Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adminie....Hmmm.....Moje czarne poczucie humoru trochę się stępiło. Bo mało osób je ,,rozumie,,.
Haa może i czarne , ale jak mówię synek patrz....Tam są zakonnice i zaraz mamusia otworzy okienko i siup Cię na parapet to się zamyka 😜 Nie no, ale serio mój Krystian od zawsze wiedział, że w razie ,,wpadki,, (nie lubię tego słowa) to w życiu nie oddała ,ani nie usunęła bym dziecka. Ale to okno to w sumie lepszy pomysł niż dziecko w reklamówce czy korycie dla świń 😮
A to myśl adminie o biznesie, myśl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
hahahahah, dobre, corunia tatunia wiec wszystko chce to co tata
nie ma mnie juz jak cos

a bo nie wiecie... ja zawsze z małą uroczyście otwieram butelkę. Kładę na podłodze, żeby lepiej widziała, odwijam folijkę, wkręcam korkociąg, i wszystko tłumaczę co robię i "po cio" i na końcu ona sama ściska rączki otwieracza, żeby wyszedł korek. Jest charakterystyczny "pyk" i daję korek jej do zabawy. Dlatego mała sama namawia żonę "- mama kup tacie wino" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No juz jestem. Posprzatalam i obiad zrobiony sie piecze.
Admin, niezle a pozniej dzieci w szkole opowiadaja jak otwieraja tacie wino. Sie nasluchalam takich roznych historii od dzieciakow. Najlepsza to taka:
Mam zastpestwo z dziecmi klasa1. Temat obowiazki domowe. Pytam jak pomagaja rodzicom ble ble ble. I tam gadaja i gadaja konca nie ma. I taki Macius mowi ze on pomaga mamie ze zmywarki talerzyki wyciagac po "praniu" a ja a to bardzo trudne zadanie, a on mowi ze tak i jest z tego dumny ze pomaga tylko mama mu nigdy nie chce powiedziec dlaczego tata swojego siusiaka wklada tez do zmywarki a on musi w wannie go myc i nie moze odkrecic?
Myslslam ze sie posikam. Czaicie? Wibrator w zmywarce prac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no dobre z tym wibro 😁
ja nie mam...cholera mogła by się eloite podzielić! podobno tyle ich ma skubana 😠
🙃

Ew śpi, mąż w pracy i nie zapowiada się żeby szybko przyszedł hmmm co by tu...zjeść 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobre :P
Ela czyżby Franio spał że Ty nawet na demotywatorach siedzisz? ja ole na dol znioslam do tatuśka niech ją bawi bo dzis nie pracuje, a ja tu robie jakies zakichane cwiczenia i mi tak wychodzi 50% dobrze. a zeby zdac w ogole chyba 70 a moze nawet 75% trzeba miec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu już zjadłam pól takiej dużej, w któej Mich wczoraj odkrył że jest 50zł schowane!!~! bo dostał ją na urodziny! czujecie? my czasami te słodycze co dostajemy to przekazujemy dalej, żebym ich nie zjadała...fajny ktoś by prezent miał 🙂 pytanie tylko kto z rodzinki taki mądry 🙂
aaaa jaką masz tą czekoladę? 😁
nie, ja sobie chyba coś konkretnego zrobie 🙂 a później popcorn 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...