Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie mów tak! niektóre kobiety palą normalnie w ciąży a rodzą zdrowe dzieci, a te co nie palą...zresztą wiesz! ja Cię nie potępiam, tylko szkoda że ciąża nie dała Ci takiej możliwości jak mi żeby to cholerstwo rzucić!

widzisz tą fotkę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eh wiem Agus tez sie troszke zawiodlam sama na sobie ze nie potrafilam tego zrobic dla mojej kruszynki :/ no nie wiem 😞 kurde bede sie teraz pewnie nad soba rozczulac i az mi sie plakac chce ze taka glupia jestem.
No ale dokladnie wazne ze mala jest zdrowa jak rydz i wielki grubasek z niej 😉


WOW AGAAA JAKA FOTA WOW BOSKA NORMALNIE
A ty co masz tak krecone wloski? czy krecilas sama? oczy bosko zielone jak kotek normalnie mmm sexi fotki 😉
Ej no powiedziala bym ze ten twoj aparat to jak jakis fotograf specjalny taka sesja ze ho ho ho sexi laska.
I to oswietlenie boskie jak ty to robisz 😁

POPROSTU MAGIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak się mała urodzi to zdecydujesz żeby nie palić? 🙂 trzymam kciuki 🙂

aaa Loli cały dzień latam i ustawiam lampy, krzesła w małej sypialni 2x2m 😁 przygotowuje stroje 🙂 po kąpieli sobie zakręciłam w takie ślimaczki....taka byłam nakręcona na tą sesję, a tu raptem pare fotek jasny gwint!
i te mi się najbardziej podoba 🙂 ale do sexi fotek Anulki to mu ho ho brakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bede sie starac kochana bo jak chce karmic piersia to musze zdecydowac.
Agus mmm boskie i sa naprawde sexi 😉
Ale musisz mi zdradzic sekret tych wlosow? jak je robisz? bo kurde tak patrze i sa naprawde boskie, a moje dlugie wloski tez by sie czasem gdzies zakrecily 😁 bo mam je proste jak druty a podoba mi sie to w nich ze maja loczki i nie sa jakies nastraszone na kazde strony ale lakierow jakis uzywalas czy cos?
Bo wygladaja one normalnie jak naturalnie krecone Agus nigdy bym nie powiedziala ze cos z nimi robilas gdybym wiedziala ze masz np. krecone wloski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli poważnie Ci się podobają aż tak? 🙂 wow 🙂 no to w szoku jestem...bo zrobiłam to strasznie niechlujnie... 🙂

hmm nie wiem czy uda mi się to opisać...
na wilgotnych włosach, bierzesz kosmyk i skrecasz go...robi się z niego taki ślimak i wsuwką mocujesz do głowy i tak pokolei każdy kosmyk. mi takie wyszły po 2-3 godzinach, spryskałam trochę lakierem...i tyle, palcami rozwaliłam te ślimaczki.

Ty masz piękne włosy, bardoz bym chciała mieć takie proste jak Ty, a nie puszące się 😠 bez prostownicy normalnie nie podchodz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha to takie czary mary 😉
Spruboje napewno kiedys tej metody 😉
Zawsze tak jest ze jak masz proste to chcesz miec krecone a jak masz kecone to chciala bys miec proste.
Ale moje wloski sa juz dosc lekko zniszczone i tak sie wlasnie zastanawiam ze jak urodze to mam ochote cos z nimi zrobic.
Lece zrobic sobie jakas kanapeczke bo zglodnialam cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, a wysokie chcą być niskie, a niskie wysokie 🙂

kurde gdzie reszta dziewczyn? masakra że żadnej nie ma 😮
jak masz zniszczone to tylko podetnij...nie ścinaj takich pięknych włosów!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio w poniedziałek dostałam skurczy co 5 min wiec wysłali mnie już na porodówkę tam mnie trzymali 6 godzin gdzie skurcze ustały ale małe rozwarcie było wiec zostawili mnie na patologi na patologi we środę rano an dok mnie zbadał i stwierdził że jeśli nie urodzę dziś to we czwartek wychodzę dał czopek i stwierdził albo się zahamuje albo zacznę rodzić wiec o godzinie 13 zostałam takich skurczy co 1,5 min zbadał mnie Pan Dok i stwierdził ze mam rozwarcie 3 cm wiec odesłali mnie na górę a na górze było tyle kobiet rodzących że nie mieli dla mnie sali wiec dali mi jakiś antybiotyk żebym za szybko nie rodziła ale po tym antybiotyku jeszcze bardziej zaczęłam w ciągu 1 min 3 cm zrobiło się 8 cm wiec bardzo szybko znaleźli dla mnie sale porodowa 😁 🙂Więc cały poród trwał ogólnie 3 godziny i 10 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja jestem w takim szoku że siedzę w nosem przyklejonym do komputera i czytam po raz setny to co napisałaś!
Gratuluję 🙂 a jak Ty się czujesz?????
jak malutka? już w domku jesteście? 🙂
ale Ci zazdroszczę
i gratuluję po raz setny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku szybciutko urodzilas 🙂
Super ale jestesmy pod wrazniem strasznym ze szok :O
Jutro dopiero kobitki jak zobacza to beda pisac 😉
Tak sie kapalam i sobie pomyslalam teraz no to ladnie 😁 zaczelo sie , boje sie jak cholera zeczywiscie to juz zachwile i ja tez bede miala to za soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku 😁
jak dostałam od Agi eskaa to łooo 😁
tylko an komputer czekałam aż mój przyjdzie dobrze ze nie długo mu to zajeło 🙂
super wrzesniówki wystartowały 🙂
widzicie mówiłam wam nie warto obsatwiać bo tu całkiem nie spodziewanie Kaśka urodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...