Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

cisza, a do tego brzuszek się coś tnie...stronki się nie wyświetlają hmmm też tak macie? żebyśmy cholera tylko kontaktu nie straciły na sam koniec ze sobą, bo będę płakać 😞

kurcze my po urodzinach, mała tak kopała w żebro z prawej strony że czuję jak by miał mi się tam siniak robić 🙂 skubana 🙂 najadłam się oczywiście znowu...niedobrze mi, więc kolejny dzień brzusznego śmietnika!
do tego tak jak pisałam, mam samopoczucie do dupy z powodu wyglądu! grrr jakoś tak mnie denerwuje ta kobieta w lustrze 🙂

dzisiaj już nic więcej mądrego nie napiszę... bo padam z nóg!
do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elus ja juz do nich nie mam sily. Moja mama powiedziała ze nam pomoże jak tylko bedzie dałą rady czy finansowo, czy podrzuci jakies miesko czy cokolwiek. Od jego rodzicow slyszalam ze niby pomoga no ale ja za bardzo na nich nie licze.
Kurcze stawia dzisiaj mi sie macica jak nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widze ze nie tylko mi sie dzis stawia brzuszek 😞
Troszke pobolewa, ale nie tak jak rano 😞 skórcz który trwal moze z 3 min... 🤔
Jeszcze teraz wieczor sie zbliza i mala znow pewnie mi bedzie na szyjke naciskala jak cholera 😞
Dramat jakis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E no co ty, ja wsumie nie mam takiego podejscia ze wogule nie bede spala w nocy bo ze mala bedzie plakac.
Duzo babek tak mowi wlasnie ze ooo zobaczysz dziecko sie urodzi i na nic nie bedziesz miala czasu.
No tak jak bedziesz przy nim czuwac 24H no to nie bedziesz miala czasu wogule, ale przecierz jak dziecko spi to musisz , ugotowac,poprac,posprzatac.
Wiadomo ze jak masz kogos do pomocy mame,tate,siostre czy kogos no to zawsze lzej.
Ale u mnie ja bede musiala sobie sama wszystko ogarnac wiadomo ze moj bedzie 2 tygodnie w domu na poczatku to mi cos pomoze ale puzniej bedzie trzeba sobie radzic samej i tak to wlasnie jest jak sie juz idzie na swoje i mieszka samemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem Loli tylko u mnie Sebastian nie wezmie wolnego bo nie da rady i dlatego mama powiedziała ze mi pomoże. Ja mam nadzieje ze mała bedzie aniołkiem i bedzie łądnie spac w nocy no ale zobaczymy jak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, Eluska tutaj w Polsce jak najbardziej przysługuje ojcu wolne w związku z urodzeniem dziecka. Jest to min. 3 dni (ale wiem, że panowie często korzystają 1-2 tygodnie).
Jeżeli Sebastian jest tam u siebie normalnie zatrudniony, to powinien poinformować szefa, że w tym a tym okresie (najlepiej niech poda, że są to ruchome terminy) bierze urlop. Jeśli nie, myślę, że nie powinno być problemu, żeby ktoś go zastąpił tylko musi szczerze pogadać z szefem.
Poza tym przysługuje mu coroczna liczba dni wolnych, jako urlopu np. letniego, więc może też to wykorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
AGA widze ze do Ciebie w lustro tez sie wpierniczyl jakis babsztyl.... 😮
ELUS nie wiem bo troche glupia ta sytuacja z tym mieszkaniem bo oni tak jak by sie bali syna z domu wypuscic... a Ty bys tam mieszkala oni by go lelali robil by co chcial i co?? a tak to niestety obowiazki i koniec... nie ma latwo. I powinni dac Wam szanse sprobowac samym zamieszkac 🙂
LOLI tak jak Eloite mowi i nas przysluguje 2-3 dni okolicznosciowego na urodzenie sie dziecka... Ale jeszcze nie wiem co to jest czy opieka czy co bo wszedzie pisze tatusiowe.. ze tydzien urlopu jak by opieki nad zona i dzieckiem 😉
DOMI... KAKAO NA SUCHOO???? mycha blagam Cie... 🤪

Ja mnie brzuch boli..maly wczoraj tak mnie okopal ze mm.. 😮 🤔
A dzis od rana kupciam jak kot dzinks..leci ze mnie normalnie 😮
I znowu to wrazenie z ta koscia ogonowa ze boli... DOMI to przez Ciebie 😜
Aaaa w tym kosciele myslalam ze umre..stalismy cala msze na dowrze 😮 nogi w d wchodzily 🤢

eheh i nie pisalam Wam.. jechalam do rodzicow pociagiem wtedy i oczywiscie miejsca ful... 😠 Ale mochery sobie torby poustawialy, albo dzieci 10 lat i na 2 fotelach lezaly... i nic trzeba stac. ☺️ tacy kolesie z piwami stali, palili i idzie kontroler i ze on mi miejsce znajdzie... przeszedl zaraz i ze nie ma 🤨 a Ci na niego warkneli ze jak to jest ze kobieta w ciazy a musi stac ze przedzialy powinny byc specjalne, ze dla mam z niemowlakami to samo ze co to ma byc itd... ten poszedl dalej szukac... a Ci ze oni pojda dalej palic zeby nie smrodzic itd .. 2 min do wysiadki a ten przyszedl ze znalazl miejsce... heh
Ale w sumie Ci kolesie racje mieli ... bo z wozkiem to chyba bym musiala na nastepny czekac ....

Milego dnia kobitki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO boże wstałam juz troche temu. W nocy moze ze 2 godziny spałam, mała nie dała mi wogole spac a jak juz zasneła to ja zasnac nie mogłam koszmar jakis.
Jezeli chodzi o jego wolne itd. To on pracuje na umowe zlecenie od miesiaca dopiero poza tym kazdy taki dzien to mniej kasy i wogole no ale jeszcze bedzie do niej dzwonil i rozmawiał z szefowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...