Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
E to nie jestem sama, bo az tak glupio, wiem dzieci sie nie porownuje ale jak sie patrzy ze inne robia to i tamto to przykro. Widzisz Franek to juz nawet pralke umie naprawiac 😁 😁
Moj sie jeszcze wierci, zaraz go do lozeczka przeniose, niech tylko porzadnie oczka zamknie.
No to do lipca juz niedaleko, ja tez nie lubie jak mi powie ze ma prezent i nie powe co 🤢 tak samo zrobil jak byl w Anglii a jak w PL i czekalam jak glupia i myslalam ciagle.
A juz najkgorsze bylo przed slubem naszym jak mi siostra powiedziala zebysmy przyjechali do moich rodzicow po prezent bo oni nie maja jak dostarczyc, a zjezdzaja do PL. I sobie mysle 300 km po prezent? I nikt nie puscil pary z ust przez miesiac. A ja wychodzilam z siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre z tym prezentem 🙂 ja tez taka jestem co to itd ja jak mam niespodzianke to nie mowie bo po co ktos ma sie zadreczac no nasze maluchy powoli sobie to biora 😜ale dobrze bo latac narazie za nimi nie trzeba 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Była pierwsza pani. Ma 5cio letnią córcię i ogólnie spore doświadczenie. Bardzo miła kobieta. I powiem wam, że ciężko będzie innym dziewczynom ją przebić 🙂 Więc chyba już mam opiekunkę do Frania. Ale na 12stą ma przyjść jeszcze jedna dziewczyna. Zobaczymy 😜
A dowcip dobry hehe 😉
Ja tam mściwa nie jestem 🤪
Perełka ja mojemu to samo zrobiłam 😜 Ma urodziny 24 lipca, a ostatnio mu powiedziałam co dostanie 😁 Ale na szczęście już mnie nie ciągnie za język. Wie , że i tak nie powiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza pani to kobieta starsza ode mnie. Ok 38lat. Kobieta ambitna bo sama wychowuje 5cio letnią córkę i jeszcze studia kończy uzupełniające i do tego dorabia jako opiekunka pilnując dzieci. Ma doświadczenie spore w opiece nad małymi dziećmi. I to taka jak sama powiedziała kobieta kwoka. Ciągle była przy Franku, ciągle go asekurowała.
A ta druga to taka jeszcze widać, młodziutka, przestraszona dziewczyna. Bardziej koleżanka do zabaw dla starszego dziecka. sympatyczna itp Ale nie była aż tak ostrożna jak ta pierwsza. A przede wszystkim intuicja podpowiada mi, że ta pierwsza jest najlepsza. Dlatego teraz zobaczymy jak potoczą się sprawy z prawkiem po 16tej. Mam nadzieję, że wieczorem zrobię Krystianowi miłą niespodziankę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o no to dobrze.. to ta co wczoraj podalas nie?? 🙃
my bylismy u sadzie i za dokumenty jedyne160zl 😮 🤨 BEZ KOMENTARZA 😉
Iw jak bym widziala nas.. heh
ja tam niespodzianek nie lubie bo zawsze sobie ryje cos tam i potem wiecie 😜 roznie bywa:P
ale ja to trzymam za zebami:P tzn staram sie 😜

Maly w nocy w miare.. ale w nocy sie budzil i sobie lezal z otwartymi oczami 😮
po 4 bylo koniec.. ale na szczescie uspilam go.. do 6 bo Ci se tak gadali jak wstrali smiechy hichy i mi go obudzili 😮
acha no i on nie chce mi ani mleka pic ani jesc za bardzo... tzn swojego bo moje wyzera 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tam nie ma wogler dyskusji... formalnosc bedzie i juz 🙂 nie Elus?? 🙂


Ale co mnie zastanawia.. czy ktos tu wiecej sie pojawi czy tak se zostaniemy sw.4??????:P
i to same chopaki:P heh

Aaa Perelka bys musiala mu moze na spiku obciac??Albo jaka zaufana fryzjerke co masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...