Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Kasiu.. slyszalam ze Ciebie znowu boli glowa.. Asia chyba tez widzialam a ze mialas znoeczulenie to czytaj...
mhm.... taa....
http://abcmigrena.pl/historie/bole-glowy-po-porodzie
http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=173285
jak mi ktoras powie ze cc jest lepsze to wisi za picze na pekinie!! ☺️


Kurwa 😮
może rzeczywiście mamy ten zespół popunkcyjny 😮
nie wiem jak Ci dziękować za tą stronę. Tam jedna dziewczyna pisze o tabletkach Cefalgin, chyba je wypróbuje.
Jak mi przejdzie to Ci Anka kwiatki wyśle 😜 😘 😘 😘 😘


KAsiu piekny brzuszek:P
hhehe
A te trabletki kupilam..... 😮 pisze ze na SLABE..... wzielam jedna i troche pomoglo wiec jesli ta laska brala 3 razy dziennie to chyba serio pomaga 🙂)
wiec zobaczymy jutro jak bedzie 🙂)

do potem:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki słoneczko 😘

ej mojej bubie spuchły niemiłosiernie dziąsła 😮
kąpałam go, myłam mu je i nic nie było.
teraz smarowałam mu na noc a tu takie giganty że ledwo palec włożyłam 😮
coś czuję, że będzie nieprzespana noc..
a ja jutro do roboty 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był zdecydowanie ciężki dzień....

Ew w kąpieli się do mnie uśmiechała i nawet raz zaniosła się chichotem 🙂 robimy ogromne postępy! raz plusknęła wodą i nie boi się już kranu! hurra 🙂

sień pomalowana, tabletka na głowe wzięta standardowo, bo bez niej to już funkcjonować się nie da...

Iwwwa fajnie że znowu tu jesteś 🙂 czekam na ujawnienie tajemnicy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co? I tak Cię podziwiam. Wiem, że dzieli nas niewielka różnica wieku. Ale jak patrzę na dziewczyny z Twojego rocznika na mieście czy na NK to mi słabo. Pustaki totalne. A Ty? Kawał twardej i bardzo inteligentnej baby z Ciebie. Chyba każda laska się tu ze mną zgodzi. Jak Ty to wszystko ogarniasz! Podziwiam Cię i wiem, że sobie poradzisz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam innego wyjścia 🙂
No tak, z tym się zgadzam
W moim wieku to się szaleje a nie siedzi z dzieckiem w domu 😜 😜
Ja wybrałam co innego.
i jestem zadowolona
Chociaz nie wygladam ja .... pik pik..
😁 i mam przecudowną córeczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie masz czego żałować 🤨 Wczoraj widziałam na mieście gimnazjalistów. Trzecie klasy. I szła jedna dziewczynka. W legginsach. Ale nie w tych takich jak spodnie. Tylko w tych zwykłych. I miała do tego zwykłą biała, krótką bluzkę. I płaszczyk. Więc było jej widać całą dupę. A najgorzej, że było jej widać cały przód 😮 Ohyda...Tak jej się obcisło wszystko, że mi niedobrze się zrobiło 🤢 A to jak się te dziewczyny wypowiadają....Jak drą papę na pół miasta. To już chłopcy lepiiej się zachowują 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Nie masz czego żałować 🤨 Wczoraj widziałam na mieście gimnazjalistów. Trzecie klasy. I szła jedna dziewczynka. W legginsach. Ale nie w tych takich jak spodnie. Tylko w tych zwykłych. I miała do tego zwykłą biała, krótką bluzkę. I płaszczyk. Więc było jej widać całą dupę. A najgorzej, że było jej widać cały przód 😮 Ohyda...Tak jej się obcisło wszystko, że mi niedobrze się zrobiło 🤢 A to jak się te dziewczyny wypowiadają....Jak drą papę na pół miasta. To już chłopcy lepiiej się zachowują 😮



haha ja też ostatnio słyszałam jak gimnazjalistki mają wybitnie wykształcony język.
A zwłaszcza ten podwórkowy
Nie ma zdanie bez ku*** ja pie*** itd.. :/
a z atybiotykiem to w sumei nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela chyba nic sie nie powinno stac, male dziecko nie jestes przeciez. 1 ghodzinka roznicy to ja bym brala.
eluska a czemu temat nie na forum, kiedys tu o wszystkim gadalysmy a teraz malo ktora sie odzywa. ze nie chcesz sie żalić czy jakas prywatna sprawa? bo jak o żale chodzi to ja tam nigdy pretensji nie mam że sie ktoraś chce wygadac.
a tabletka na łepetyne u mnie tez wzieta, i przypominaja mi sie czasy z przed ciazy jak mnie leb napierdzielał. i poczatek ciazy to co dzien, ale od 4 miesiaca ciazy do konca nie bolala chyba ani razu, teraz cos zaczyna dopiero mnie czesto bolec. 😠 😠

ola byla glodna ale ja chcialam wykapac bo i tak wrzatek byl, i kurde never again!!! nie moglam ja ubrac tak sie darla, ta woda jak na zlosc nie chciala wystygnac chociaz do zimnej wlozylam.. tak piszczala ze nie wiem czy jeszcze glos ma... 180 wypila i padla mi na rekach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ich strój 😮 Mnie by ze szkoły za coś takiego wywalili. Bluzeczka rozpięta, że stanik widać , rajstopy, króciutkie spodenki i szpile 😮 Laski ja się tak ubrałam kilka razy na balety mając 21 lat 🤪 A mimo to czułam się ,,nieswojo,,. A tam...Temat rzeka 😜 U mnie w klatce znowu impreza i trzaskanie drzwiami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu bo jak zaczne pisać to się całkowicie rozkleje aa ehh
beksa jestem i dlatego 😜
no Elus mnie też by wyrzuciuli no ale ciul
ich sprawa
my zaraz obiad jemy
tak obiad ! tak wygląda moj dzien ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzaiewcazyny zakupilam wlasnie taka zaje... hustawke dla malego ze geba mi sie cieszy i to za 10 funtow!!!1 (jakies 40 pare zlotych) jupi. Co prawda rozowo-fioletowa ale walic to nie bede dawac 50 funtow bo kolor inny.
Wlasnie ja przytargalysmy z siostra, ledwo do samochodu weszla, sie nagimnastykowalysmy, skladalysmy siedzenia itd.
Ale super jest wam mowie. Czekam az Buba wstanie zeby wyprobowac. Narazie postawilam w kuchni, jak bedzie cieplusio to do ogrodu ja dam. Tylko miejsca duzo w kuchni zajmuje ale co tam 🙂
Agaa jak tajemnica to tajemnica co nie? Nie wiesz ze nie wolno sekretow zdradzac?
Elka Ty sie kobito pilnuj z anty, chociaz godzina nie powinna robic roznicy, o ile to byla godzina.
Eluska glowa do gory, podpisuje sie po baterflajem.
Anulka oby to na dluzej pomogly te tabsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...