Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hmm ja też nie mam pojęcia....musiała by się np. Perełka wypowiedzieć 🙂

Anulka ja na dobrą sprawę to nie wiem czy rozpoznam te właściwe skurcze i do czego je przyrównać...bo jeszcze nic takiego nie miałam?! jedynie bóle jak na okres, ale to chyba nie to?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O już mnie tu obgadują 😜 Aguś fryzury nie robię bo po co? Do lekarza za dwa tyg a z sexu pozostały marzenia więc po co mam się tak męczyć 😁 I tak pipki nie widzę 😮
Spałam sobie poprostu i zapach nadchodzącego obiadu mnie wybudził 😜 A teraz sobie czekam....U nas znów od kilku dni leje jak z cebra. A dzisiaj to już od dobrych kilku godzin daje. Najśmieszniejsze jest to, że dzwonił nasz znajomy, który mieszka może z 10km dalej i chciał żebyśmy przyjechali do niego zebrać brzoskwinie bo mu z drzewa spadają i gniją. A mama do niego, że no ale to nie dziś , że w taką ulewe....A on, że u nich strasznie gorąco itp 😮 A to kawałek od nas i tam suchutko...
Krystian już na promie...Troszkę mi ulżyło, że już nie kieruje i się prześpi i opłucze chociaż...A później to z dwie trzy godzinki i będzie. Iwuś zobaczysz...Ten tydzień Tobie też zleci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym gorącem 😞 wytrzymać nie można! jeszcze chwila i mi się słońce o plecy oprze i wtedy będę stąd uciekać! 😞
zrobiłam zupę, umyłam naczynia i mam dość serdecznie!
a dzisiaj jeszcze te urodziny i jak pomyślę że mam siedziec w małym pokoiku z dużą ilośćią chuchających gorącym powietrzem z paszczy ludzmi...to dziękuję! 🙂
buuterfly rzuć no na śląsk też trochę deszczu!

a fryzurki to nie wierzę że nie zrobisz, nie wierzę że nie będzie sioperzenia 😁 chociaż takie mini mini fufanko 😁

NIECH KTOŚ WYŁĄCZY TO ZASRANE OGRZEWANIE!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus zgadzam sie z Toba ja juz mam dosc upałow. Rozmawiałam z Sebastianem i jego rodzice chca porozmawiac i pytał sie czy z nim pojade tylko ze on konczy przed 23 dopiero wiec raczej mi sie nie bedzie chcialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski , laski 13 stron do nadrobienia ladnie to tak w weekend sie rozpisywac 😜

U mnie wsumie tez nie ma upalow .
Ale jadlam wczesniej sniadanko i zaczol mnie bolec brzuch puzniej sie tak strasznie napiol i bolal moze z 3 min caly 😞 nie wiem czy to jakis skórcz byl ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...