Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agula ja też tak miałam i to w podobnym okresie co Ty, strasznie mnie to denerwowało bo miałam wrażenie że serce mi zaraz wypadnie... Cóż Dziewuszki miło się plotkuje ale ja już jestem taka senna że idę pod prysznic i błogo spać do cieplutkiego łóżeczka 😁 Pogłaskajcie brzuszki od cioci Martuli 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja przed pierwszą ciążą paliłam dość dużo przez 5 lat... powiem Ci, że ciężko się było rozstać.. poza tym hormony + głód.. ja miałam takie akcje, że jak się wkurzyłam w dzień to w nocy mi się śniła ta sama sytuacja z tą różnicą, że w śnie wyjmowałam papierosa i uspokajałam się;p Do dziś został mi odruch brania długopisa w ręke jak papierosa.. a nie palę już prawie 2 lata.. Ale powiem Ci, że nie chce wracać do tego (nie gwarantuję, że nie wrócę, ale nie chcę). Źle bym się czuła z myślą, że moje dzieci kojarzyć mnie będą z zapachem tytoniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa dziewuszki 😉

Aguś ja kontynuuję rudy;D a co do kołatania.. to ja też tak miałam 😉 i nie wiem czy to przypadkiem nie jest efektem zwiększania pojemności serca.. w końcu teraz musi pompować dla dwojga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wogole nadrobilam wasze 14 stronic 😜 i Gocha wyczailam i spisalam twoj przepis 😜
Aga ja mialam kolatania przy nerwicy lekowej na poczatku roku mam nadzieje ze to nie to bardziej tak jak dziewczynki pisza ze od zwiekszajacej sie objetosci 🙂
Martus dasz rade do 1 lipca juz tylko tydzien trzymam kciuki zreszta 🙂
Ja dzis od rana z Melkiem potem wrocilam szybko jakis obiad i padlam na godzine w kimono a potem zebralismy sie i sru na spacer wrocilismy o21 😜 A jutro lekarz na (:45 mam nadzieje ze da podejrzec mojego skarbeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cezsc mamuski :0 wracam od pana doktorka z super wiesciami moja dzidzia jest zdrowiutka sluchalam serduszko ogladalam brzuszek, glowke i inne 🙂 ale jest tez ale musze brac dalej rovamycyne bo mi duzo przeciwcial spadlo ale tym mam sie nie martwic tylko zapobiegawczo brac tabletki a za 6 tyg powtorka badan bo gina stwierdzil ze woli nie ryzykowac zaprzestania kuracji zeby cos niedaj boziu sie do polodu przedostalo 🙂
No i najlepsza nowinka najlepsza niekoniecznie jest to chlopiec heheeh za dwa tyg powtorka usg i pan doktor bedzie kombinowal bo cos mu nie gra 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...