Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam narazie tylko 1 drewnianego kawiatka i nie mam problemu z doniczkai i podlewaniem 🙂 ku oburzeniu tesciowej :P jak przyszlam tu mieszkac to mi wczesniej przyniosla kwiata ale nie zapytala czy go chce czy nie tylko postawila, to jak mu troche liscie poopadaly to jej odstawilam na dół 😁 i tez nic nie powiedzialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia tylko w tym rzecz, że u mnie to nie pomaga, ani masaże ani plastry...
idę z tym do lekarza, nie wiem, niech mi da skierowanie na badanie moczu ( może to nerki a nie plecy?? ) albo na rtg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu.. to leć, badaj! Ja byłam pewna, że mam obciążony kręgosłup więc mi po masażu jak ręką odjął..
a jak chusta? 🙂
przyszła? ja od wczoraj spaceruję:P i obydwoje z Matim zadowoleni jesteśmy 🙂 i powiem Ci też plus - nie da się w niej iść ze zgarbionymi plecami! więc też mniej bolą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że ja nienawidze kwiatków kwitnących? po prostu nie trawie!! koleżanka mi kupiła jak na nowe mieszkanie przyszła i co?? zdechły bo ich nie podlewałam...no, nie wiem co mi ale kwiatek to dla mnie ma byc zielony 🙂 a takie kwitnące to sio na dwór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Gosia przyszła, miałam do Ciebie pisać, a jakoś nie umiem się pozbierać...teraz walcze z istalacją systemu na mamy kompie i troche mi schodzi...
przyszła dzisiaj, jeszcze w niej Ewy nie trzymałam. wg mnie jest troche za długa, bo mi merda między nogami 🙂 🙂
jutro wypróbujemy bo muszę na poczte iść tak czy tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga mi wg instrukcji też merda:P bo w instrukcji jest napisane żeby z tyłu związać.. więc wiążę z przodu i jest ok 🙂
na razie mam opanowane jedno wiązanie:P Kub nie pozwala mi na sobie poćwiczyć 😁
Ale genialna sprawa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/coneco-wozek-spacerowy-juupi-2011-wysylka-0-zl-i1526016907.html jak wam sie podoba ten wozek? co myslicie o takich kolkach? mialam zamiar kupic w przyszlym miesiacu ale w tej sytuacji to nie wiem.. chyba ze po odwolaniu sie zgodza zaplacic.. wlasnie wysylam dokumenty takiemy gosciowi co sie na prawie zna, jak cos wskuramy to ola bedzie miala wozek 🤨 a narazie moge tylko ogladac w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"L" wzięłam.. bo w sumie nie wiedziałam jaki więc sugerowałam się tymi pytaniami pomocniczymi 🙂 Ale myślę, że jest ok! 🙂 A Ty?
W ogóle to w końcu jaką masz? elastyczną czy tkaną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam L i też tkaną 🙂 i merda mi bardzo hehe, może jak by była M to by nie merdało 🙂
ale ciesze się straszliwie, bo to chyba pierwsza rzecz jaką w zyciu wygrałam 🙂
i fajnie zapakowana nie? 😁 fane pudełko 🙂

haha Aniu a u mnie znowu tak jest z fioletem 🙂 i prosze Cie nie pokazuj mi tych wózków bo strasznie mi się sposobał, ale hmm czy 11kg to nie dużo? bo ja nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zajebiście, że tkana!!!
Pamiętasz jak na początku konkursu mówiłam, że fajnie by było jakbyśmy obie wygrały?:P o to mi chodziło żebyśmy obie dostały tę tkaną 😁 chcieć to jednak móc 😁
Myślę, że "M" za chwilkę jak dziecko podrośnie mogłaby być krótka.. albo może do innych wiązań jest więcej materiału potrzebne??:P
hehe jaki kolor wzięłaś? tak z ciekawości:P A pudełko ładne:P moja teściowa myślała, że mi buty przyszły bo akurat zamawiałam:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya babiszonki :]

o widzę że chusty przyszły :] SUPER!! cieszę sie bardzo że i my pomogłyśmy 🙂

Aniu super wózek!! ale drogi że HEJ :P ja do tych kółek nie jestem przekonana, wolę swoje pompowane :P
ah! le bym chciała się z Wami polenić, pogadać POKLACHAĆ 🤪 🤪 🤪
ale kapusta na łazanki się gotuje, i jeszcze bedzie dobra godzinę a ja lece sprzątać bo Dziki tak zapuścił mieszkanie z Igą do południa że nie wiedziałam od czego zacząć i nie wiem kiedy skończę.
NIC TO! 🙂 POZDRAWIAM CAŁUŚNIE 😘 dobrej nocki 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu 11kg to dużo. Widziałam te wózki na żywo i wyglądają tandetnie. I są niskie. Tzn jak dziecko będzie starsze to długo nie pojeździ bo główką w budkę będzie waliło. I ja też wolę pompowane kółka.
A chustę wystarczy jeszcze raz okręcić dookoła pasa i zawiązać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to ja juz nie wiem jaki ten wozek kupic, myslalam ze ten fajny bedzie, ale na zywo nie widzialam wlasnie. haaaaa zreszta teraz jestem pijana. moze nie w 4 dupy ale zawsze troche... o woku mam czas pomyslec bo i tak kasy nie mam chwilowo.. jutro pomysle. buziaczki :*
Kasia pewnie ze sie spotkamy, tylko chwile..niech to wszystjo przejdzie.. teraz to ide zainhalowac mala i spac. czekalam caly dizen na j zeby sie napic w koncu bo z dizeckiem sama bym nie pila przeciez. paaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...