Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monisia1989 napisał(a):
Mój tata niewie...nawet się nie kapnoł sam XD może dlatego, że nic prawie po mnie nie widać...
można co najwyżej powiedzieć, że mam wzdęcia. Tak więc pewnie dowie się jak urodzę XD

ŁAŁ MONIA TO TY REKORDZISTKA JAKAS JESTES 7 MIESIAC NO NIE WYTRZYMAM 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja już pojedzona 😉 Zrobiłam sobie lekkie płatki ryżowe na mleku.. Muszę się am dziewczynki wyżalić właśnie mi mama wypomniała że zyję na jej garnuszku, robi mi obiady itd. To ja jej mówię że sama mnie zaprasza. A ona dodaje ale nie karze ci wcale zostawać 3 dni po obiedzie. A nigdy tak nie jest yjatek jest dzis bo pilnowalam malego i nie mam jak wrocic ale jutro juz wracam spowrotem. Jędza jakich mało aż szkoda gadać;/ Nie ma już córki postanowiłam... I moja noga już więcej w tym domu nie postanie. Z tata przecież moge widywać się na mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
A ja już pojedzona 😉 Zrobiłam sobie lekkie płatki ryżowe na mleku.. Muszę się am dziewczynki wyżalić właśnie mi mama wypomniała że zyję na jej garnuszku, robi mi obiady itd. To ja jej mówię że sama mnie zaprasza. A ona dodaje ale nie karze ci wcale zostawać 3 dni po obiedzie. A nigdy tak nie jest yjatek jest dzis bo pilnowalam malego i nie mam jak wrocic ale jutro juz wracam spowrotem. Jędza jakich mało aż szkoda gadać;/ Nie ma już córki postanowiłam... I moja noga już więcej w tym domu nie postanie. Z tata przecież moge widywać się na mieście

Martuś twoja mama kiedyś gorzko pozałuje tych słów zobaczysz doskonale wiem jak to rani przytulam kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja już nie chcę ... WOlę żyć z dala od niej, bo spieprzyła mi całe dzieciństwo i młodość nie pozwolę żeby spieprzyła całe życie... Nie będzie mojego narzeczonego na każdym kroku obgadywać i wyśmiewać bo tylko to umie. A wszystko o co? o to że zrobiłam płatki ryżowe na mleku a nie na wodzie tak jak ona chciała i był tekst " ty głupia chcesz być gospodynią "? tylko czego się nie dotknę zawsze wszystko wychodzi palce lizać a jej nawet najprostsze ciasta zakalce wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety nie udało się 😠 już powoli się przyzwyczaiłam do tego.. tym razem już wszystko było ok, pojechaliśmy podpisać umowę, a facet mówi że mamy mu dać pozwolenie na pobyt w Niemczech 😮 bo inaczej nam nie wynajmie =/ to mój Filip go wyśmiał, że przecież jestesmy w Uni, mieszkamy tu od roku i że pierwszy raz o czymś takim słyszy..
Dzisiaj jedziemy oglądać kolejne, tym razem od Polaka jakiegoś, ale nie nastawiam się za bardzo.. ehh, dobrze że w ogóle mamy gdzie mieszkać narazie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szkoda, bo mieszkanko na prawde fajne bylo.. Ale będzie dobrze, w końcu musimy coś znaleźć 🙂 teraz to już pewnie weźmiemy pierwsze lepsze, bo do porodu zostało tylko 3 miesiące a musze już wybrać szpital i trzeba pozalatwiać wszystkie sprawy z meldunkiem , ubezpieczeniem itp.

A wczoraj cieszyłam się, że choroba szybko mi przeszła, wstaje dzisiaj rano a na ustach dwie opryszczki 😮 już myślałam, że tym razem mnie to ominie, bo zawsze mi wyskakuje jak się przeziębie lub jestem chora.. tylko zawsze na początku choroby a nie po niej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...