Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eluś a Ty musisz z moją gangreną Krystianem pogadać bo mi się wygraża , że jak wróci to mnie gszgsz 😁 Ostatnio się tak rozbujał i zaczął wyliczać gdzie chce to zrobić...Na stole, na łóżko na pralce i....na lodówce 😮 Jakąś nową chyba pozycję ,,na pingwina,, wyczaił 😁 Ale próbowałam sobie to wyobrazić no i jak??? No nie da się. Jak wlezę do góry to mnie nie sięgnie 🤪 Pewnie będzie mi łeb kazał między półki włożyć i jajka liczyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny ostatnio na szkole rodzenia polozna powiedziala ze nie ma opci zeby zrobic krzywde malenstwu podczas sexu,ze jest otoczony tyloma powlokami ze to nawe nie dochodzi do niego a do tego jesli ty jestes zadowolona to dzidzus tym bardziej a sperma pomaga na zmiekczenie szyjki macicy.Powiedzial tez ze po 36 tygodniu to panowie sex do "bolu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uch Loli to Ty może tam się ładnie wydepilejszyn przed wizytą i lewatywke weź 😜 Ej no bo skoro Eloitka palcem główkę czuje to przecież ten mój niewyrzyty sprzętem dziecku dziurę w głowie zrobi 😮 Jaaaaaaa....Teraz to już na pewno zapytam lekarza w sobotę o co kaman 🤪 Ale gościu będzie miał ciekawy temat z rana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uch Loli to Ty może tam się ładnie wydepilejszyn przed wizytą i lewatywke weź 😜 Ej no bo skoro Eloitka palcem główkę czuje to przecież ten mój niewyrzyty sprzętem dziecku dziurę w głowie zrobi 😮 Jaaaaaaa....Teraz to już na pewno zapytam lekarza w sobotę o co kaman 🤪 Ale gościu będzie miał ciekawy temat z rana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff juz 😁 Cały brzuchol mi się trzęsł 😁 No z pozycjami to kiepskawo jest. O boże ale sie uśmiałam 😁 Ela będzie jajca liczyc a Krystian sie postara zeby sie nie pomyliła 😁 Pingwiny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela z ta depilacja to ciezko, ostatnio oczywiscie lustereczko i na czuja sie lecialo to moj jak zobaczyl to sie smial chyba przez 5 min 😁 a jak ja sama puzniej zobaczylam to sobie pomyslalam bozeeeee nawet na czuja juz sie nie da 😁
Przed wizyta mam na 2:30 to zaciagne wczesniej mojego do lazienki i sie pobawimy w fryzjera nie ma innej opcji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sperma pomaga wywolac porod dlatego polozna podkreslala ze po 36 tygodniu juz tak nie uwazac i pouzywac sobie 🙂 bo po porodzie to bedzie minimum 6 tygodni bez sexu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno sie nawpierdzielała oscypków 😁 Halnego nie było tylko te paskudne burze... Może jej piorun nie pierdyknął .. Miejmy nadzieje bo naelektryzowana wróci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z goleniem tez na czuja i jakos jest a kichał michał lekarza, jak nie widziała to niech sie napatrzy 😁 no wtedy Aga tylko podetnie bo jak jej te włochy bedą stac to może będą wystawac za brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...