Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ania ja też się mocno zastanawiam nad kojcem, bo ta moja to szalona strasznie, nie usiedzi na pupie, w leżacku be, w siedzonku be, na łóżku be, wszędzie be 🙂
zrobiłam mamie lapa! achh jaki on piękny i świeży! teraz jak siedze na moim staruchu, to aż mi żal 😜 ile tamten ma bajerów wooo 🙂

Ania a Ty się studiami nie przejmuj, tzn egzaminami, my tu dobrze wszystkie wiemy że i tak będzie piąteczka, najniżej 4i pół 🙂 kurcze, czy Ty nie masz szans na stypendium naukowe???

Asia jak tylko będziesz coś wiedzieć to dawaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga ty mnie z stypendium nie denerwuj, mialabym 4 stowy na miesiac ale braklo mi pół stopnia z jednego przedmiotu i nie mam nic. i to za taka pierdole dostalam wtedy te pol stopnia nizej. wneerwiona bylam strasznie. przez caly rok by mi 400zl placili. a teraz juz nie mam szans bo jestem na ostatnim roku wiec za rok mi raczej nie dadza bo mnie juz nie bedzie 😜 ale pewnie bym sie zalapala. ja wiem ze zawsze tak jest jak mowicie ze gledze a potem jest ok, ale to jest specyficzny egzamin, ktorego od 5 lat boje sie non stop caly rok. co roku go zdaje, cos jak matura tylko trudniesze i gorsze. w tym roku ostatni raz. egzamin praktyczny czyli nie mozna sie na niego nauczyc raczej, czasami mozna bylo jak byly slowka tez a w tym roku nie ma zadnej czesci takiej pewnej, bo nie mam pisania gdzie zawsze sie cos napisalo i pare punktow bylo, nie mam slowek co tez wykuc mozna. jest słuchanie, czytanie i użycie jezyka czyli tzn use of english, cwiczenia typu ze brakuje jakiegos slowa i z kontekstu musisz wywnioskowa cczego i z glowy wyszukac( na maturze sa jakies podpowiedzi w nawaisach czy cos a tu nic) no i zadania tego typu, rozne gramatyczne i na slownictwo. wszystko na poziomie proficiency, a sluchania i czytania na tym poziomie to zawsze mi co najmniej 3 odpowiedzi pasuja z czterech :P no i do tego jeszcze mam tłumaczenie tekstu z pl na angielski, bez żadnych slownikow, gosc gada ze bedzie zwracac uwage na gramatyke, skladnie itd jak ktos to przelozy, no ale jak slowka nie znasz to i zdania poprawnie nie ulozysz. - i to wszystko mam w piatek, a druga czesc tego egzaminu jest w niedziele- ustny w parach, losuje sie temat i jakies pytania i sie gada w parach, komisja zadaje dodatkowe pytania, ale poki co to jeszcze zagadnien nie znam, tylko taaakie bardzo ogolne i nie wiem nawet czy to te na pewno bo jeszcze nas nie poinformowali, ale co mi z tego jak to moze byc cokolwiek a to tez nie jest takie latwe nawet jak ktos znaa jezyk, bo to trzeba miec slownictwo z zakresu np jak sie dostanie cos o alternatywnej medycynie albo o modyfikowanym jedzeniu, no i wiedze na ten temat zeby cokolwiek wybelkotac a nie powiedziec tylko to jest fajne a to nie zdrowe :P NO I ZAWSZE SIE TEGO BOJE JAK CHOLERA bo nawet jak sie nie zda to nie ma takiego komfortu psychicznego ze na powtorke sie naucze no bo sie nie da. sory za taki dlugi post. 3majcie za mnie kciuki w weekend. mialam sobie porobic jakies cwiczenia tak dla wprawy ale nie mam kiedy, moje hiperaktywne dziecko dopiero przed chwila padlo w tym kojcu na siedzaco 😁 aga kupuj kojec mowie ci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonil lekarz i wynik moczu jest ok 🙂 ciesze sie bardzo bo balam sie ze to jakies bakterie i przez to mu wyszla ta wysypka.Wiec wychodzi na to ze to jest jakis wirus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey 🙂

Aniu ja mam TOLEDO gondolka + spacerówka i jestem MEGA zadowolona 🤪
Ela ja bym bez swojego dzikiego kudłatego nie wytrzymała i chyba pojechałabym ☺️
niunia śpi a ja mam posprzątane i ukucharzone więc sapię, ledwo siedzę wczoraj dopiero o 00,30 sie położyłam 5,30 pobudka do pracy ZAŁAMKA 🤢 już nie daję rady
Asik co Adasiowi??
dziewczyny wybaczcie że ja tak z doskoku ale wysiadam kondycyjnie 😞

Aniu dasz radę 🤪 😘, a później jaka ulga zobaczysz 😁 że to ten ostatni .
ze stypendium miałam tak samo - i tez byłam wściekle zła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka no praktyczny mam nadzieje ostatni w moim zyciu, ale w tym roku jeszcze mam chyba 4 inne jak sie nie myle, ale to juz bedzie latwiej, gdybym tylko notatki miala... ale moze ktos mi użyczy.. no i obrona, no ale oby ten praktyczny przeszedl. ciesze sie ze w tym roku jest tak wczesnie bo zawsze sie nim stresowalam a tak juz bedzie po.

