Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ja już po kawce i po rozmowie z teściem, niesamowite jak długo można gadać o tym samym non stop (czytajcie:techniczne rozwiązanie budowy naszego daszku) => uciekłam. Dopiero 13 a ja już głodna jak wilk 😮 zaraz będę robić kanapkę ze wszystkim co mam w lodówce 😜 a na obiad krokiety!
Loli Ty jeden dzień po terminie ja jeden przed 🤪
a wiecie co? jak się wczoraj wkurzyłam?! pisałam Wam ze po terminie porodu jak się przenosi to trzeba wypisać macierzyński, ale do macierzyńskiego jeszcze trzeba zaświadczenie o przewidywanym terminie od lekarza 😠 GAD DEMET! a ja już wizyty nie mam, jutro mam iść na KTG to poproszę dyżurnego lekarza żeby mi to wypisał. Kurdę, najlepiej by było zeby niunia urodziła się najdalej jutro, i po kłopocie, marzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej. nadrobilam 50 stron, prawie 2 dni nie mialam czasu czytac, zabiegana jestem caly czas sie spozniam gdzies, wczoraj pozalatwialam papiery (czesciowo) na praktyki i takie tam, od poniedzialku niby prowadze lekcje 😁 ale powiedzialam babce ze sie nie pojawie, dizekuje bardzo z takim brzucholem przy tablicy uczyc wyrośniętych chlopaków w technikum, o nie! bylam tez u pracodawcy po ten druk rmua ale on dopiero musi ksiegowej pwoiedziec i nie wiem kiedy to do mnie dotrze bo ta babka dziwna jakas..
myslalam ze tu wyczytam ze kasia urodzila juz bo nie bylo jej wczoraj na szkole rodzenia, a tu widze coś pisała dziś.. czyli jednak jeszcze nie 😞 a ja od wczoraj juz tak o niej mysle 😁 co tam jak tam
a my dostawalismy wczoraj prezenty na szkole rodzenia, ale nic takiego specjalnego, ulotki i pare probek kremów czy cos tam nawet nie mialam czzasu jeszcze patrzec. piore od rana bo nam znow piwnice zalalo, i pewnie jak tesciowie o 3 wroca to mi pralke wyniosa na nie wiadomo ile i juz po praniu, a pogoda nawet w miare wiec juz 3 pralke piore, miedzy czasie wycieram wode malo przy tym sie nie zrzygam ale co zrobić, mus to mus, sama w domu jestem, lepiej zeby mnie nie zalalo calkiem :P dzis moze wniesiemy lóżeczko jak uda mi sie posprzatac do wieczora :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo kasia 😁 jestes 😁 a ja moja mame prosilam zeby mi nie mowila co robi jesc bo potem tez tego chce ale ona musiala powiedziec ze krokiesty wczoraj robila, no i skonczylo sie tak ze po drodze z tej szkoly i z zakupow wstapilam do rodzicow jeszcze ( cos kolo 22) na krokiety ktore mama musiala rozmrażać specjalnie a tata gdzies szukał mikrofali którą wywalili bo mowilam ze szkdliwa (bo stara) no i byly krokietki 😁 janusz dal rade zjesc 2 a ja wsunelam 4 ! i pół opakowania krówek ktore zreszta teraz koncze! sama bede jak krowka niedlugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ania 🙂
wczoraj mieliśmy gości, a że zaświadczenie ze szkoły już wzięliśmy wcześniej to nie chciało się nam jechać 😜
Ty uważaj na siebie z tym sprzątaniem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! to widzę ze apetyt masz jak ja! 🤪 dobrze trzeba sie najeść teraz bo później z tym karmieniem to nie wiadomo co będzie można a co nie 😞 mnie jeszcze ssie na jakąś pizze albo zapiekankę 🙃 OMG! niewytrzymiem normalnie 😁 a jadłabym coś cały czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka no , ja sie czuje juz na maxa zmeczona 🙂 a cos czuje ze jeszcze pare dni przedemna 🤨 ? hmm sie okaze.
Mnie cos tez wzielo za sprzatanie i wlasnie włozyłam posciel do prania wyodkurzalam pozadnie materac w łózku 🙂 i tak sie wlasnie zastanawiam co by tutaj jeszcze pokombinowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka nie odmawiaj sobie niczego bo to nasze pewnie ostatni dni w których mozemy sobie poszalec z naszym jadlospisem 🙂
Ja wsumie nie mam takiego apetytu 😞 malo jem przez ostatnie dni, ale podstawa taka ze musze zjesc cos slodkiego w dniu bo oszaleje ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
wlasnie sie martwie bo mala sie nie rusza za bardzo, moze 2 razy dzis tylko, a wczoraj nie liczylam bo nie mialam czasu ale tez malo bylo, teraz chwile posiedze spokojnie zobacze, jak cos to wieczorem pojade do szpitala ale moze sie cos ruszy leniuszek jeden

Aniu weź niunię troszkę zmobilizuj...połóż się i popukaj do niej,włącz muzykę,a jak nadal nic to troszkę mocniej poruszaj brzuszkiem.Bywają takie dni,że dziecku nie bardzo się chce ruszać.Albo coś słodkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Loli, właśnie wpadłam na forum żeby zobaczyć czy jesteś 🙂 i jesteś 🙂

ja w porónaniu z poprzednimi dniami dzisiaj w ogóle nie mam apetytu...rano zjadłam bułkę z pomidorem i serkiem i do tej pory ją czuję! a tu coś na obiad trzeba wymyśleć, bo mąż głodny przyjdzie i zmierzły 🙂 hmm...

Ania87 a wiesz że mam taką samą koszulkę jak Ty? 😁 😁 Baby on Board? 😁 hyhy tylko że zamiast niebieskiej to jest pomarańczowa 🙂 ale urocza jest! 🙂 może potem fotke sobie w niej zrobię... 🙂

i pokoiki maleństw naszych miałyśmy pokazywać! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!!
ja wlasnie wrocilam ze szpiala w KTG i USG wszystko wporzadku 🙂 chociaz moja dzisiejsza wizyta byla bardzo ekspresowa co mi sie nie podobalo 😞
Agaa no i do tabelki 37tc waga 3109gram 🙂 🙂 🙂
a widzialama ze pisalyscie na temat sagi "zmieszch" przeczytalam wszystkie 4 czesci 😁 fajna ksiazka wciaga jak narkotyk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisane Asiu, ale z aktualizacją poczekam na jakąś rodzącą 😁
Ty mi o zmierzchu nie pisz, bo znowu smaków dostane na Edwarda hehehe
ciasteczko mmniammm niach niach niach ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ja ciebie tutaj nie zostawie :* bede zagladala najczesciej ile to bedzie mozliwe :* bo przecierz ja to sie za wami zaplacze normalnie chyba na smierc!
Ja wczoraj sie ogolilam 😁 wjec czekam , tylko ze nog mi sie nie chcialo juz, bo naprawde ze schylaniem to juz u mnie na maxa ciezko 😁 wjec sie smieje ze nogi owlosione ale kaska ogolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...