Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie Kochane ! 😘
Jesteśmy już w domu od środy ! 🤪
ale jak zwykle coś sie spieprzyło i nie umiałam do was wejsć 😞
Kacper czuj sie dobrze jest już zdrowiutki 🙂
Tęskniulałam za wami moje słonkaaa ☺️ ☺️ ☺️
Widze nowa stronka fajnie fajnie 😁D
Admin dba o nas brzuszek ! 🙂
Miłego weekendu kochane ! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooooomi!!!!
Strasznie się cieszę, że z Kacpluszkiem juz oki.
nie ma jak w domku
😉
u nas noc oki, wstwałam tylko 1 raz i tak dobrze bo czasami po 30 :/
obudziła się przed 8 zjadła, kupa do nocnika i poszlismy spac
kurna ja sie boje zmiany czasu.. :/
a co do psa to tez mam zdjęcia.
Jak wróce ze szkoły, albo jutro dodam zdjęcia 🙂
Miłego weekendu kochane
Ucałować bobaluszki :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale tu puściuteńko.... Olek tez juz czsem trafia celnie do nocnika, co prawda na siedzaco ale jeszcze to dopracujemy 😉
Mam pytanie. Po jakim czasie zanikl wam pokarm gdy skonczylyscie karmic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi napisał(a):
hej ale tu puściuteńko.... Olek tez juz czsem trafia celnie do nocnika, co prawda na siedzaco ale jeszcze to dopracujemy 😉
Mam pytanie. Po jakim czasie zanikl wam pokarm gdy skonczylyscie karmic?


2-3 dni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga zaglosowane, i wczoraj tez, chociaz nie przypominasz :P , wrocilam ze zjazdu, dostalam 5 za dzisiejsze kolo a za przedmiot z inym gosciem 4+ łącznie wiec do indeksu za praktyczna nauke jezyka mam 5. jeszcze z tego mam egzamin za 2 tyg, 2 dniowy no ale zaliczenie juz jest. mialam malej kupic nocnik ale ze fatalnie sie czuje to nigdzie nie lazilam po sklepach, czy ktoras wie gdzie teraz jakas promocja na pampersy? bo mi sie koncza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma u was Netto? 😮 Myślałam, że to wszędzie jest 😜
A daj spokój Aniu.Powiedziałam, że nie. A Krystian dodał, że przecież od takiego wydzwaniania to na łeb można dostać 😁 W ogóle była też Krystiana siostra i pojechali po tej swojej matce jak po ścierce. Jakaś wioskowa baba ją obcięła. I to tak, że masakra 😁 W latach 80tych tak chodzili. I ją Krystian wyśmiał, apotem jego siostra przyszła i od razu BOŻE MAMO KTO CIĘ TAK OBCIĄŁ?! 😁 Ale miałam ubaw. AAaaaaaaaaa no i odpadło nam kolejne kilka osób na ewentualne wesele za kilka lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi z nosa leci 😞 Woda normalnie jak z kranu. A wiecie jakie świństwo? Krystiana wujostwo z Poznania wyprawia 18ste urodziny swoich synów-bliźniaków. W wynajętej sali, 80osób 😮 ok...dopiero co piszczeli i szukali od kogo kasę pożyczyć, a tu takie ,,wesele,, 😮 No i wczoraj przyjechali do teściów z zaproszeniami. Czaicie, że wszyscy dostali oprócz nas i Krystiana siostry? Ona nie utrzymuje z nimi kontaktu, ale my? A jak byliśmy u nich, czy oni u teściów to gadali z nami, słodzili itd. A tu niedawno komunię ich najmłodszego syna mieli i też nas nie zaprosili. A teraz to? Z czwórki rodzeństwa zaprosili tylko tego Krystiana brata co na wózku jeździ i tego co ma ich w dupie, ale ma firmę w Norwegii więc jego też zaprosili 🤨 Fajnie nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do tego gościa ma podobną fryzurę tylko z tyłu przy szyi tak ma takie długie te włosy, że kitke by zrobił 😁
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://republika.pl/blog_yo_407977/676855/tr/dmpic01.jpg&imgrefurl=http://judytta.blog.onet.pl/1,AR3_2007-01_2007-01-01_2007-01-31,index.html&usg=__RvRjN1LCnZBHFXQNlw93DcOOA9E=&h=480&w=412&sz=47&hl=pl&start=44&zoom=1&tbnid=xZb2CR1dncOyAM:&tbnh=137&tbnw=117&ei=STiOTYr1HM6y8QO9vuygDw&prev=/search%3Fq%3Dfryzury%2Bdamskie%2Bz%2Blat%2B80tych%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbm%3Disch0%2C939&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=785&vpy=261&dur=425&hovh=137&hovw=118&tx=112&ty=136&oei=4TeOTZr5BcbYsgbLiK2RCg&page=3&ndsp=21&ved=1t:429,r:11,s:44&biw=1280&bih=602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc odpisuje 😁
Loloi tak robi kupę i siku do nocnika no bo wiesz.. ona mi pokazuje kiedy chce 😁
Rudi ja mam dalej pokarm, niestety.
I mam już tego dość...
No ja po szkole, okej było
henna i depilacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...