a co do wozka to ja wlasnie slyszalam ze te toledo sa nie za bardzo i ze te barracuda lepsze, no a prosze ty zachwalasz... no ale bez sensu mi teraz kupowac taki 2w1 jak ola juz na gondole za duza. musze jakas spacerowke kupic ale taka wieksza stabilniejsza no bo ona mala teraz a jak bedzie wieksza to juz bedzie zimno i tez trzeba cos solidniejszego.. zobaczymy, narazie nie mysle o tym chwilowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ciekawe jakby do firmy napisal czy mozna u nich dokupic tak... moze akurat..
calkiem inna sprawa ale pamietam nie moglam nigdzie znaleźć konsowki od takiej maszynki do strzyzenia bo w sklepach mowili ze nie ma tego w sprzedazy osobno i w firmie co to produkuje kupilam, drogo bo drogo ale taniej mnie wynioslo niz nowa maszynka. mozesz napisac co ci szkodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew wypiła 180 i padła jak długa 🙂
a ja mam chwilke dla siebie, bo Mich jeszcze w pracy...ale szykuje się fajne zlecenie i duże pieniążki za to, także jesteśmy prawie w 7 niebie 🤪
zapytam Micha co on na temat kojca...w sumie nawet jak byśmy nie jechali w tym roku na wakacje, to pewnie w przyszłym pojedziemy to taki kojo to byłby idealny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia śpi, ja tez idę na chwilkę tylko aż Dawid wwróci, a późnije dopiero kąpiel, wiem wolałabym najpierw sie umyć ale ....... niunia 🙂

Aniu sama nie wiem ja mam tylko ten także zachwalam 😉
a co do kojca to tez chcemy kupić ale na razie nie ma jak ... samochód... :/ już mam go doćć - i przyzwyczaiłam się do ciągłego biegania na mesztach 😉

Aga ciesze się ze zlecenia 🤪SUPER!! 😘
BUZIAKI dla Was i dobrej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ten kojec to super sprawa, nie wiem czy wszystkie tak ale moj sie sklada w taka mala paczuszke, do przewożenia extra, ja mam taki najprostszy model bez żadnych bajerów, firmy hauck, o cos takiego tylko bez tych miskow http://allegro.pl/hauck-kojec-lozeczko-turystyczne-kubus-puchatek-i1548119641.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde mialam tak ciezki dzien jak nigdy.
Kuba mi dal tak w kosc, ze pierwszy raz pomyslalam sobie ze chce w koncu gdzies wyjsc, bez niego! Dopiero teraz mam wyrzuty ze tak pomyslalam ☺️
Nie wiem czy to zeby, czy jaka cholera, ale od okolo 14 ciagle na nie i ciagle jek. Nic mu nie pasowalo. A ok 16 tak sie rozryczal ze nie moglam go uspokoic. Dopiero nurofen dal sobie rade. Ale tez nie na dlugo. Mielismy go nie kapac bo teraz jak chory to co drugi dzien, ale mowie po kapieli sie uspokoi i pojdzie spac. Yhy to sobie moge gadac. Zjadl i znow ADHD. I jeki i steki. Wiec wymknelam sie na dol jak moj nie widzial, niech go bawi. Ja wymiekam.
A jeszcze tyle roboty mam na dzis. Ech, padam na ryj jak to Eluska mowi 😞

Ela...ja tam bym pojechala, serio 😉
Ale tylko pod warunkiem ze bedziesz miala neta.

Aga hmmm cos Ci mialam napisac i nie wiem co. Kurde 🥴

Ania heh przypominasz mi moja sytuacje jak mi pol stopnia braklo do stypendium. Alez bylam wsciekla,tylko ze ja akurat powiedzialam profesorowi przez wielkie p co o nim mysle i o jego 4,5 i moim niedoszlym stypendium przez niego! Na nastepnym egzaminie postawil mi dwoje 🤪 I juz mial u mnie przerypane. A najlepsze jest to ze mialam i licencjat i mgr u niego obrone, moj kochany promotor, jak ja go nie cierpialam i jak on mnie rownie mocno hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlecenie jest na pare dobrych tysięcy...ale kurcze żeby to klepneli to było by świetnie!!! 🙂
do tego pisałam Wam że mojej mamie przypomniało się żeby od ojca starać się o alimenty!!
ale w to nie wierzę...nie mogło by być tak pięknie 🙂

co do wakacji to my pewnie do wisly albo najdalej do zakopca, ale jeszcze do wakacji daleko to zobaczymy co i jak.
a te łóżeczko Aniu b.fajne! kurcze kuszące 🙂

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciły mu siły Iw! może jak się dzisiaj wyryczy to jutro znowu będzie do rany przyłóż? oby... 😘

Ela pytałaś o kąpiel. nie kąpie jej codziennie, to dzisiaj ryku ani uśmiechów nie było 🙂 ale dała się ładnie umyć bez wiercenia i jęków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...