Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechał do sklepu i kupił mi fantę... znaczy ma wyrzuty, że zostawia mnie samą.. ale co mi z fanty? Chciałam jej już nie pić.. powstrzymać się do końca ciąży pomimo ogromnego ciśnienia.. a teraz kusi..

Nie lubię sama zostawać.. płakać mi się chce 😞 i znowu sen gdzieś uciekł.. Miałam poćwiczyć - dzisiaj nic z tego. Bieganina za Kubim tak mnie wymęczyła, że brzuszek zaczął boleć więc dodatkowy wysiłek na dzisiaj odpuszczam... chyba, ze przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ehhh... zapowiada się do dupy dzień.. jestem wściekła. Nie chciałam za nim dzwonić ale jak się budziłam o 4.30 a jego dalej nie było to mnie wkurw złapał.. Zadzwoniłam i usłyszałam bezczelnym głosikiem, że jest na osiedlu i zaraz wraca.. Niech się kurwa w dupę pocałuję! Strasznie nie chciał mnie zostawiać w domu samej i obiecywał, że idzie na chwilkę i zaraz wraca... A tu... wrócił koło piątej (tylko dlatego, że zadzwoniłam!) i do tego do tej pory jedzie od niego wódą.. Ja pierdole taką robotę. Idę z Kubą na spacer, wracam uśpię go a potem biorę wózek i idziemy do moich rodziców.. A grzesiowi niech obiad koledzy gotują. Mam go gdzieś 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki moje kochane
ja mam dzis dzien placzki, poklucilam sie z moim wygarnelam mu ze jak chce to droga wolna ja go nie trzymam 😞 to mi powiedzial ze sobie cos ubzduralam ale na poczatku ciązy bylo inaczej czulam sie kochana a im blizej konca tym gorzej sie miedzy nami układa... sama nie wiem juz co robic jak nie jedno to drugie.. 🤨
jutro ide na powtórke gluzkozy całkiem na czczo zobaczymy co bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzusie moje kochane ;*Jestem na chwilkę w domciu więc pomyślałam że napiszę 😉 Ale chyba nikogo nie ma... U mnie wszystko w porządku jutro jadę do lekarza także postaram się po wizycie dać znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj brzucholku
boli nie mam,nie wiem dlaczego przy takiej fajnej pogodzie tak żle sie czuje.Slabiutka bylam cholernie,zgaga dokucza nawet mleko czy Renni nie pomaga.Nogi bolą jak cholera.Moczylam z chlodnej wodzie i masowalam gąbką,troche pomoglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

jestem grudnióweczką a właściwie listopadówką 2009 .

Mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki wiek 0-9 mies 175szt + gratisy w bardzo dobrym stanie oraz jak nowe. a niektore nowe bez metek. cena jaka mnie interesuje to 550zl. wychodzi 3.14zl za sztukę. nie sprzedawalabym ich , ale jakis czas temu zostalam sama z córeczką i potrzebuję mały zastrzyk gotówki. część zdjęc jest tutaj ale ubranek jest dużo, dużo więcej. jeśli któraś jest zainteresowana prosze o kontaktna gg 20749246 i wtedy porobie zdjęcia reszty ubranek.

oto linki :
http://pic...y=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

http://pic...y=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

Pozdrowienia i niech fasolki zdrowo rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poprawka linków .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka?authkey=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka02?authkey=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

i lista ubranek :

19 body na krótki rękaw
6 body długi rękaw
7 półśpiochów
14 śpiochów
3 dresy ( spodnie + bluza )
20 kaftaników
20 pajacyków
7 bluz
5 sweterków
10 par spodni
6 sukienek
4 pary butów ( 2 pary adiadsków "adidas" , buciki do chrztu , kozaczki zimowe )
2 szlafroczki
1 śpiworek do spania
10 par skarpetek
5 par łapek niedrapek
1 rękawiczki na zime
1 opaska
7 par rajstopek
17 czapeczek
1 czapka z daszkiem
3 kombinezony zimowe
2 rożki nieusztywniane
1 okrycie kąpielowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludo mnie też ostatnie dwa dni strasznie zgaga męczyła i nic mi nie pomagało.. Mama powiedziała, że mała pewnie z włoskami się urodzi, bo też tak miała jak była w ciązy ze mną i urodziłam się ze ślicznymi włoskami 😉 😜 a przy moim rodzeństwie ani razu ją zgaga nie złapała i żadne z nich włosów nie miało 😜 ciekawe czy się sprawdzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinko widziałaś zdj Kuby jakie ostatnio wrzuciłam?? Ja nawet nie jestem pewna czy to co miałam pod koniec ciąży to zgaga;p;p a włosów miał jakby mnie całą ciążę męczyło;p;p

Maludko - o mnie się nie martw 😉 Ja się z moim dogadałam - zwyczajnie nie chciałam wychodzić na złą żonę, która zwleka męża z piwa z kumplami a on był przekonany, że jak się Kuba obudzi to zadzwonię po niego 😉 faktycznie był niedaleko - po prostu mnie zezłościło to, że tak długo siedział 😉

A Ty dbaj o siebie i odpoczywaj kobieto! Żadnych mi tu takich, że się źle czujesz 😉 buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam Gosiu, widziałam 🙂 Twój Kuba to najsłodszy chłopczyk jakiego w ogóle widziałam :P A mężem to się nie przejmuj, faceci trochę inaczej myślą w niektórych sytuacjach.. mój dzień przed ślubem wyszedł 'na piwo' z kolegami i wrócił nad ranem.. i oczywiście dla niego nic się nie stało, przecież co za różnica czy by wrócił o 22 czy o 4.. eh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.. facet jest facet i już;p
A co do Kuby to żywy dowód, że zgaga nie musi oznaczać rosnących włosków - koleżanka się przemęczyła calutką ciąże a mały urodził się łysiutki;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zgadzam się z 100 proc. ja wczoraj miałam szał pał na mojego narzeczonego tak mnie wkurzył że szok.;/ Biedny zwyzywałam go jak psa i aż mi teraz głupio ale ma za swoje, nigdy jeszcze nie byłam tak zła. Jechałam ponad 70km/h nagle zahamowałąm i powiedzialam zeby wypi... i nie ruszę się dopóki nie wysiądzie. A później miałam wyrzuty sumienia co ten mój mały bezbronny synek musi czuć jak słyszy takie krzyki i powiedziałam basta ostatnia kłótnia teraz wszystko będę zlewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...