Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ma mi przysłać smsa gdyby coś się działo 🙂 więc napiszę Wam jak by co 🙂

hmm Elu widzisz, Ty to wiesz, ale teściowie to ciemne istoty i będą chcieli bardezo ingerować w wychowanie dziecka...więc to dopiero początek 😞 tak mi się wydaje, oby było inaczej!

hmm Loli co Ty, nie masz na to wpływu 😁 nie trzęś bo wytrzęsiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tylko to niby oni to starsze pokolenie a ja gowniara wiec co ja moge wiedziec!!
No wiem ze weszlo mniejsze, i w przyjemniejszych okolicznosciach niz wyjdzie 🙂 No ale teraz odwrotu juz nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus ale chwila chwila co Ty o tej porze na brzuszku robisz?? To Dosik jest nocny marek i chyba zasnela przed tym kompem 😜
Poza tym moja mama ciagle pomaga, nie mowiac o tym ile on kupuje małej to juz glowa mała i jeszcze szuka mieszkania i wogole a jego rodzice? No fakt dostałam kilka ubranek no i nawet nie miałabym w czym mała wziąć ze szpitala! Nie mówiac o innych rzeczach i wogole ahh.. szkoda gadac. A rodzice Sebastiana to powinni sie zainteresowac troche bo to ich syn i powinni mu pomoc a nie robic taki kociol w głowie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik poszła się kąpać i spać 🙂
a ja? hmm nie chce mi się spać, mój gra w głupią grę...więc mi jakoś nie spieszno do łóżka, aczkolwiek bolą mnie już plecki, więc pewnie niedługo wytrzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co hmmm czy szok. Czy ja wiem. W sumie mogłam sie spodziewac ale myslalam ze przez tabletki mi sie spoznia okres bo ja mialam problem z nimi i np 2,3 razy w miesiacu mialam miesiaczke wiec roznie. No jak zobaczylam test to bylo takie upewnienie w sumie bo ja nie chcialam wierzyc ze bedzie dziecko, mialam inne plany przeicez. Pozniej sie dowiedzial Sebastian no i on jeszcze nie chcial wierzyc do pierwszego usg, no do mnie to doszlo szybko dosc i im dalej tym bardziej sie cieszylam ze bedzie maluszek. łatwo nie było bo miałam isc na studia itd wiec rodzina sie tego spodziewała ale dałam rade jakos. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde 🙂 zazwyczaj jest tak że przy stosowaniu antybaby jeszcze przez jakiś czas jest się 'bezpłodnym' no nie? że są problemy z zajściem jak ktoś się stara itd. a tu proszę!
Elu ja też bym myślała że działają 🙂 bez dwóch zdań v 🤪 a w jakim szoku bym była gdybym zaszła wow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i dupa i dzidzia jest. A teraz dobrze ze jest chociaz bede miała swoje maluchne słoneczko. Tylko zaluje tego ze nie bylo planowane dlateog bo Sebastian by inaczej by do maluszka podszedl i wogole. Inaczej by traktował moja ciaze itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech nie możesz tak myśleć...nie wiesz co by było gdyby. może byście w ogóle razem nie byli? nie było by planów na przyszłość? a tak są i poradzicie sobie 🙂 to dopiero początek Waszego życia, jeszcze takie jazdy o skarpetki czy niepozymywane naczynie będą ze łooo 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak ze mysmy juz wczesnije przed dzieckiem wiedzieli ze chcemy byc juz razem i załozyc pozniej rodzine, ja wiedziałam ze to jest ta osoba z która chce miec dzieci itd.
No u nas tez tylko Kraków wchodzi w gre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...