Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny byłam w szpitalu na KTG
i zetknełam sie ze strasznie nie miłą babą tkz ordynatorką patologi ciąży ;/
mój to jak ją usłyszał to juz widziałam po jego minie że by jej cos powiedział 😜
Bo pyta mnie a na co pani czeeka a ja że na KTG a ona ja tu jestem kierownik ordynator wiec ja chce wszytko wiedziec
no to jej tam mówie i wkoncu wzieła mnie na samolcik na badanie
Powiedziała mi że kanał rodny jest już częściowo otwarty ( to chyba o to rozwarcie chodzi )
i mi mówi a pani tu ma zakażenie grzybicze pani wie a ja ze wiem a ona i lekrza nic z tym nie robi
a ja jej mówie ze lekarz powiedział ze w ciaży nie da sie tego wyleczyc a ona strzeliła mine jakby ją bocian w dupe dziobał 😜
i mówi mi te bóle krzyża i kości to mogą być i to bardzo silne bo się kosci też rozchodzą blisko porodu.
póżniej już przeszłam na to KTG to taka strasznie miła pielegniarka mnie podłączała do tego jaki to hałas słychać serce wiatry szumy itp 😁
i tak sobie leżałam ponad 30 minut na tym KTG. Wkoncu ide do do tej dyżurki z tym wyciągiem pokazuje lekarzowi a on mi tylko
skurczy porodowych jeszcze nie ma dziekuje.
I jajo nic wiecej mi nie powiedziali 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oo proszę Dosik w końcu i Ty się zdecydowałaś na KTG 🙂 no ale o samym badaniu napisz jakie było? Ty już wcześniej serduszko słyszałaś no nie?

Anulka no wiem że to nie tylko hormony są, przypuszczałam...on się zachowuje jak dziecko! teraz jest miły jak cholera,nawet chciał mnie do kina zabrać! wow...to mu powiedziałam, że szkoda kasy i tyle...leżę sobie cały dzień w sypialni i czytam gazetki ciążowe, o porodach, laktacji, karmieniu piersią itp 🙂
a może Marcelek to się rzeczywiście zapiera już żeby 'startnąć' niedługo 🙂 dawaj znać Anulka jak się czujesz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałam na lewym boku w ręce miałam taki pstryczek i miałam naciskać za każdym razem jak poczuje ruch dziecka, a na brzucha takimi pasami obwiązana byłam z takimi dwoma kółkami i jeden waidomo skurcze rejestruje drugi tętno dziecka i tak leżałam 30 min i słyszałam seruszkoo i jak sie tem przerwca 😁
Mam ten zapis w domu nawet dali mi go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja nie miałam KTG... jak byś miała więcej, to zaś byś panikowała że za dużo jest 🙂

a ja dzisiaj wyczytałam, że z tymi skurczami rozwarciem itp to nie jest takie proste...że na to wszystko trzeba mega dużo czasu, fakt zdarza się że idzie to szybko, ale bardzo rzadko 😞 więc marzenia o tym żeby tam w szpitalu nie siedzieć na piłce, czy nie wisieć na drabince, lub chodzić po korytarzu są raczej nikłe... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś tyle widziałam brzuchaczy że szok a póżniej u góry maluszków jejciu jakie maleńkie
stworzonkaa 🙂 Jednej bebce położna kazała ubrac taki biały fartuch czy koszule i podłaczała jej kroplówke
i powiedziała że do 2 h dostanie bóli i jak pojawi się pierwszy skurcz to ma wołać, babka z takim uśmeichem szerokim
że okk 😁 ale ona to dopiero miała brzuch takiego to chyba żadna z was tu nie ma pierwszy raz takiego giganta widziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ze dość troche tam byłam to i sie nasłuchałam 😜
bo prawie godzine na kyg czekałam 🙂
Jedna babka 18 dni po terminie i nic i leży juz w szpitalu 3 tyg.
Ale najbardziej mnie rozczulił widok mamusiek z takim maleństwami jejciu jak ja bym juz chciała być na ich miejscu 😆
Cudowny widok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowo na izbe przyjęć poszłam ona mnie tam zarejestrowałam zadzwoniła tam gdzieś na tą patologie ciąży i wysłała mnie tam. Tam mnie na samolocik no i na to KTG wzieli.
Pielegniarka co taka dosc miła była co mi to KTG podłąnczała powiedziała że warto przecież sprawdzic co i jak szczególnie jak to pierwsza ciaża i nie bardzo człowiek wie co moze boleć a co nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie meldujem ładnie. Jezeli chodzi o mieszkanko to bedziemy mieszkac u mnie, nie chce zeby bylo ze do kompromisu nie potrafimy dojsc itd wiec ja odpuscilam wynajem i zamiszkamy u mnie. Od jutra sie zacznie wszystko wiec pewnie bede miala mało czasu dla Was i jeszcze jutro na usg to dam Wam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka super ze doszliscie do kompromisu i że u Ciebie zamieszkacie 🙂
Koniecznie daj jutro znać jak tam na USG
a tymczasem ja ide na jakiś spacerek z moim się przewietrzyć 🙂
Zaglądne póżniej !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...