Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Hey laski ! 🙂
Alee dziś pogoda pochmurna i burzowa a mimo to jest tak duszno że cały czas jestem spocona jak kret 🤔 W nocy naszczeście dziś spałam dobrze 😁
Za to od rana do teraz się wylegiwałam nie chciało mi się wstawać z łóżka jakiegoś lenia mam 😜
Elu cieszymy się że jesteś szcześliwaaaa 🙂) 🙂)
Anulaa Ty nie usypiaj przed komputerem i nie śmiej sie ze mnie ze wmucam kako na sucho ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a u mnie jakiś dół...od wczoraj mój mnie drażni maksymalnie 😞 tylko rycze przez niego...nazbierało się tych'rzeczy' z których jestem z niego niezadowolona i chyba niedługo wybuchnę!

wczoraj latam jak głupia, rozwieszam pranie, jest gorąco, ze mnie się leje a ten przyszedł i mówi "schodzimy już na urodziny" a ja na to że czy nie widzi że coś robię i że muszę się doprowadzić do porządku bo jak ja wyglądam? ( cała czerwona jak buraczysko 😞 ), a on na to 'to ja idę' i poszedł. miałam mu ochotę powiedzieć idz w pizdu qrwa! rozpłakać się i nigdzie nie iść...ledwo mnie potem na ur chwycił za rękę 😞 później się coś tam o noworodkach mądrzył to w końcu mu powiedziałam czy skończył pediatrię że tyle na ten temat wie ( bo gadał pierdoły ) że żadnej ksiązki ani w necie nic na ten temat nie czytał!
ja już nie wiem czy to hormony czy co? ale mam dość...cieszę się że nie idzie ze mną na poród! sama dam sobie radę! lepiej żeby swoim 'wrażliwym oczkiem qrwa' nie widział pewnych rzeczy! 😞
no i jeszcze ten jego zasrany wyjazd teraz w czwartek, to mi mówi z takim strachem w oczach 'ze ma nadzieje że teraz nei urodze'...ale nie żeby się martwił że go przy mnie nie będzie, tylko że kurwa będzie musiał przyjechać szybciej i odpuścić zabawę!!! 😞
no i tyle...może więcej pisać nie będę, bo łzy w oczach a nie chce żeby widział że ryczę, bo i tak nie zrozumie....pieprzone chopy!!

no ale przynajmniej na pocieszenie pogoda IDEALNA! więc z tego powodu przynajmniej czuję się bosko...jak by siły pozwalały to w tym deszczu na boso poszłabym na spacer 🙂 ale ledwo z kościoła wróciłam, tak kuje między nogami....

buuterfly a Ty nam napisz potem szczegóły malutkie tego spotkania Waszego, bo pewnie ni tylko ja jestem ciekawa jak było 😁 😁 😁

