Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak serio to już nie wytrzymuje. Kończy mi się cierpliwość. Nakarmiłam, przewinęłam małego a on się drze! Drze się tak, aż rzyga bo od tego wrzasku gardło go boli. Mi łzy jak strumienie płyną. Położyłam go do łóżeczka żeby nim nie potrząsnąć czy coś. Tam jest bezpieczny, a ja muszę odreagować. Najgorsze jest to, że nachodzą mnie w takich chwile myśli, że to wina Krystiana. Wiem, że przecież tak nie jest!!! Ale w takich momentach mam ochotę wyrzyć się na nim 😞 😞 😞 😞 😞
Zjadłam całą czekoladę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a może go rozbierz całkowicie i zostaw w pampersie tylko, albo podłóż coś pod dupke i niech leży bez. na moją to działa.
a czekolada to u mnie standard...teraz nie kupuje, bo co to za sens, jak i tak cała idzie naraz? a później mnie łep po niej boli 😲

no nic, czas się rozejrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha Admin nie zrozumiał, ale nie ważne bo ma być gościem honorowym to mu jedno od kogo ta kasa 😁 😁 😁
to ja! ja mam stawiać i zapraszać Admina na imprezę brzuchową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
hahahaha Admin nie zrozumiał, ale nie ważne bo ma być gościem honorowym to mu jedno od kogo ta kasa 😁 😁 😁
to ja! ja mam stawiać i zapraszać Admina na imprezę brzuchową 🤪
no to jest u mnie normalne... wiem, że coś dzwonią tylko nie wiem, w którym kościele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sem...
z okresem jak woda..... 🤢 obolala....
wytyrana jak nie wiem przez latanie i zalatwianie tych durnych papierow... 🤨
Ogolnie poszlismy do banku- tak myslelismy ze to filia.. a tam sie okzalo ze to posrednicy... I to taki na rzeczy a nie taki jak poprzedni....wczoraj juz mielismy 1 wypelnione, dzis juz wyslal gdzies tam, poszeld oszacowal to mieszkanie,
Dzis albo jutro przyjdzie decyzja z czegos tam w jakim banku bedzie najlepiej...
No i do konca przyszlego tyg powinno juz jakas decyzja dojsc.
Nie wiem czy on tak serio czy tylko mysli ze tak bedzie ale ze do konca kwietnia jak wszytsko pojdzie sprawnie ebdzie po wszystkim.
Tylko nowa umowe musimy spisac.... bo tam cos bylo nie tak.
I latam jak taki osiol....

ehhhhhh...
maly w dodatku baaaaardzo zle spal....non stop sie budzil 😮 ja ztyrana i razem z nim nie spalam ☺️ jstem nieprzytomna....

Co do lozeczek tych turystycznych to fajna sprawa... 🙂
ja znalazlam kojec za 50 zl ale taki tylko 1mx1m ze do zabawy...ale watpie zebysmy kupili.

ehh... juz nie wiem co tam jeszcze nadraialam...
aaa Elus... nie martw sie moi sasiedzi tez sa czasneci w dodatku jak widza ze ide z wozkiem to sie na hama pchja.. to samo te bebcie na chodnikch nie ustapia miejsca 😠 😠
A ostatno facet jechal... PRZED SIEBIE... to mowie ide przez ulice na 2 str a on itiota zaczol cofac 😠 😠 😲 i moze z 30 cm od wozka sie zatrzymal. jak mu zaczelam walic w to okno wyzyac.... on sobie zaparkowal wysiadl i zdaleka mu ze glupek a on usmiechniety mi kiwa 😮 😮 😮 🤢 🤢 ZAL.PL normalnie........................


A na sytuacje z Loli................. musze komentowac?????? no 🙂
Ale no wiecie..... mnie juz tez podobno obgadywalyscie i teraz Ele.... ooj Wy titi nie dobre:P :*** hehe
A tez zauwazylam ze .... MAMY MODERATOROKI 2............ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 hihihihihimusze sie pilnowac albo podlizac bo podpadne i co:P ehehe:***

Elus kochana nie wiem co z Frankiem sie robi... ale to chyba nie normalne ze on tak placze ciagle ☺️ ☺️ ze nic dr nie powiedziala , no bo przeciez bez przesady ile on tak moze 😞 Moze faktycznie daj mu ten Viburcol??? hm?
A on tez czuje Twoje nerwy 😞 moze by szwagierka poszla z nim troche na spacer Ty oddychniesz? hm???:****



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Agaa napisał(a):
Anno koniecznie, na kolana i liziaj 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


jak posmarujesz czekolada to juz sie teleportuje 😁


Elka dawaj tą czekoladę!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...