Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja skonczyłam wielkie 4 dniowe pranie :P i sprzatanie, teraz to poprasowac do konca, poprałam te rożki itd, zobaczymy w jakim stanie beda, kołdry nie prałam, bede wietrzyc tylko ale to dopiero jak bede miała łóżeczko. też chcę pozałatwiać wszystko tak w max 2 tygodnie, a co do wczesniejszych porodow to ja znow mam wrazenie ze urodze po terminie bardziej nie przed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dosik chcesz urodzić a na KTG zwykłe się boisz jechać, bo Cię mogą zostawić 🙂

sioperka uważaj tam na siebie 🙂

Eluśka super! daj znać co z tym mieszkankiem czy warte zachodu 🙂

ja po zakupach, nie kupiłam właściwie nic specjalnego, trochę owocków, jogurty i trocvhę warzyw...jakoś wole sama robić zakupy i na spokojnie pochodzić, a nie z kimś...

i wiecie co? kupiłam na mieście fishburgera mega maxi dla siebie i dla Michała, był wielki na cały duży talerz i myślałam że go nie zjem...mój nie zjadł, a ja? oczywiście wpieprzyłam go w całości...i do tego nie czuję W OGÓLE żebym go zjadła!! wór bez dna ten mój żołądek dzisiaj! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ale to jest chore! bo owszem, mój żołąd zawsze miał wielką pojemność...ale przed ciążą to bym nawet połowy tego fishburgera nie zjadła....a tu hmmm jak bym miała drugiego to mogłabym zjeść 😞
już więcej po niego nie pojadę!
dzisiaj jeszcze na lody i kawę lodową jadę...a chciałabym jeszcze góra 3-4kg przytyć 😞
grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite ja Cię proszę...figurę to Ty masz 🙂 a ja nie dość że wysoka to jeszcze teraz dużo ważę, a to dopiero wygląda okropnie!! 🙂
ja patrzę na Twoje foto i dodaję sobie do niego brzuszek to wygląda to super a nie kluskowato 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brzusie jestem 🙂 od rana bóle miałam takie ze szook 😲 co 3-4 min przez 1 min i tak cały czas do 15 łaziłam sprzątałam upiekłam karpatkę 😜 a bóle coraz silniejsze no to mąż wziął wolne, ja pod prysznic i pojechaliśmy na KTG i co? PRZESZŁO 😮 a najlepsze ze nic nawet nie powiedzieli tyko ze zapis prawidłowy i proszę do domu 😮 to czekamy dalej 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, poważnie? no to jak to jest...nam powiedziano że jak będą skurcze co 5 min to mamy już być w szpitalu bo się zaczyna!
no nic...to może się zacznie jescze dzisiaj na dobre 🙂 często tak jest 🙂

Loli feee 😜 ja też mam zgagę po tym fishburgerze! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...