Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a mnie chyba przez to ciepło odrzuca od jedzenia...dopiero teraz śniadanie zjadłam...pewnie apetyt niedługo wróci 🙂
jedzcie dziewczyny teraz wszytko, bo przy karmieniu to jest dużo przeciwwskazań! 🙂

Eluuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!! niesamowity jest ten Twój franek!! ale przerzuca nóżkami niesamowicie 🙂 🙂 to moja Ewa przy Twoim to pikuś 😉 bosko!!! jaka to jest niesamowita pamiątka 😁

niesamowite i niesamowite...dzisiejszy dzień sponsoruje słowo: niesamowite 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nie wiem Agaa czy sie tak zamkne w 10 kg 😜 bo ja juz na plusie mam 8kg 😁 a od ostatniej wizyty to nie wiem 😁 moze i juz 2-3kg sie przypralo masakra jakas 😁

Anulka mam wlasnie identycznie oczy by jadly non stop, albo najgorsze mam ze jak sobie np. pomysle o truskawkach to mam nagle na nie taka ochote ze sie bede meczyc dopuki ich nie zjem 😁

A co do ruchow dziecka hmm powiem ci ze moja wlasnie dosc czesto jest aktywna, ale podobno dzidzia nawet jak spi to sie rusza wjec ciezko troszke wyczuc kiedy charcuje a kiedy nie, chodz wiem ze jak nie spi to takie kopniaki dostaje ze koniec 😁
Ale moja tez wlasnie rano jak sie obudze to pare godzinek poskacze puzniej cisza i jak moj wraca z pracy to ona odrazu sie budzi chyba jak mojego slyszy jak wraca z pracy :P a ja zawsze tylko glaskam brzuszek i mowie no tak Tatus wrocil a ona kop kop reaguje na niego bardzo naprawde 🙂 ale z tego co zauwazylam bo w nocy czasem sie obudze jak mi sie chce pic ale to zadkosc jest to ona charcuje jak myszka jakas i az moj kiedys nie mogl spac w nocy i raczke trzymal na moim brzuchu i tak go obkopywala ze masakra i on do mnie ty sie nie budzisz jak ona cie tak kopie?? a ja yyy ja nic nie czuje 😁 spie jak zabita, wjec Aniu nawet nie strasz ze to niby sie ma sprawdzic po porodzie bo to ja nocki bede miala przerabane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas mi pieczywo bardzo podnosi, nawet ciemne niektore chociaz pisze ze nie dosladzane karmelem, ale niektore bardzo dobrze znosze tylko ciezko mi je tu dostac. a ziemniaczki to z umiarem i ok, wkurza mnie to mierzenie cukru, nie chcialabym miec cukrzycy w życiu, chwala bogu ze insuliny póki co nie musze, ale babka powiedziala ze jak bedzie 100 na czczo to insulina bedzie potrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 sprobuj tak ja ci pisalam jesc cos godzine przed pojsciem spac zeby jak najkrocej byc na czczo i zobacz czy to pomoze na zbicie cukru rano na czczo mi to bardzo sluzy ja najwiecej mialam 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu to chyba dobrze że ma? znaczy że przełyk i żołądek dobrze funkcjonują 🙂
ja się czkawki jeszcze nie dopatrzyłam u mojej...nie wiem jak to rozpoznać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech juz bedzie 18:00 bo nie moge sie doczekac wyjazdu 😁 chociaz jestem jeszcze w tzw proszku nic nie spakowana nie mam dosc silnej woli zeby wstac od kompa 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli z Tobą raźniej 😁

kurcze, mam pytanie do tych co już spakowane do szpitala...dużą bierzecie tą torbę? Loli Ty kiedyś pokazywałaś...ale gabarytowo jaka ona jest? bo u nas podobno krzyczą.... 😠 jak się ma za dużą! mam taką walizeczkę nie za dużą, może do niej się spakuje? sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja mam taka torbe podreczna co samolocikiem latalam mniej wjecej cos w tym stylu tylko ma wjecej kieszonek

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://marbo.home.pl/allegro/torby/mb-02-032-0/mb-02-032-0-2.png&imgrefurl=http://www.marbo.pl/duza-torba-podreczna-02-032.html&usg=__pTwViOThUBcLv4WCTOBxLRlg9BY=&h=641&w=700&sz=81&hl=pl&start=18&tbnid=9L1lT0uo1pcNzM:&tbnh=145&tbnw=164&prev=/images%3Fq%3Dtorba%2Bpodreczna%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D639%26tbs%3Disch:10%2C228&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=655&vpy=331&dur=2038&hovh=215&hovw=235&tx=151&ty=156&ei=bWxJTO2nOKP20wSl-JmFCw&page=2&ndsp=19&ved=1t:429,r:3,s:18&biw=1280&bih=639
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale rozmiarowo jaka ona jest? ile na ile? 😁

właśnie dostałam fotelik! babka w aukcji napisała że stan dobry, ale mimo paru zadrapań to jest idealny!!! 🙂 muszę go tylko rozpracować bo ma dużo guziczków, ale jest piękny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...