Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szwagierka wiecznie zalatana. Poza tym u nas dzisiaj taka wichura, że mało łba nie urwie. Picie....Jak sobie pomyślę o kacu i że nie ma zmiłuj sama będę musiała nadal walczyć z całym dniem i nikt mi nie pomoże to mi się odechciewa 🤢
Zasnął ten krzykacz. Czemu on nie umie tego wszystkiego normalnie robić? Tylko zawsze musi się tak drzeć? Aż mnie brzuch mocno boli....Z nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kto wpada na żeberka? wyszly pycha.. ale poklocilam sie z J i powiedzialam ze ich nie zjem bo to byl jego pomysl, dziecinada normalnie, od wczoraj sie o takie pierdoly co chwile klocimy, jakas nabuzowana jestem, chyba przed tym egzaminem, no ale co tu teraz zrobic jak glodna jestem a powiedzialam ze nie zjem, a do tego ten zapach hmm 🤔

jeszcze raz powtarzam ze te lozeczka sa genialne, znow tam mala wsadzilam bo juz nie wiedziala gdzie wejsc i co? znow tam usnela na siedzaco bo ja poduchami oblozylam 🤪 🤪 to juz 4 raz od wczoraj jak ona tam zasypia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
baileys'a 🙂 🙂 mniam mniam 🙂


pyszny uwielbiam moja mama ma przepis na podrobke tez pyszny a taniej wychodzi 😜
ale mi ochoty narobilas
ja bylam na spacerku i myslelam ze mi lep urwie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu to jest ten pyszny trunek 🙂
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://webtrunki.pl/pics/trunki_photo/2/trunek_2743_org.jpg&imgrefurl=http://webtrunki.pl/%3Fk%3Dp%26id%3D2743/Baileys-Original&h=721&w=300&sz=53&tbnid=G5fvVEuniRM3dM:&tbnh=348&tbnw=145&prev=/search%3Fq%3Dbaileys%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=baileys&usg=__ZBmxBOYXBjL-iEYw6FatALa0esA=&sa=X&ei=SbqdTf7sIMnqObXqgKoE&ved=0CCYQ9QEwAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Koło rodziców miałam. Tzn 20km od nich. Gorzów jest za duży. Bo oni mają sklepy w miastach głównie do 50tys mieszkańców. Sama otworzę tu textil 😜
http://www.textilmarket.pl/wspolpraca-22.html
a masz jakieś ciuchy na sprzedaż? Może zrobimy razem biznes internetowy? Np. sprzedaż przez Brzuszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciuchy mam tylko swoje 😜 Znalazłam ostatnio sklep. Second Hand. Mają tam odzież ciążową. Z metkami 😮 Np spodnie ciążowe z C&A. I już nawet myślałam o tym, żeby nawet tu dla dziewczyn kupować je i odsprzedawać. Spodnie ciążowe są drogie. Zresztą wszystkie ubrania ciążowe. Nie koniecznie chciała bym na tym zarabiać. Albo ubranka. Dziewczyny widziały jakie u nas w mieście można dostać ubranka za grosze. A jak nowe. Ale jakoś nigdy nie myślałam żeby zrobić z tego biznes. Choć wiecie co? Widziałam już w necie pierwsze wirtualne second handy 😮 Może to jest dobry trop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho mi już z tymi sekend hendami i innymi bo mnie szlak trafia że u nas nie ma! ale ostatnio! widziałam gdzieś szyld kierujacy do polomarketu, było to gdzieś blisko mnie ale za chiny nie umiem sobie pzypo9mnieć gdzie to było 🙂

Ew śpi! hurrra 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w tym ciucholandzie na mieście, bo byłam tam wieki temu. ale ten nasz tutaj to jest jakaś porażka! przechodziłam dzisiaj obok, to w środku zero ludzi, mnóstwo ciuchów...
jeszcze nigdy Ela nie wiedziałam żeby babki wyrywały nsobie ciuchy w takich sklepach. 🥴 u nas to chyba tak nie działa jak u Was?!
hmm pomysł fajny, ale ja tam bym wolała przymierzyć i dotknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jak jest dostawa to jest po prostu szał 😮 Jak na wojnie 🤪 Pchają się, rozpychają, kłócą. No mówię Ci jest tak śmiesznie 😁Koszykami się szturchają specjalnie 🤪 Ja nie chodzę w dni dostaw. Bo wtedy drogo. A widziałaś jakie Franusiowi ubranka kupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja jestem to sobie idziecie a jak proboje popracowac 20% to kurde bazgrolicie tu!
Kurde sie wyrobic nie moge.
No a brzuszkowy biznes-ciucholand to dobry pomysl. I jednoczesnie wiecej wejsc na brzucha haha

Aga gadalas juz z Adminem? Wiesz co? hehe
Czekam na ta impreze bo bym wypila to tam jak sie zwalo b-cos tam co i tak nie wiem co to, bo ja to tylko spirytus najczesciej 😉
Anka masakra co?
Kurde mnie tez przerazala wizja kredytu na dom, na szczescie poiminelismy 🤨
Elka to co? Rozwijasz biznes? Pomozemy.
Aga prosze Cie po raz ostatni zebys nie obgadywala mnie na gadu, bo tez wysmaruje piety czekolada heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...