Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki :*
Gosiu nie denerwuj się :* ja też dzisiaj prawie nie spałam... co chwile budziłam się bo albo do kibelka musialam, albo brzuch właśnie bolał..
Ale dzisiaj jedziemy obejrzeć porodówke, więc przynajmniej będe już spokojna jeśli coś się zacznie 🙂
miłego dnia brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pilar89 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki :*
Gosiu nie denerwuj się :* ja też dzisiaj prawie nie spałam... co chwile budziłam się bo albo do kibelka musialam, albo brzuch właśnie bolał..
Ale dzisiaj jedziemy obejrzeć porodówke, więc przynajmniej będe już spokojna jeśli coś się zacznie 🙂
miłego dnia brzuszki :*

fajnie Paulino to czekamy na relacje jak wrażenia 🙂 ja mam za tydzien ktg to też wstąpie poogląać bo jechać specjalnie mi sie nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 u mnie gwarno od rana 🙂 tesciowaq cochwile przylatuje bo czegos szuka 🙂 brat konrada prezylazl i jak zwykle marudzi z rana ale wiadomo on tak ma i tyle a tesciu jak zwykle sypie smiesznymi tekstami 🙂 kurde mialam jakis porabany sen cos o kradziezy o zlodziejach w domu ze normalnie nas kilim blee jakis taki porobany nie pamietam go dokladnie ale wiem ze byl straszniasty a mlody spi od rana leniuch a tak piknie spal ze jak wstalam rano to mialam brzuch z lewej strony heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu oj wiem co to jest ten bol i wspolczuje szczerze bo nie dosc ze napierdala ja plecy to jeszcze sie chodzi jak paralityk ale tak jak madzia mowi juz nie dlugo nie lamiemy sie bo trzeba sily regenerowac na porod wiec mas mamusie teraz wiec odpoczywaj ile wlezie pocwicz troszke mi np troche pomaga krecenie biodrami tak jakbym miala hula-hoop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Gosiu oj wiem co to jest ten bol i wspolczuje szczerze bo nie dosc ze napierdala ja plecy to jeszcze sie chodzi jak paralityk ale tak jak madzia mowi juz nie dlugo nie lamiemy sie bo trzeba sily regenerowac na porod wiec mas mamusie teraz wiec odpoczywaj ile wlezie pocwicz troszke mi np troche pomaga krecenie biodrami tak jakbym miala hula-hoop

też kręciłam i dupa może chłop mnie na masaże zawiezie są takie fotele masujące wrzuca sie 2 euro i masuje jak będzie dalej nawalać to po południu pojadę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
jeee wez zapakuj i wyslij mi taki fotel czemu tu takiego nie ma ale mam nadzioeje ze sie uda z tym masazem bo pewnie by ci troche pomogl 🙂

jak wróce to napisze czy zadziałał 🙂leć Marto do teściów ja tez czekam bo kolezanka mam mi lapka oddać i przyjdzie 😜a jak pijesz kawusie to zdrówko bo ja też sie delektuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moge posiedziec tesc cos oglada a tesciowa zajela lazienke a mi sie cos chce i to jest ten jeden minus jak ie jestesmy sami z kondziem ze zawsze jest czajka o lazienke rano ale trudno zaraz bede musiala ja wyprosic bo mam rewolucje od wieczora i nie mam zamiaru ise zapierac ☺️ 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny oj nieciekawie sie na brzuszku robi wszystkie dziewczyny zakładają prywatne fora wchodzą jakieś nieznane osoby i sobie nawzajem ubliżają 😮 normalnie katastrofa teraz styczniowki 2010 odeszły i lutówki też sie przymierzają 😲kurde jak tu sie logowałam to była taki fajny klimat a teraz jakieś nawiedzone czytają ubliżają i wszystkie dziewczyny z tąd uciekają 😞mam nadzieję że my nie damy sie zwariować i że z tąd nie odejdziecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cisze tylko maly sie wypina i czkawki mial juz trzy az mi go szkoda bo strasznie nim szarpie
Poganiam zeby wyszedl ale nie slucha mamusi.A jak twoje malenstwo?
A jakas pazdziernikowka rozpakowala sie ostatnio czy dalej przerwe mamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...