rade jakos... bede wyla w huj na fotelu ale co zrobic 😉
eheh sie smieje do M ze ma mu nie byc smieszno do zebow bo to potem same problemy 😁 ehhee

No Elu i nic dalej nie wiadomo??? Moze pod ta szkola jest??? kurde biedny maluszek 😞
Przeciez gdzies byc musi!!

Loli M komoda tez ledwo dzwiga te jego sterty ciuszkow 😜 ale co zrobic 🙂 jeszcze jak b y tego bylo malo ich nie ubywa a przybywa 😁 i sa coraz wieksze 😜 heh

Aguuss co sie stalo?? kurde wstretne pospolitusy!



Ja wczoraj na K najechalam bo mnie tak dzaznil... dokuczal mi z tym dentysta z moim szwagrem 🤢
Ale to tam kit glupie zarty... wku mnie bo gdzies sie zawieruszyly papiery z banku z jego pinem.... i kurwa na mnie z morda 🤢 To zjebalam go ze kurwa wszystko na mojej glowie jest a on ma w dupie.. tylko do pracy chodzi i mysli ze wszystko zalatwia! A ja kurwa od mycia kibli po gotowanie itd do kurwa ksiegowania... za jakiegos robota robie 😮 a on ma w d 😮 jeszcze pretensje.
a dzis od rana ze go glowa boli itd.. on nic robic nie ebdzie.,... to z morda wyjechalam ze kurwa jak ja wczoraj zdychalam z bolu to nic go nie ruszalo... ehhh

A M kurde.... hmm.. w nocy nie jadl.. pil hernbatke ale tak mnie denerwuje.. bo wsadze mu dydula a ten wypluwa i wyje.. i tak przez pol nocy.... 😮 I znowu go wzielam do wyra... 😮 i spalismy przytuleni a rano juz sie przebudzal ja jeszcze oczy zamkniete a ten otwarte i gapil sie na mnie.. ja otwieram a ten banan 😁 hehe
i juz akcja blysk i lazil po mnie... wspinal sie po szczebelkach swojego lozeczka.... ehh swirek 🙂


milego dnia kochane:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
kurde napisalam takiego długiego posta i go wsiorbalo ech 🤪
wiec teraz w skrocie:
Ela skoro ktos widzial małego to napewno szuka Twojej siostry wiec sie znajdzie
Loli moj tak nie robi, chociaz zdazylo mu sie zlapac ale to przypadkiem.
Aga fajnie ze kupa sie unormowala, a obiadek mniam mniam heheh
A ja sie dalej mecze juz 6 dzien. Co zjem to wyrzygam, wiec nie jem.
A Kubusiek jak zwykle szaleje na kocyku fiku miku 🙂


Iwwwa a jogurty ? biszkopty? cos lekkiego nic nie pomaga ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa
jest taka piosenka chyba elektrycznych gitar
'wszystko chuj'!
i leci mniej więcej tak:
a ja Wam mówię wszystko CHUJ! może czasem troche mniejszy, ale potem jeszcze większy

no i tyle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki :*

u mnie net nawala znów tzn. wyświetlanie stron www :/ bo mąż "naprawiał" sterowniki do karty graficznej, no i " naprawił" 😠 😞 GAMOŃ !!

Aga piosenka the best 🤪 na chandrę i złości 😉 😜

u nas lepiej dużo lepiej 🙂 🙂 mam nadzieje że u Was czas dupa day tez się skończył 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Pipki 😘
Widze weekend to tu cisza jak makiem zasiał 🥴
Kacper dzis cos nerwowo spał wiertał się marudził
ja do 3 nie spałam a póżniej siedział z nim Mati bo ja padłam
bo tym sprzątaniu myciu byłam ledwo żywa a Mati mnie ejszcze opierniczył ze to ja z małym nie siedziałam.
a wczoraj ja cały dzien zapierdlałam a on se siedział i grał ;/ jeszcze wielkie alee jak kazałam mu sie przesunąć 😠
yhhhh 🤨
Ja wstałam umyłam włoski zjadłam śniadanko i musze sie wziąść za prace na jutro
a chce mi sie chodzby wcale 😮
ale mus to mus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u mnie wekeendowo 🙂 siedzimy i szczapaimy zrobilam salateczke bo mieli znajomi wpasc ale zadzwonili ze dzisiaj im sie nie uda i jutro.
troche mnie glowa boli po tym cieciu ale nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALwe tu cisza....
My zesmy nigdzie nie pojechali bo wojna z tesciowa w huj.... 😮 ehhh Ale N>C. 😜

Agus piosenki nie slysxalam ale na bank sobie poszukam 😁tylko net mi wroci dobry 😜


KASIUUU>> ALE IGULA MA KITYY!!!!! ehhe normalnie tak slodko wyglada.. az zjesc ja tylko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja po szkole
zmeczona
norma...
ide sie weekendować troszke
mala dawala podobno w tylek ale jak wrocilam to nie zaplakala ani 1 raz 🤪 🤪
tesknila za mamusia 😜 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...