Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widziałam to już dawno 🙂 Galaretkowy tulipanek 😉 Gdyby to lody tak były porcjami ułożone to mniam 😜 Za galaretką tak nie przepadam 🤨
Objadłam się smażoną cukinią...Ale teraz mam chrapkę na słodkie 😮 Może kaszka manna z kakao na zimno ☺️ Jejciu przecież Krystian jak wróci i zobaczy ile ja pochłaniam i jakie dziwne mieszanki to padnie ze śmiechu 😜 I tak się ze mnie zawsze śmiał jak po sexie zamiast do łazienki czy gdzieś to ja mówiłam głodna jestem i pędem po coś słodkiego 😁 Później to już nawet sam mi PO mówił...Wiem, wiem...Głodna jesteś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój żołądek to dzisiaj śmietnik straszny! aż się sobą brzydzę...zaczęło się od tego fishburgera mega maxi...potem jogurt,dwie nektaryny, banan, pocisnęłam haribo, a teraz wróciłam z szarlotki na ciepło z lodami,koktajlem z lodami i colą + caffe latte machiatto!! fuuuuujjjjjjj
no i nawet brzuch mnie nie boli!

do tego mój ma dzisiaj znowu wieczór gier...więc siedzi u niego kolega i grają w głupoty, a ja patrzę na harrego 😜

Loli ta galaretka superowa 😁 😁

buuterfly sofa rzeczywiście śmiesznie tania, ale materiał może kiepski dlatego...w brw była promocja na tą moją Bella się nazywa i za 399zł...z tym że nie sądze żeby została z nami na całe życie, właśnie przez materiał 🙂 najlepiej by było ją dotknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziewczynki dupa. Okazało sie ze to nawet w krk nie jest no ale pojechalismy zobaczyc, klatka jak slumsy jakies paskudnie, wogole wiecie te dzieci takie brudne itd masakra. No ale ogolnei mieszkanko ladne tylko jakos facetowi sie cena p[rzez telefon obnizyla i w rzeczywistosci okazała sie wieksza o 2 razy.
No ale nic juz sie umowilam na poniedziałek zeby zobaczyc kolejne no i szukam i dzwonie itd.
a co u Was żabki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie co chwilke lapie Pani Zgagawa wstretna.

Ehh Eluska no tak to własnie jest, nie wiadomo nigdy na co trafisz ani nic, ja tez non stop siedze tylko i odswiezam czy nie ma jakis nowych ogloszen ale ciezko 😞 mam nadzieje ze sie cos wkoncu ruszy, tez mialam fajne mieszkanko i nawet sie nam podobalo ale tak jak pisalam nie dosc ze kupa kasy to wogule nie umeblowane 😞

Agaa wow duzo 🤪
Ja wsumie zjadlam dzis 1 kanapke 4 wazy kanapkowe, 2 batoniki, pol pizzy i tyle wsumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo Agus to faktycznie, ja rano tylko jogurt, pozniej 2 talerze zurku, troche spaghetii a nie dawno kolacje czy kilka malych kanapek.
No mi sie juz te wszystkie ogloszenia mieszaja itd. No ciezko jest cos fajnego znaleść ale trzeba szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jedzeniaa to ja dzisiaj też się nawchłaniałam dość troszke 😁
Śniadanko póżniej budyn, jogurt, pierogi, orzeszki w czekoldzie, chipsy, pół hamburgera 😁
cały czas taka nadęta jestem przez to zarcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jeszcze Sebastian mnie wkurza bo on twierdzi i oczywiscie jego rodzice ze to zly pomysl zebysmy sami zamieszkali i wogole bo sobie nie poradzimy... 😠
A ja kurwa od kilku miesiecy szukam mieszkania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska to jak on sobie wyobraza ze ty bedziesz mieszkala u siebie z dzidzia i on do ciebie bedzie wpadał kiedy chciał ?
A moze jak bedzie zmeczony to bedzie sobie wracał do domku zeby sie wyspac bo jak by dzidzia plakala to sie nie wyspi?
Znam takie przypadki i nie daj sie zlapac na takie cos bo to jest dla mnie chore.
Moja kolezanka mieszka u rodzicow jej chlopaka z którym ma dziecko i on np. jak jest przeziebiony czy ma grype to ona idzie do siebie do domku zeby sie dziecko przypadkiem nie zarazilo 🤔 czaicie sprawe 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera z tymi mieszkaniami teraz... 😞 oby się jeszcze udało Wam je znaleźć przed porodem...trzymam kciuki!
kurcze myślałam że tu nikogo nie będzie i zaczełam się bawić...zaraz Wam coś pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ELuśka ja bym zrobiła tak jakbyscie nic nie znależli do urodzenia małej to bys na próbe tam zamieszkala i on by zobaczył że to tak oh ah nie jest ale meidzy czasie caly czas bys czegoś szukała jakiegos mieszkania chce to niech sie przekona jak to sie swietnie bedzie mieszkało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska wlasnie chciałam sie ciebie zapytac czy to synus mamusi ale jakos tak glupio mi bylo.
On chce isc na latwizne jak cholera bo on sobie bedzie u siebie mieszkal a ty sie przyzwyczaja do wszystkiego i wogule mieszkaj jeszcze u obcego w domu i podpozadkowywuj sie do wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałam ponad 1000stron od początku i sporządziłam listę 😁 pokolei która dołączała na forum 😁
więc tak:
1 - Ania87
2 - arana
3 - amarta
4 - kasiaw79
5 - Perełka
6 - sioperka22 🙂
7 - monia_di
8 - iwwwa
9 - qrka
10 - ani85
11 - Anula88
12 - Agaa 😁 😁 i było to 5 m-cy i 3 tyg temu 😁
13 - dianicho...jeśli nas czyta to pozdrawiam i mam nadzieję że jest wszystko OK!
14 - Loli 😁 5mcy i 1tydzien temu 🙂
15 Dosik 5 mcy temu
16 - czekoladka
17 - buuterfly 🙂

cdn hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on bedzie myslal ze jest ok dobrze i wogole a gowno bedzie. Ja tam nie chce mieszkac a ze jemu wygodnie by bylo to trudno. Nawet na probe, wtracanie sie ciagle w to co robie ja i dziecko i wogole.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...