Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrrr......
Polozylam Marcela spac po 8 bo juz ledwo siedzial a tesciowa o 6 ze ma sobie drzemke walnac...
to ja twardo..nie.
No i kurna obudzil sie i wszyscy sie zlecieli smiechy hichy i oczy jak 5zl i gotowy do zabawy 😠 😠 😠

eh...a ja juz spac chcialam isc... 😞 😞

jednak co na swoim to na swoim sama sobie panem 🙂

do jutra:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To im go zanieś i idź spać 😜 Ja nie mogę zasnąć. Franek rzuca się po łóżeczku i płacze co chwilę....Musiałam delikatnie wszystkie okna pootwierać. Więc siedzę i czekam aż trochę przewieje pokoje i też zawijam. A zdjęć lasek nie mam. Jutro się zobaczy co to i kto to i wylegitymuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wreszcie, ale widze, ze poszlyscie 😞
Caly dzien slenczalam zeby chociaz troche nadrobic. Dosc duzo zrobilam. Kuba troszke w dzien pospal to mi sie udalo. Czytalam was, ale nie pisalam, bo wiem, ze jakbym zaczela to juz koniec i po pracy 😞
Ela kurde nieciekawie z Lunka. A teraz jeszcze upaly i zakaz kapania? Kiepsko. I kurde jeszcze z ta karma. Ale nie narzekaj co nie? Przeciez masz kasy w hugo 😉 😜
To teraz jestes jednoreka bandytka hehe, bez kciuka jak bez reki 😜
Anulka tragedia widze z tymi tesciami. Co by jak najszybciej na swoje, zanim Ci dziecko zepsuja. I co? Postawisz sie? Bezsensu, pozwolisz? Jeszcze gorzej. dupa nie robota.
A my dzis bylismy chwile u siostry, dala dla Kuby multum zabawek, wiec narazie mam nadzieje nie bedzie sie nudzil poki je rozpracuje. No i sie ciesze z pileczek takich malych plastikowych co w tych basenach sa. Mialam kilka w spadku co zostawili jak sie wyprowadzali a on je uwielbial. Wiec teraz kolekcja, bedzie plywal. Chwile sie nimi pobawil, ale juz zasypial wiec zabawa od jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny Ela i jak tam na tych wykladach bylo?????
  • Aniu wspolczuje ci tych tesciow szkoda gadac 😞
  • Iwwaaa ciesze sie ze udalo ci sie tyle nadrobic 😘
  • A ja nie wzspana oczy spuchniete ktos mi podmienil dziecko 😞non stop sie budzil potem wstal przed 4 i o dupa spac nie bedzie a przy piciu uhhhhhh gryzie jak nie wiem co cale cyce mnie bola 😠 😠 😠 😠 😠
  • Dobra koncze sie zalic 😉yajrze puzniej 😘 😘 😘 😘 dla Waas i dzeciakow
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka-teraz właśnie można się żalić na nowo bez obaw 😜 Wciąż w to nie wierzę 🤪
    Franek identycznie....Szarpał się, kręcił...Aż o 4 wstał i zaczął płakać. A potem po nakarmieniu i przebraniu nie mógł długo zasnąć. Na teorię idę dopiero dzisiaj. A na 10 i potem na 12tą mają przyjść te opiekunki. Taką podjęliśmy decyzję z Krystianem po tym jak nas wystawiła jego matka do wiatru i siostrze odwaliło jego.
    Moja mama już jedzie tam do tej pracy więc pewnie Julcia dziś płacze 😞 Niech już szybko będą te wakacje to ją zabiorę tutaj. Będziemy chodziły na lody, na plac zabaw...Obczaję ,które autobusy nad jeziorko jeżdżą i będę ich zabierała. A od Krystiana rodziny chcę jak najbardziej się uniezależnić. Jak najdalej od nich. Lunki mi tak żal bo przecież dla labradora woda to całe życie! Zapytam czy w morzu wolno jej się kąpać. To ją byśmy zabrali do Świnoujścia w czerwcu.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jejciu...Ze 40 osób do opieki się zgłosiło. Ale większość to od razu usuwam. Przykładowy mail:
    DZIEŃ DOBRY MAM NA IMIĘ ANIA 34 LATA JAKBYM MOGŁO ZAOPIEKOWAŁA BYM SIĘ WASZYM SYNEM KILKA GODZIN DZIENIE MIESZKAM NA OSIEDLU GÓRCZYN PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEGO MELIA
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ahhh to masy tak samo z malym tak jak ja 🤢 🤢 fajnie sie masz blisko morza a my yhhhhhh 😞ooo to potem daj znac co i jak z paniami ci poszlo 😉 a jak siostrzyczke bedziesz tutaj miala bedzie wam razniej i napewno ci troszke pomoze przy Franiowi ide malego dac spac moze zasnie 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    Ela to zalaczaj skype na 12 to bedziemy Ci pomagac oceniac hehe 🙂
    Perelka heh niezle, to sie Pawelkowi odmienilo. Za to Kuba jak zasnal o 21 tak dopiero o 7:30 sie obudzil.
    A juz skoro zalic sie mozna to tak mnie dzis rano moj wkurzyl, ze powiedzialam koniec! Nie ma prania, sprzatania, gotowania itd. Niech sobie sam robi.
    A Kuba szalej na dywanie z pileczkami hehe nowa mania 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A bo wstalismy, poszlam zrobic mleko i mowie wez go nakarm a ja w tym czasie glowe umyje bo potem nie mam jak jak on nie spi, a wiesz, biuro i pracownicy to nie moge chodzic ze smalcem. To on ze do biura musi isc. nosz szlag! Przeciez 10 min go nie zbawi! To teraz zobaczy ze ja tez nie mam czasu dla niego. Koniec.
    Kuba wlasnie zxnow proboje raczkowac tylko sie przewraca ciagle i wkurza.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wraca w lipcu no ciagne ale nie chce mowic bo to niespodzanka i co po co mowil ehhhh a Iwa moj tez ma daleko do raczkowania narazie to tylko do tylu pelza a do przodu probowal dzis ciezko mu tylek dzwignac 😉 sam zasnal 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...