Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki, zajrzałam tylko na chwilke bo jakos dziwnie dzis sie czuje, strasznie kłuje mnie brzuch od żeber w dół, tak po bokach brzucha, nie wiem czy to mały sie rozpycha?? jak myslicie, troche sie martwie, wzięłam nospe, ale nic nie pomogła. Czy to macica sie rozciąga? ale to takie kłucie jakby ktos szpilką mnie kuł i ból przeszywa mnie aż do pleców.. 😞 ani siedzieć, ani lezeć, nie moge znależć wygodnej pozycji 😮 mały dzis troche kopał, wiec myżle że z nim ok, ale czemu mnie tak kłuje?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
faktem jest,ze jak macica sie rozciąga czuje sie bol,mniejszy albo większy.Mnie jednak bolalo od dolu.Jesli nie jestes pewna,lepiej zapytac polożna albo lekarza.Coż,jesli masz obawy,to zawsze mozesz zglosić sie do szpitala wieczorem i bez skierowania powinni przyjąc i zbadac.Mnie tak powiedzial moj gin i tak tez na początku zrobilam jak mialam problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WIEC DO RZECZY 🙂
Maludko gratuluje spadku cukru 🙂 oby tak dalej a napewno bedzie dobrze 🙂
Agula mnie jak brzuch bolał zglosilam sie do lekarza do szpitala przyjeli bez skierowania przetrzymali 3 dni teraz wiem przynajmniej co mam robic w takich sytuacjach jak wtedy, jedno jest pewne spokojnie i bez paniki bo ja sie tak przerazilam jak mnie bolalo ze tento mialam dwa razy takie takie miec powinnam a to nie dobrze az pielegniarki sie przerazily, moim zdaniem z maluszkiem wszytsko wporzadku ale nic nie stoii na przeszkodze zeby podjechac do szpitala i zglosic sie na izbe przyjec bo nasze rady nie zawsze sa skuteczne kazda z nas inaczej ciaze przechodzi i kaza z nas te same bole odczytuje inaczej, wiec na wszelki wypadek lepiej zasiegnac porady specjalisty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieszz...moja cala rodzinka i przyjaciolki mowily,ze bedzie coreczka i kazdy mi tego życzyl,a mnie naprawde bylo obojętne choc mialam imie tylko dla dziewczynki.Dla chopca nie moglam zednego znależc.Jak juz lekarz powiedzial,ze prawdopodobnie chlopiec Imię przyszlo samo.Ma taką rakietkę..wygląda jakby byla gotowa do startu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"kawał chlopa" ze tak powiem z niego jest 😁 no to zescie z gpsia sie ugadala jakby same chlpaczki hihi ale tak jak mowisz dla matki nie wazna plec najwazniejsze zeby bylo zdrowe i szczesliwe 🙂 ale juz sie nastawilam na córcie choc od zawsze jak bylam taki gowniaz maly to mamie i babci mowilam ze ja to pierwszego syna bede miec i dam mu na imie Gabriel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak z tego co mi wiadomo najpierw bede miala 2D a pozniej lekarz zrobi 3D z czego przejdzie na 4D moja kolezanka na tym byla i powiedziala ze warto wiec sie tez zapisalam, wiec skoro mam taka mozliwosc to czemu nie skorzystac i dowiedziec sie wiecej o zdrowi swojego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...