Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia super zdjecia Adasia sa taki slodziak 😘wiedze ze tez lozeczko ma wysoko ja powoli bede znizac bo mlody chwyta sie za boki i boje sie ze wypadnie jak dojdzie do tego ze sie da wstac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
nie rozumiem...wszystko było ok, do momentu aż admin wprowadził jakiś regulamin, nagle wielkie oburzenie. tak samo Loli jak i teraz eloite. tak powinno być od początku i tyle.
nie oburzać się tylklo się dostosować. eloite...Ciebie i tak tu więcej nie ma niż jesteś 😞 a szkoda, bo wiesz jak było zawsze fajnie z Tobą! zawsze jaja!
ale żeby od razu ban....?

z tą zmianą numeracji stron rewelacja!! i wyszukiwarka też!!! booosko! 🙂

Iwwwa! ja się focham nadal 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bana w tym przypadku dałem tylko dlatego, że nie mogłem czekać, aż eloite odbierze maila z ostrzeżeniem. Post szedł na kolejnych wątkach i nienadążałem z usuwaniem. To był krótki ban, trwał do 21:00. Przy okazji wprowadziłem możliwość banowania nie tylko na dzień ale na czas, więc przyszłe ewentualne blokady mogą być nawet na kilka-kilkanaście minut, a nie na dzień.

To była tylko konieczność ale myślę, że już sobie wszystko na spokojnie wyjaśniliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze Agaa, nie jestem oburzona regulaminem i zasadami tu panującymi.
Strona jak i forum należą do Administratora i my, użytkownicy chcąc korzystać z jego zasobów musimy się podporządkować.
Jak już zauważyłaś, rzadko tu bywam, toteż nie miałam pojęcia o zmianach jakie tu zaszły.
Nie muszą mi się one podobać, ale ich nie neguję.
Nie mam wpływu na to, jakie panują tu ustalenia. Mogę tu zostać, albo odejść jak mi się coś nie podoba.

Jak widzisz, nadal tu jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
dawałyście juz rybke?
a jak tak to jak ją przygptpwałyście?? 🙂
i wogole dzien dobry


hejka,
ja, robiłam na parze, a później z zupką do miksera.
ale mój Alek nie chce jeść żadnego mięsa, pluje nim.
tak więc chcąc nie chcąc chwilowo jest wegetarianinem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie dawalam ryby bo sie boje zeby mu znowu nie wyskoczylo uczulenie bo troche nad tym zapanowalam i wszystko sie goi ale bardzo powolam 😞
a my z adasiem wlasnie skonczylismy ogladac bajke toy story 3 😁 tzn wiecej ja ogladalm niz on ale co tam czasamu lubie cos lekkiego poogladac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie z nom w J poklucilam, cos na innych falach nadajemy ostatnio.. niby sie ze mna pogodzil ale to nie o to chodzi, cos ogolnie nie dziala jak trzeba 😞 a tesciowa mnie wkurwia jak dawniej, w dodatku obludna jest jak nie wiem, do mnie normalnie a nadaje do Janusza, boże jak ja bym chciala mieszkac bez tesciow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zwariuje do konca tygodnia musze kupic łózeczko turystczne i nie moge sie zdecydowac nie czaje jedno kosztuje 180zł a drugie 220zł i sa prawie identyczne to czemu taka roznica cenowa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite a ja nie zamierzam ukrywać żalu, że nie ma Cię tu chociaż w połowie tak jak kiedyś... 😞

Eluśka tylko szkoła czy coś jeszcze:/?

Ania eeech ja też mam często takie myśli co do eM! że przecież kiedyś myślał/czuł tak jak ja...a teraz czasem?o co ci chodzi chopie??? ale nie wiem,c zy to my się zmienamy, czy oni? chyba jednak my... 😮

obniżyłam łóżeczko na ostatni poziom... a ta mała franca i tak wstała. zaraz zgram filma to Wam pokażę! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...