Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ona dostaje zajoba jak widzi smycz. Skacze, trzepie się, rzuca, biega....Założyłam na siebie wielgachny sweter. zawiązałam chustę. Poskręcała mi się, ale było mi już gorąco więc szybko ubrałam Franka i wcisnęłam w nią. I oczywiście najgorsze, żeby tą jebniętą na smycz wziąść. Wzięłam i wychodzę to ciągła mnie jak ułomna! Prawie się wywaliłam!!!! Wydarłam się na nią kilka razy, ale to nic nie dało. Tylko tyle, że Franek się przeraził i wyć zaczął. Kawałek przeszłam a ten ciągle wył, a ona dalej się szarpała. No miałam ochotę jej przyjebać!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc po 3 minutach wróciliśmy do domu.
Ufff położyłam go na łóżko, przykryłam kocem i śpi 😞
Jestem wykończona i mam ochotę się popłakać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooj Eluś doskonale Cię rozumiem
Dora robi dokłądnie to samo i przez nią miałam nogę w gipsie.
Masakra, za to mam ją ochote zabić
i dlatego ma kaganiec bo najpierw jej zakłądam kaganiec to siądzie na dupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jacie Ela:/ miał Ci ją przecież wyprowadzać jakiś sąsiad no nie?;/ a nie możesz jej puscić bez smyczy? ech jak miałaś się ochotę popłakać to trzeba było! czasem to ulga...

Eluśka a Ty weź mu przemów do rozumu...co on sobie wyobraża? nie wiem co zrobił, ale podejrzewam raczej czego NIE zrobił...

byłam z Ew u lekarza, wyniki krwi w miarę dobre, żelazo ok, ale coś tam z morfologią ma nie tak 😞 miała któraś robione??

aaa i pytanIE JAKI JEST SPOSÓB NA ZŁAPANIE PORANNEGO SIKU???? BO MUSIMY ZROBIĆ!! 😮
masakra...
Ewa w ogóle dzisiaj ma dzień na nie!! jestem padnięta przez nią. jedynie na spacerze była fajna, bo spała 😜 potem się obudziła i poszłyśmy na huśtawki! ale się jej podobało 🙂
ale teraz w domu znowu maruda i nic nie je! dzisiaj zjadła tylko 60 mleka, troszke obiadku i teraz słoiczek deserku.... 🤔 🤔 i 100 herby....
jakiś skok ma czy co?
bo normalnie dzisiaj, leżałam na boku, a ona się przyczłapała do mnie i co? wspieła się na ten bok i ..... wstała 🤔 😲 😲 😲 😲

mój się przed chwilą tak strasznie pokłócił ze swoim bratem, że myślałam że się chwycą 😞 straszne to było...ryczeli, popychali się....a w środku tego wszystkiego ja i moja mała Ewa która ni hu hu nie wiedziałą co się dzieje 😞

echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie....Najpierw to co złe:
Ela kolczatek w większości krajów już nie wolno stosować i można oberwać po kieszeni. A one i tak nic nie dają bo takie psy jak nasze, mają zbyt grube i umięsnione szyje. Więc polecam Ci tą obrożę. Tylko trzeba cierpliwości przy uczeniu psa chodzenia na niej. a działa właśnie tak jak uzdy dla konia. Zaraz linka wkleje co to jest.
http://allegro.pl/dino-obroza-uzdowa-kantar-rozmiar-nr1-20cm-i1490885098.html
Co do S....Weź mu wpierdol i na jakiś czas znowu będzie spokój.

Agaa a o co im poszło? Na siki dla chłopaka wiem, że w aptece jest taki worek i się go jakoś tam doczepia. To dla dziewczynek pewnie też coś jest takiego. Musisz zapytać. Nigdy nie łapałam siuśków takiego maleństwa.
A z dobrych wiadomości to ta psinka, którą się zajmowałam w piątek jedzie do nowego domu. O 17tej ją zabierają ze schroniska. Jedzie do Szczecina 🙂 Ot tak dla poprawy nastroju.
A chłopak wychodzi z Luną tylko ja się o nią boję 🤢 Jakoś nie wiem....Znowu górę bierze mój charakter . NIKT TEGO NIE ZROBI TAK DOBRZE JAK JA! 🤨 Takie zrycie....A ryczeć nie ma co. To i tak nic nie da, a szkoda tuszu 😜 A katar i tak już mam ostry więc jak się poryczę to jeszcze gorzej będzie. Idę się kąpać bo wstał mój książe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to psiaki daly wam popalic dzisiaj niedobre pieski 🥴
Aga a co do siusiu tu tak jak ela pisze sa woreczki w aptece do przyklejenia.A jak musisz bezposrednio do kubeczka to ja dawalam mu pic i podkladalam kubeczek i udalo sie zlapac 🙂 rano zawsze najlepiej.
A morfologie adas mial ale jak mial miesiac.

