Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Twierdzi ze jest mniej miejsca u mnie. No Loli wlasnie dupa a nie pomagaja!!! Ja tylko i moja mama szukamy tego mieszkania!!! A im ciagle nie pasuje i wogole a ja tam nie bede mieszkac i koniec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja wiem...ale żeby z mamusią mieszkać? co on mały chłopczyk? uciec nie chce od ( jak by to mój powiedział ) dupcenia mamuśki? 🙂
a może po prostu musicie pogadać NA SPOKOJNIE i dojdziecie do porozumienia, a teraz nie ma się co denerwować....

Dosik a jak Ty się w ogóle czujesz dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Agus jak on jest rozpiszczany, ma wszystko pod nos podkładane, nic nie robi sam tylko jego mama. Dziwić mu sie ze mu pasuje? No w sumie nie. Kazdy człowiek na ile to jest mozliwe to jest wygodny a on ma tam jak w raju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. On jest w niebie jak jest u siebie, bo on jest traktowany jak dziecko! Niby mowi ze mu to przeszkdza itd ale tak naprawde jemu pasuje ze mamusia, zrobi, poda pod nos, posprzata, wypierze, i zrobi wszystko a on bedzie siedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś...po cichu Ci powiem, że ja czasem mam z moim takie same myśli...że jak by przeżył w połowie to co ja to inaczej by 'się ze mną obchodził" 😞 nie narzekam! ale często jest tak że mnie nie rozumie, albo raczej nie rozumiał, bo ciąża dużo zmieniła...ale nie rozumiał kiedyś jak można mieć doła ciągle z tego samego powodu...

faceci dorastają później...musisz na niego troche poczekać, ktoś powinien go zacząć uświadamiać że będzie ojcem, a to poważna sprawa...

hmm czy była tu może qrka? ciekawe czy rodzi czy co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde eluska z takim tekstem to ja bym chyba nie wiem zamachla sie reka w strone jego twarzy.
O czym on teraz mysli o was? czy o alimentach? to co on nie chce byc z wami?
Przecierz jak bedziecie razem to po co masz brac alimenty od niego glupie myslenie.

Agaa , Qrka byla meldowala sie jakos w poludnie ze miala jakies skórcze i byla u lekarza ale KTG nic nie wykrylo i pojechala na jakies part 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nieee źle Elę zrozumiałaś! te alimenty to od taty Eli na studia i o to Seba ma problem...

a to wiem, na jakiegoś panieńskiego grilla miała iść 🙂 myślałam że się pojawiła od tamtego czasu 🙂 nie doczytałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Loli zle zrozumialas. Ze niby moj ojciec nie ma kasy i wogole. Moj ojciec jest cwaniak i on kase ma zeby na alimenty miec. Ja juz do niego nie mam sily, wszystko super jego rodzice tez dzisiaj pojechali z nami zobaczyc mieszkanie i wogole a wracaja do domu i takie cos ze sobie nie poradzimy i wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo faktycznie, ale czy Ania nie mówiła że jedzie spowrotem do rodziców, bo Karol wyjeżdża na trasę? hmm albo coś mylę...
jak się nie pojawi do poniedziałku to dzwonię do niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noo przeciez najlepiej zeby wyciućkali mi dziecko tak jak Sebastiana. Cudnie to moze im zostawic do wychowania od razu nie??
Moim zdaniem dziecko powinno mieszkac z rodzicami a nie z dziadkami i jezeli jest mozliwosc mieszkania osobno to probowac trzeba. Ja wiem ze luksusow nie bedzie bo wiadomo ale zawsze to inaczej niz z kims mieszkac.
qrka chyba mowila ze napisze pozniej i jakos nie widziałam zeby pisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...