Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurde jak wstaje to mi ugina lewa noge tak napierdziela ta miednica yhh ide zaraz spac chociaz milo by bylo jeszzce poklachac ale kurde nie da rady tyle wysiedziec noo
a z tym bolem gocha to ja mialam tak z wczoraj na dzis w nocy o 24 pobudka na siku wrocilam klade sie auuc boli jak na okres pobolalo zasnelam po 2 znow na siusiu znow ta sama akcja pootem jeszcze po 3 i po 5 jakie to wkurzajace bylo bo za kazdym r azem myslalam ze to ten pierwszy lekki bol zaczynajacy porod
A jak ciebie boli tez jak na okres??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też Martuś ech ja juz sie do tych bóli przyzwyczaiłam czasami boli mniej czasami bardziej a dzisiaj dość mocno no ale 10 niedługo wiec moze cosik sie tam zaczyna dziać no nic pożyjemy zobaczymy jak co to na pewno dam znać a za chwilę idę spać bo uciekniecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła tylko ponadrabiać i dobranoc powiedzieć 😉
Na wieczór posprzątałam sobie, doprowadziłam się do porządku i lecę spać;p Może się uda przespać bez Kubusiowych ekscesów całą noc 😁
Aaa.. Magda.. co Ty opowiadasz, że jak się ma roczne dziecko to się drugiego tak nie chce??... bo ja mam zupełnie inne odczucia... kurde. Tak mnie to jakoś ... hmmm... zabolało...

Nic.. idę spać a Wy Marta z Gochą za rodzenie się bierzcie 😉 Rano chcę tu wejść i wpisać Wam w nowych wątkach gratulacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 jak u was noc bo u mnie znow falszywe alarmy, skurcze od 1 do prawie 3 co pol godziny a potem spokoj i z tej kurwicy ze przeszlo do piatej lezalam i tylko sluchalam jak mi serducho wali 🤢 pierdziele od dzis nie czekam nie wychwytuje zje dniem codziennym i naprawde uwierzcie dopiero jak mnie zacznie skrecac z bolu wybiore sie na porodowke normalnie bo juz sie wkurzylam 😁
gosiu magdzie chodzilo o to ze ja napisalam ze nie chcialabym tak jak ty jedno po drugiom zaraz tylko odczekac z dwa lata i "dorobic" jeszcze jedno a magda napisala tylko ze pozniej to juz sie wlasnie tak nie chce jak od razu 🙂 musialas zle zrozumiec kochanie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś zrozumiałam dobrze 😉 ale wczoraj taki humor miałam, że mnie to tak tknęło.. bo poczułam się jakbym wiesz.. ja chciała tego dziecka mniej;p
ale nie ważne 😁
co tam?? Oprócz tego, że nie urodziłaś?? 😁
Powiem Ci, że ja przy Kubie każdy ból brałam jako "może coś już".. w końcu olałam. Wylądowałam szpitalu, spędziłam prawie 6 godz pod ktg podpięta do oksytocyny.. wieczorem lekarz mi powiedział, że za 2 dni kolejna dawka oksytocyny.. Więc skoro za 2 dni to stwierdziłam pierdole... niech mi Grzesiek książkę przywiezie;p a tu co? NIespodzianka 😁 2 godz później się zaczęło;p;p
Także po terminie a i tak się jeszcze nie spodziewałam;p

Ja od rana już pranie zrobiłam dla Małego 😁 Wyschnie do południa, poprasuję na wieczór i garderoba w 100% przygotowana.. tylko jeszcze 2 pary bucików muszę znaleźć 😁 Przenieść Kubę i w końcu łóżeczko przygotować jakieś;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa no i najwazniejsze okolo 3 w nocy mila niespodzianka dostalysmy kolejna focie miloszka niestety nic wiecej maluda nie pisala 🙂 ale zdjecie jest 🙂 🙂 🙂
[URL=http://img842.imageshack.us/i/milosz2m.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/771/milosz2m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja tez koniec ludzenia sie ze urodze przed terminem jakby nie bylo do pierwszego terminu ma jeszcze 4 dni a do drugiego caly tydzien wiec daje se spokoj z wczesniejszym bylebym 12stego nie urodzila i bedzie git 🙂
Super ze ci wszystko tak zgrabnie idzie cos czuje ze bedziesz kompletna wszystkim dla maluszka jeszcze przed jego pojawieniem sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję... muszę jeszcze sprawdzić jakie kosmetyki mam a co muszę dokupić..
No i najważniejsze.. nie mam jeszcze łóżeczka.. dzisiaj się kończy licytacja kołyski któa mi w oko wpadła.. może się uda a jak nie to nie mam pojęcia gdzie będzie spał;p pewnie wózek na początek wniosę do domu..
Dzisiaj mają przyjść firanki do pokoju Kuby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISSISIPI2 napisał(a):
Hej grubaski 🙂

Kochaniutkie dziś Emsi karetka zabrała do szpitala bo ma bardzo silne skurcze także możliwe że już następny maluszek dziś będzie na świecie 🙂
Jak coś będę więcej wiedziała to niezwłocznie Was o tym powiadomię 🙂


To trzymamy mocno kciuki za następnego maluszka i mamusię! 😉

Dostałam oklaska?? 😁

A zapomniałam napisać, że Miłoszek przecudny jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic tylko czekać na kolejne dobre wiadomości! 😉
Ja uciekam z tym moim małym pyrtkiem na spacer bo już stoi przy drzwiach i "mamuje";p
Do potem 😉 jak wrócimy i młody zaśnie to zaglądnę 😉 Bo koło 15 idę do gin to tam mi pewnie do wieczora zejdzie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...