Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem zdania , że dobra i jedna rzecz wyszarpana z lumpa. Dzieciaki nasze tak szybko rosną,, że w głowie się nie mieści. Więc jeśli np tak jak ja nie jestem pewna czy będę miała kolejne dziecko to mi się nie opłaca wydawać tyle kasy na nowe ubranka. Z resztą...W lumpie też można dostać nowe więc po co przepłacać.
A teraz info, które powaliło mnie na kolana 🤪 Moja sunia ze schronu ma chętną panią, która chce ją zabrać do siebie!!!!!!!!! Na zawsze!!!1Pod Berlin i ma już labradorkę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no to super z tą psiunią Elu 🙂

hmmm nowe rzeczy w lumpie? nie ma szans, nie u nas. syf i szmaty same...jak widziałam te staniki to brrrrrr......albo stroje kąpielowe, uchh albo! szlafroki no masakra.
hello kitty? nie ma szans! raz tam Ewie kupiłam takie różowe body ze snoopiem za 7zł.
echh ale Asia ma racje...może nie umiemy szukać????

ja spadam dziewczyny, połomało mnie całkowicie 😞 mój pojechał do apteki po jakiegoś fervexa, bo mną telepie 😞 booosko!
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ja jestem zdania , że dobra i jedna rzecz wyszarpana z lumpa. Dzieciaki nasze tak szybko rosną,, że w głowie się nie mieści. Więc jeśli np tak jak ja nie jestem pewna czy będę miała kolejne dziecko to mi się nie opłaca wydawać tyle kasy na nowe ubranka. Z resztą...W lumpie też można dostać nowe więc po co przepłacać.
A teraz info, które powaliło mnie na kolana 🤪 Moja sunia ze schronu ma chętną panią, która chce ją zabrać do siebie!!!!!!!!! Na zawsze!!!1Pod Berlin i ma już labradorkę 🤪 🤪 🤪 🤪


no to super sunia bedzie swiat zwiedzac berlin no prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ide spac...
moze tez na bdziuch 😜 eheh
maly na mojej poduszce z moja koszulka....ktora ubralam misiowi 😜 mam nadzieje ze spedzi tam cala noc 😁
hehe
:**
Domi jak Kacprys?? 😘 😘 😘 😘 😘 ucaluj go od nas:****
niech on juz wraca do domkuu... 😘 😘 ☺️

kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...