Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga no wlasnie 'to o ci chodzi chopie" najbardziej oddaje cala sytuacje :P
dalam oli zabawki, nie ! rzuca wszystkim. dalam tasme do klejenie -genialne , bawi sie i gada do niej 😜
co do lozeczka to moja jeszcze az tak sie nie podnosi, narazie siada i troche sie podciaga ale nie wiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite a Ty wiesz że ja wiem, gdzie Ty częściej przebywasz niż na forum :>
ale ok, ja sobie zaspokajam chęć kontaktu z Tobą właśnie tam 😁

polecam zdecydowanie Braun'a ( hyhhhh.... ) Multiquick. dla mnie rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
eloite a Ty wiesz że ja wiem, gdzie Ty częściej przebywasz niż na forum :>
ale ok, ja sobie zaspokajam chęć kontaktu z Tobą właśnie tam 😁

polecam zdecydowanie Braun'a ( hyhhhh.... ) Multiquick. dla mnie rewelacja


WCALE już nie bywam tam tak często!!!!!!!!!! 🤪
może czasami.. ☺️
a ten braun to która wersja(znalazłam siedem)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=UvFm-SEg8SQ
tu wersja z robieniem rurki z języka 😁

http://www.youtube.com/watch?v=9wdwKHZM0X0

sorry że obrócone, ale nie wiem jak to obrócić normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co robi? siedzi?
wiesz...Ewa od początku była szybka, ale czy ja wiem czy to takie zdrowe? ma chore biodra, to nie wiem czy tak dobrze żeby stała...ale jak sama staje to chyba ok? 😲
sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
a co robi? siedzi?
wiesz...Ewa od początku była szybka, ale czy ja wiem czy to takie zdrowe? ma chore biodra, to nie wiem czy tak dobrze żeby stała...ale jak sama staje to chyba ok? 😲
sama nie wiem


chciałabym 😁
moje dziecko nawet nie siedzi. ani trochę. nie wiem nawet jak mam mu pomóc żeby się za to zabrał.

Jak sama staje, to wszystko ok. Ona wie co dla niej dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite ja Ci kochana powiem szczerze.
Kuba moj kochany ani sam nie siedzi, ani nie staje, ani nie raczkuje. Do raczkowania byl pierwszy i sie zatrzymal w wszystkie go juz dawano przegonily. Robi tylko foczke. Jak go posadze to moze ze 4 sekundy wytrzyma, czasem uda sie zrobic zdjecie ze siedzi. Czasem wytrzyma i 5 sekund to tyle. Jak trzymam go pod pachami i tak jakby mial stac to sam nie da rady bo za "miekki" jest i sie ugina. Wiec nie przejmuj mi sie ze ~Alek tego wszystkiego nie robi. Moj tez nie! I nie patrz ze inne dzieci cos robia, czego nasze nie chca badz nie umieja, nasze beda inteligentne bardzo (co nie znaczy ze ich nie), ale nasze beda bardzo hehe i bedziemy sie spotykac na rozdaniach nagrod roznych dwie dumne mamuski, albo zbierac ich medale i puchary albo liczyc kase ktora beda nam przysylac. Wiesz jak jest. Wiec glowa do gory, nie jestes sama, my sie solidaryzujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Eloite ja Ci kochana powiem szczerze.
Kuba moj kochany ani sam nie siedzi, ani nie staje, ani nie raczkuje. Do raczkowania byl pierwszy i sie zatrzymal w wszystkie go juz dawano przegonily. Robi tylko foczke. Jak go posadze to moze ze 4 sekundy wytrzyma, czasem uda sie zrobic zdjecie ze siedzi. Czasem wytrzyma i 5 sekund to tyle. Jak trzymam go pod pachami i tak jakby mial stac to sam nie da rady bo za "miekki" jest i sie ugina. Wiec nie przejmuj mi sie ze ~Alek tego wszystkiego nie robi. Moj tez nie! I nie patrz ze inne dzieci cos robia, czego nasze nie chca badz nie umieja, nasze beda inteligentne bardzo (co nie znaczy ze ich nie), ale nasze beda bardzo hehe i bedziemy sie spotykac na rozdaniach nagrod roznych dwie dumne mamuski, albo zbierac ich medale i puchary albo liczyc kase ktora beda nam przysylac. Wiesz jak jest. Wiec glowa do gory, nie jestes sama, my sie solidaryzujemy 🙂



hahahahha
na rozdanie tych nagród trzeba ich będzie wnieść na podeście bo sami nie będą potrafić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja tez w tym klumie, ola sie tylko turla :P siedzi chwilke, ale do wstawania daleko. ale zaczela sama siadac z pozycji leżacej jak ma cos pod glowka delikatnie.
a blender polecam z philipsa, sama niedawno kupilam i jest super, caly gar zupy zmiksowalam na pake taki kilku litrowy, ma duza moc i fajny maly pojemnik gdzie cebule siekam raz dwa, wlasnie szukalam z takim pojemnikiem. zaraz poszukam link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...