Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

dzien doberek 🙂
wczoraj juz nie miałam czasu zajrzeć wrocilismy od lekarza o 20:00 zanim go wykapalam zjadl to juz bylam padnieta ale do rzeczy
Adas zlapal jakiego wirusa ktory objawia sie wysypka dzisja rano łapalam siuski i poszy do badania po poludniu sie okaze czy wszystko ok mam mu dawac osłonke dicaflor30 zeby mu nie podraznic jelitek w razie biegunki no i kropelki fenistil na swedzenie.
a jaki maruda z niego dopiero 9:00 a ja juz mam dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Laseczki , 😞ja nie dam rady Was nadrobić Pawełek już zdrowy,za to marzniemy od poniedziałku robią centralne brrrrr zimno chodze w polarze i w zakopcach hehe ,a na polku 😜(dworze)zimno i pochmurno.Dziś jade załatwiać płatne wychowawcze ciekawa jestem czy mi sie uda.A jak tam Wasze dzieciaczki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka super ze juz lepiej z malym. powoli dzieciaczki zdrowieja, ja oli polozylam mate i koc (bo mata to za malo juz :P na podlodze i bryka po calym pokoju, a najbardziej jej sie podoba jak zejdzie z tego na gola podloge :P albo pod grzejnik. ile sie dalo tyle rogow pozaslanialam no ale wszystkiego nie da rady.. a mnie po tym piciu to tylko leb bolal w nocy i mi sie pic chcialo i tyle, problemy jak byly tak sa dalej!
qrka jak tu bedziesz to napisz jaki ty masz model tego wozka coneco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ewa postanowiła dzisiaj w ogóle nie spać....obudziła się wprawdzie po 8 ale od tej pory nie spała...i troche mi marudzi 🙂
wsadziłam ją do chusty i powiem Wam że niespecjalnie jej się podobało 🤔 więc dzisiaj na dwór nie wychodzimy w tej chuście...potem spróbuje chociaż na podwórko na chwile w tym wyjść.
mam wrażenie cały czas że ona mi z tego wypadnie, bo się wierci dzikus!
nie mówiłam Wam wczoraj...byłyśmy u tej mojej koleżanki z dzidziusiem i Ewie rozłożyla mate edu taką świetną!! tyle bajerów że łooo Ew szalała 🙂 no i tak szalała że przywaliła nosem w panele....i poleciała jej krewka 😞 a tak się zaniosła że szok 😞 malutka moja 😞

Asia daj znać co z tym moczem wyszło!

idę spróbować tą marude uśpić, bo naczynia myje na raty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 no to elu masz dylemat i to duzy 😮
jeszcze nie dzwonili z wynikami moczu wiec to chyba oznacza ze wszystko jest ok 🙂?
bylam wlasnie w aptece po moje anty tabsy (bo sie zdecydowalam ze zaczne brac)ktore gin mi zapisal 34zl mnie to kosztowało 😮 troche drogo nie? a ile wy płacicie za swoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze nie jedziesz bo bys pewnie miala mniej czasu dla nas 😁 😁
wydarlam z szafy dzis lozeczko turystyczne po moim siostrzencu, super sparawa, oblozylam mala poduchami i sie tam bawi :P ze tez wczesniej na to nie wpadlam. a glowe to juz ma cala poobijana po 2 dniach na podlodze. wymiekam powoli. straaaaaaaaaaasznie sie boje weekendu, wlasnie dostalam plan zajec, piatek do wieczora mam zajecia i egzamin, sobota od rana do wieczora zajecia i w niedziele rano exam dalej. stresssa mam jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...