Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dwupaki 😉
Ja właśnie od Majki wracam z Łukaszem... U niej ok. Ale to już wiecie, bo pisałam 😉
Co do wagi dzidziusiów... raczej się tym nie sugerujcie... :/ Mi też w dniu porodu wg. usg mówili że Aniołek waży 580gr. a urodziła się 710 🙂 Więc wasze skarby też pewnie troszkę pulchniejsze 😉
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Kamilko ze wszystko u malutkiej w porządku 🙂 prześliczna ta Twoja królewna 🙂 tak strasznie się cieszę że nabiera sił i ciałka ani sie nie obejrzysz a wrócicie razem do domu 🙂nie ma Was to uciekam do łóżka dobranoc mamusie i brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maritko kochana caluski dla ciebie ale wiem ze jkazda z nas o tym myslala napewno 🙂 kazda chce przeciez jak najlepiej a tu nasz cony Marus zadzialala 😘 😘
U mnie w domu juz 23 ehhh jakos przezyc trzeba ale nie ma doslownie czym oddychac a siedznie przy tym wiatraku wiecznie tez nie jest wskazane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAk mi moaly wczoraj wojowal caly brzuch mi skakal na wysokosci pepka 🙂hehe probowalam go nagrac ale cos i ze swiatlem nie poszlo i jakis ciemny ten filmik wyszedl i niedokladnie widac 🙂 ale mialam radoche ze w koncu widze jak kopie 😁bo wczesniej albo kopal nisko ze widzialam tylko od lusterka hheh albo nie zdazylam wychwycic a wczoraj 2 kostki gorzkiej czekolady troche kakao w proszku i jazda gotowa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze ci przejdzie mnie tez czasami boli rano a kolo poludnia przechodzi szczegolnie jak sie poloze na pare minut ale przed wczoraj troche pokrazylismy po miescie przyszlam z takim twardym brzuszkiem ze szok a jak sie polozylam i konrad zaczal mi stopy masowac to nagle dostalam taki przeszywajacy bol w prawej stronie glowy chyba z 2 minuty mmnie trzymalo jak se wspomne to auuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze ci przejdzie mnie tez czasami boli rano a kolo poludnia przechodzi szczegolnie jak sie poloze na pare minut ale przed wczoraj troche pokrazylismy po miescie przyszlam z takim twardym brzuszkiem ze szok a jak sie polozylam i konrad zaczal mi stopy masowac to nagle dostalam taki przeszywajacy bol w prawej stronie glowy chyba z 2 minuty mmnie trzymalo jak se wspomne to auuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

Pozdrawiam Was serdecznie.
Tak,nowy zalozylam temat dla Kamilki,mnie w nocy nie da sie spac i glowa pelna pomyslow.Kamilka bedzie mogla spojrzec ile nowych serduszek jest z jej coreczką.Mysle ,ze bedzie miala bardziej przejrzyscie niz czytanie calości i nadrabiania.Pewnie nie ma glowy do tego,a wszystkie wiadomości mozemy i my przesylać jej wlasnie tam,bo to TYLKO dla niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki ohh dawno mnie tu nie bylo stesknilam sie sie za wami 😉) ;** jak sie czujecie bo ja dobrze ... maluszki daja czadu hihi... tylko upal mi doskwiera ehh jak pewnie kazdej z nas... 😮 biore leki na podtrzymanie ciazy i jest mi po nich lepije 7 ide na wizyte kontrolna... a w moim zwiazku raz gorzej raz dobrze eheh ;p..... stuknal mi juz 24 tydzien./ 🙃 😁 🙂 ciesze sie niedlugo zacznie sie 3 trymestr.... obym tylko te wakacje przezyla jakos... bo szczerze nie daje rady ciagle glowa mnie boli a w dodatku mam chyba katar alergiczny.. caluje was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przykro mi Esterci,ze nie uklada sie Tobie tak jak to by sie chcialo.Mysle jednak,ze trzeba okazać sie dojrzalościa,bo w drodze maleństwa.MOze to strach przed takim obowiązkiem?Badz dobrej mysli,ułozy sie napewno,a jesli nie...
Mnie tez sie nie ulozylo,po 19 latach malżeństwa rozeszłam sie,wychowalam dwoch wspanialych synow.Praktycznie to co dzieci osigąją zawdzieczyamy naszej trojce.Madra mama i mąrde dzieci.Efekty przyszly i jestem szczęsliwa,a teraz zobacz owy związek i nowe życie.Jest Super 🙂 Pozdrawiam maleńka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie, jak tam mija dzionek? ukrop straszny, ja dzis robiłam pizzę na obiadek 🤪 a wczoraj, z okazji udanej wizyty u gina placuszek z jagódkami 😜

a teraz chwale się moim brzuszkiem w 20 tyg. 😜


[URL=http://img807.imageshack.us/i/13282691.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/8514/13282691.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


P.S. ahaa, liczę na rewanż z waszej strony 😜 pokazywać brzucholki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...