Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wracając do tematu uzg... To okropność!!! 😠
Tyle kasy ściągają... Jakby serca nie mieli!!! Przecież nie robimy tego co tydzień...
Jedno takie uzg z płytą i zdjęciami przynajmniej na połówkowe powinno być za darmo... albo chociaż w takiej cenie by każdy mógł sobie pozwolić na taką pamiątkę!!!
Gosia przyjedź do nas do Opolskiego... Tam masz taniej 😉 z wizytą 150zł 🙂
Ja jutro zapytam ile w Niemczech taka przyjemność... aż strach wiedzieć... tu za wizytę też 80euro trzeba liczyć... 🤢 Teraz czekam na kartę z ubezpieczalni (już 2mies. :/) jak dojdzie to wszystkie przyjemności mam za darmoszkę 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nie chce rodzic u siebie w miescie, tylko w Poznaniu. Mam uprfzedzenie do tutejszych lekarzy, chodze, do takiego, co tu z Poznania przyjezdza raz w tygodniu, trafiłam do niego przy problemach w tamtej ciązy. Tutejszy tak mnie potraktował, że masakra, jak sie okazało ze z dzieckiem cos jest nie tak, tylko czekalam jak powie mi ile za usuniecie weźmie. mówie wam wyszłąm stamtad w takim szoku, że nie mioglam sie pozbierać. Wtedy trafiłam na tego lekarza, zrobił wszystkie badania ale niestety poronilam w 11 tyg. 😞 wady jakie maialo dziecko były chyba bardzo duże skoro ciaza sie nie utrzymała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam skoczyć po batonika ;D
Jak dobrze ze mam sklep Turka pod domem 😉 heh oni 24na7 w tym sklepie siedzą 😉 I wszystko jest... nawet polskie produkty 🙂 Mniam... 🙂 🙂 🙂
To się w chałwę zaopatrzyłam... 😉 Bo w domu już wszystko poznikało 🤪
a jakaś ochota mnie naszła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cóż... Uroki ciąży 🙂 Ja też śmiejąc się płacze i odwrotnie... 😉 Doły mnie dopadają bo hormony szaleją... To podobno normalne 🙂 Mi lepiej jak sobie popłacze... Takie lekarstwo na wszystko 🙂
Oki też mykam 🙂 Jakaś kolacyjka i filmik... A potem pewnie nyny 😉
kolorowych snów brzuszki i spokojnej nocy 🙂
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TAK BRALAM LEKI NA MIGRENE ZANIM BYLAM W CIAZY..... aaa mowie ci mam dosyc....tego 😠 no poprawia sie jak pomysle... ale powiem ci szczerze ze przeraza mnie to wszystko... ahhh nie bede dobra mama ;(( jestem za to za mloda ciagle mi sie wyc chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...