a ja juz mam dosyc adas zwarjowal dzisja nie wiem o co caman caly czas marudzi jakby sam nie wiedzial czego chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co ja dzis przezylam! moj J w nocy poszedl zrobic malej mleko i stracil przytomnosc. od rana po lekarzach jezdzimy, najpierw z mala bo kaszlala w noc i widac ze chora, potem z nim, dzis byl rodzinny i neurolog, jutro kardiolog, pozniej badania eeg, tomografia niewiadomo kiedy, okaze sie jutro jakie kolejki, i zobaczymy 😞 ola chora wlasnie jej dalam antybiotyk i spi biedna, jan spi w 2gim pokoju, zakazalam mu pracowac a on nienawidzi siedziec w domu, zadzwonilam do jego pracodawcy, zly byl no ale coz, do piatku nie bedzie pracowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga dla dziewczynek tez sa woreczki, tylko powedz ze dla dziewczynki wlasnie 🙂 bo inne troche, ale pamietaj ze jak przykleiszz to daj ten worek do dolu bo ja nie zwrocilam uwagi i wszystko wylecialo, janusz zlapal ostatnie 3 kropelki, babki w lab smialy ale starczylo 😜 a najlepiej to wstan wczesniej i jej to przyklej i nie zakladaj pieluchy to zobaczysz kiedy siuisa i sciagniesz, 2gi raz nie polecam zakladac bo to odparzenia robi, wiec lepiej zeby sie za 1szym udalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela daj spokoj wiesz jak sie przestraszylam, ole polozylam na podlodze wrezeszczaca i go cucilam, jak mu nogi podnioslam to oprzytomnial, ale straszny to byl widok, cala sie trzeslam, nie wiem co to i dlaczgo, przypuszczam ze przemeczenie bo wrocil z tej trasy a na nastepny dizen pracowal 12godz, ale i tak sie boje bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela no niezle z Luna.. cale szczescie ze sie nie wywrocilas 😘 I no wlasnie co z tym chlopakiem co mial Ci wyprowadzac?

Anka oby wszystko bylo dobrze, i zeby to bylo tylko przemeczenie 😘 😘

Aga sa takie woreczki ale musisz powiedziec ze dla dziewczynki to ma byc.. potem z tego do kubeczka przelej.
Nie wiem jak to dziewczynka sie zaklada ale w aptece ci nabank powiedza 😉 zreszta tam chyba jest instrukcja:P Daj jej piciu i juz 🙂 to chyba tylko 2 godziny moze byc przyklejone.. nie pamietam wlasnie 😉


A my po spacerze.. normalnie nogi nam w tylek wchodza a ten pelen energii... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja sama muszę ją pilnować. On sobie idzie z kolesiami, na fajeczke itp i cholera wie co oni tam robią i czy ją pilnują. Mówiłam, mu, że jest po operacji i że powolutku i spokojnie z nią to przyszła zdyszana jak dzika. Wiec wole sama chodzić bo jak coś się jej stanie to później ja dostanę po kieszeni.
Krystian zapytał czy weźmiemy ślub w przyszłym roku 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej laski no co Wy? 🙂 ja wiem że jest woreczek 🙂 🙂 🙂 w szpitalu choćby go miała założonego...no nic, obudze się w nocy o 4 i pójdę jej założyć...zobaczymy. kiedyś ktoś mi mówił że jest taka godzina o której dzieci sikają 😜 ale nie wiem czy to prawda 🙂

Aniu masakra!!! w życiu bym czegoś takiego nie chciała przeżyć! miejmy nadzieje że to tylko przemęczenie!

Elu hmm ta uzdowa obroża to jakaś dziwna w sensie dziwna, że taka licha na takiego psiura 🙂 czy nie? daje radę? 🙂 miałam kiedyś wilczura, boski pies był! i nie wyobrażam sobie takiej uzdowej go prowadzić...no way!

Asia! kurna Ewa to samo 😞 ja nie wiem co jej się stało!
to co dzisiaj zjadła: 60 ml, dziubnęła kaszki, dziubnęła obiadu, 100 herby, deserek, jednego filpsa i teraz wmusiłam w nią niemal 150 ml mleka... 🤔 nie lubie jak ona nie je...a jak wmusiłąm i piła to mleko to wypiła w dwie minuty, chałstami! musi być mega głodna...to czemu nie je? zęby? dr to raz mi powiedziała że ma szerokie dziąsła ( eee??? ) a drugie że nic się tam nie dzieje...chyba ją zmienie, bo kobieta fajna, ale jakaś taka mało konkretna 🙂
zobaczymy co z tymi siusiami będzie...
trzymać kciuki za wysiusianie do zbiorniczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ślub? 😁 a Ty co mu na to??

Ela i tu widzę podobieństwo ( nareszcie! ) ja też z tych co uważają NIKT TEGO NIE ZROBI TAK DOBRZE JAK JA. ale niecierpie tej cechy u siebie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie bo czasami robię coś ponad własne siły. Nabiorę na siebie milion spraw a potem zdycham. A ja mu na to, że może w tym roku 😜 Nie no, ale tak serio nie spieszy mi się.
A obroża daje radę lepiej niż kolczatki i cała reszta gówien. Zwłaszcza u tak dużych psów. Luna prawie 29kg waży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4 😜
Kurde to serio lepiej samej z nia wychodzic... a moze ktos jeszcze sie napatoczy co UCZCIWIE z nia bedzie wychodzil 🙂
Kurcze a jak bys np go uspila normalnie ja zawsze a potem do lozeczka przeniosla? Oczywiscie jak bedzie laskaw isc juz spac 🙂
Ewka miala woreczek w szpitalu?? a na co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ma delikatny sen ze wyczuje odrazu.. kurcze nie no chyba az tak go nie lubi zeby je rozkrecac??:P
Ela, ja wiem ze to glupie ale moze ono stoi na jakies zyle wodnej?? i poprostu mu tak sie zle spi czy cos?
Niby glupia sprawa ale moj tata ma szuru buru na tle tego i jak maly sie urodzil to wszytsko sprawdzal wachadelkiem .. a wystarczy pierscionek i chwycic go za reke tzn sie malego.. nei mojego ojca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...