Anulka ja też czasem jak nie ma nic słodkiego to wpieprzam kakao na sucho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Agulkaa faceci i ich brak zrozumienia to temat rzeka ale nie płacz kochana i nie psuj sobie nerwów bo nie warto ! :* 🙂
I dziekuje Ci za popracie mnie we wpieprzaniu kaka na sucho 😁
Pogadaaa jest ok ale mi mimo to jest duszno, rano to sie obudziłam spoconaaa okropnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie znów fizycznie duzo gorzej, boli krocze i znów ten cholerny ból krzyża i kości ogonowej
😞 widze znów się tak będe meczyć jak wczoraj 😞
nie umiem siedziec na twardym tylko 3 poduszk pod pupą ;/
a jak wstaje to aż łzy z bólu leciały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz...to byś musiała mieć poduchy z dziurą, tak jak to kólko, więc może rzeczywiście lepiej z tym kółkiem by Ci było? to pewnie dużo nie kosztuje, a się przyda jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nigdzie nie dostane takiego kółka, ale jak anjbardziej zakupie w tygodniu jak ma mi pomóc
Poszła bym dziś do kina albo do praku do chorzowaale mój pewnie chciał nie bedzie do kina bo ma obawy że zaczne rodzić 😜 a po drugie mi ciezko z tym bólem było by wysiedzieć 😞
a na park znów pogody nie ma yhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Cześć dziewczynki 😘
Ela chwal no się tu szybko ile jajek w lodówce? 😁
Agaa ja to Ci powinnam rękę podać. Ja też ostatnio mam takie humory, że koszmar jakiś. I wczoraj też się ze swoim pokłóciłam. Co za osioł!!! Najpierw mi mówił, że przylatuje 20-stego, teraz się zrobił już 23 i mówi, że trzy dni to mnie nie zbawią przecież!!! Nie no qrwa mówie to wcale nie przyjeżdżaj i aż się rozryczałam, a on no to nie przyjade. Co za piiiiiiiiiiiiiiiii. Więc się rozłączyłam bo co będę gadać z durnym. Bo on musi zostać dłużej bo oni tam w pracy busy mają i musi pomóc, a poniedziałki są najgorsze, więc przyleci we wtorek. A ja to co? Nie potrzebuje nic? Ach... I dziś rano napisał emaila, że jakoś tak wyszło że poszedł z moim szwagrem (to jego to kto to?) do pubu i opisuje o gejach jakiś jakby nigdy nic. A ja tu wściekła siedze. I chwilę temu dzwoni i pyta czy powiem mu jak sie robi strogonowa bo na obiad chce zrobic. I nic sie nie stalo no nie? Bo co tam. Ach szkoda gadac i nerwy miec.
Ja sobie za to zrobiłam poranek w spa i powiem wam ze chyba jakies skorcze mnie łapią bo mialam co jakis czas. Teraz odpusciły, ale co jakis czas sie pojawiaja. Nie wiem czy to ona bo nie wiem jak to ma byc kiedy to skorcze. Hmmm czekam na rozwiniecie zdarzen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa no też mnie to dziwi, bo oglądam w tv Warszawę a tam słońce i ludzie się kryją pod parasolami ale przed słońcem...
Dosik no fakt, chociaż w takim z multikina to się fajnie siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj kobieto...poszedł by z Tobą to zaś byś mu marudziła że Ci źle a jeszcze by na to kasa poszła 🙂 więc woli posiedzieć w domu i tak Cię boli, a przynajmniej kasa zostaje... 🙂

hyh marne to moje poczucie humoru dzisiaj... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pipoole... 😜 trzeba bylo puscic cynka to bym sie wczlapala na brzucha...bo mowie i tak nikogo ni ma to ide spac 😜
Agus Ty sie nie martw...mnie Karol tez wkurza..ja tu nastawienie bojowe ze w kazdej chwili moze byc a ten w d ma... tylko o ciezarowkach pierdoli farmazony 😠 on mysli ze sie tak zajebiscie czuje ze bede lotoc wkolo niego i za nim... niech spada!
Faceci to sa kurna dziwna masa... 😮 ale na Twojego to tez bym sie wku na Twoim miejscu wiec to chyba tak nie dokonca chormony 😜

aaa co do kakalka 😁 to tak jak w proszku na lyzke i tyle? i nie zatyka Was to??? 😜 ehhe bo ja to czekolade na lyzeczke (ta do smarowania) sobie biorem 😜 bo kakalkiem to bym sie udusiula chyba 😜
😞 a ogolnie tez czapa...jakos dziwnie bola mnie posladki, i "kosc pipowa"... w dodatku maly sie nie rusza od 12... 😮 ☺️ tzn sie napiol sie kilka razy aby...i nie wiem o co chodzi 😞 czuje jego stopki albo kolana na zebrach i nie wiem czy zbiera sily bo zamierza sie zaprzec konkret i wyskoczyc czy co on cwiczy 🤨
bo troche mi sie brzuch napina ale kurde.... lepiej zeby spal sobie aby bo sie zesram ze strachu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...