Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iwwwa co to za plastry ze tak pomagaja tez chce 🙂
perełka a ty caly czas na diecie? i jak ci idzie?
elu tak uwzamy wszystkie ze jeste nie zdecydowana 😁 a daj spokoj olej ta wiadomosc od loli znowu zaczepki szuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałam wam ostatnio podjechał jakiś pan super bryką zapukał do moich drzwi i ja idę otwieram drzwi a ten ,że prosi mojego byłego męża tylko nie wiedział ,że ja żona BYŁA ŻONA pytam się co się stało i kim on jest a ten KOMORNIK 😮nosz kkkk....................byście mnie widziałydosłownie miałąm taka mine 😮szok i pytam się w jakiej sprawie a ten ,że nie spłaca kredytu aż mi się nogi ugieły musiałam podpisać notatkę ze nie jestem jego żoną od 4 lat i tutaj nie mieszka masakra mam nadzieje ,że nie będę za tego durnia coś spłacać i mam nadzieję ,że nie wzioł kredytu jak byliśmy małżenstwem dziewczyny on już ma trzech komorników nad sobą i z Czech z banku zaczynają przyłazić listy polecona coś w sprawie kredytów chyba BOJĘ SIĘ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz tez nie wiedze 🥴
perełka a to nie musi byc tak ze potrzebny jest twoj podpis do wziecia kredytu (jak byliscie jeszcze małzenstwem)bo moj jak bral kredyt to ja musialam podpisac ze wiem o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
Powiem ci tak jak brał kredyt na samochod 10000 zl to ja nie musialam sie podpisywac baba mowila ze do 20000zl nie musze 😮i dlatego sie boje


no to jak sie nie podpisywałas to raczej nie powinni od ciebie sciagac bo samochod byl tylko na niego tak mi sie wydaje ale sie nie znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w jakimś dziwnym banku brał....że nie trzeba zgody, kurde mam nadzieje że jaj nie będzie z tego!
a ja swoje suwaki widzę 🙂

Iwa moderatore moje 🙂 czy ten link do konkursu jest łamaniem regulaminu? chyba nie co?
chociaż jak by tam pisało coś o rasiźmie to uznałabym to za złamanie regulaminu 🙂 co o tym myślisz moderatore me? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoras zainteresowana w rossmannie sa plastry ja ich mialam i pomogly jest dany kod danym dniu trzeba sciagnac i sa za 19,99 z tym kodem w sklepie a tak sa po 34,99 ja sie skusze a co tam 🙂16 .04 jest do pobrania kod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...