Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i Laski zwialy hehe,to sie nagadalam 🙂 🙂

Kamilko bylaś wczoraj.Nie zostawilas żadnej wiadomości dla nas.Mamy nadzieje,ze sie odezwiesz.
Dla Ciebie jest mnostwo gratulacji od dwupaczkow i nie tylko.Zajrzyj tylko na 2 stronke "o wszystkim".Stronka jest dla Majeczki i dla Was rodzicow.Przeslij foteczki i wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
u mnie w ostatnim okresie malżenstwa bylo to samo.Wszesniej bardzo zaradny,perfekcyjny w tym co robil,a na koniec masakryczny leń,brudas i jeszcze coś ale to nie na forum...
Jak sie wyprowadzil,to bylam szczęsliwa.Zabralam sie za odświeżanie mieszkania itd,chlopcy mi pomagali na ile umieli.Teraz powiedzialam STOP.Mam partnera kolo siebie ,,a nie Pana do obsługiwania go.TY mnie ja Tobie.Przy nim jednej malej siateczki nie niose,naczynia,sprzątanie jest wspolne.Teraz to jak mam sily sama mowie,ze to moge,to tez,Jak nie mam nie rusze sie,bo ponad siebie juz nie bede robic.Kiedyś wlasnie wolalam sie wkur... i zrobic.Placilam za to zdrowiem,W dupe koniec niewolnictwa czasy Isaury dawno sie skończyly


Kochana dlatego ja nie chcę tego potęgować. Rozumiem, że jemu też się już czasem nie chce.. Pracuje 9 h dziennie, w soboty 7 i do tego 10 nocek w miesiącu... Myślę, że nie jest tak źle - może po prostu przez to, ze w ciąży jestem wydaje mi się, że mógłby więcej;p W każdym razie na chwilę obecną nie planuję zmieniać męża 😉 Głupek mnie drażni czasem - ale tak bywa jak się spędza ze sobą tyle czasu;D Kocham go jak nikogo innego i wiem, że będzie ok 😉 Teraz może mam trochę żal, że mógłby mnie w paru rzeczach wyręczyć, albo żebym go do pewnych czynności zmuszać nie musiała;p Ale to też pewnie trochę moje humory;p bo np. wydaje mi się, że za późno reaguje i już się wkurzam i lecę sama coś zrobić;p Też nie ma ze mną łatwego życia;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Esterka.. pociesz się, że niedługo będziesz miała dwa słodkie szkraby 😉 A z tym robieniem to nie przesadzaj - zwal trochę na męża 😉 Ty odpoczywaj, odpoczywaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Estera ty malpo zielona co tak rzadko bywasz? przez kolano przeloze 😜 😜 jak tam bylas czy bedziesz w najblizszym czasie u gina?? wiadomo cos o twoich podwojnych kinderkach?? Napisz tu szybko jak male czy zdrowe czy daja mocno czadu i wogole jak sie czujesz oprocz humorkow bo to ma chyba kazda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariczko kochana ja dzis z malym na placu siedzialam ale cisnienie do dupy a moze mi sie narzekanie wlaczylo hehehe ale wlaczylam sobie fajna nutke od gosi i juz mi sie mordka cieszy 🙂 co tam czytalam ze cukier ci sie normuje po sniadanku superasnie ciesze sie strasznie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to co zjadam,to musi być efekt 🙂 takie fujj hahaha obżydlistwa 🙂 Zartuje 🙂
Na obiadek mam dziś miecho i bob,odrobinke makaronu orkiszowego wtranżole,bo kasze na troszke odstawilam,Potem zmierze i zobaczymy.Dzis byly super wyniki,no i wiem ze maly nie jest glodny,bo tez robie pomiar hurrraaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...