Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem złośliwa, odebrałabym i powiedziałabym "poco do mnie dzwonisz przecież ja tylko siedzieć na dupie potrafię ". Zawsze się odgryzam mojemu taka zołza ze mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

e tam - moim zdaniem lepiej nie odbierać. Bo jak już odbierzesz to zaczynasz gadać i przede wszystkim dajesz do zrozumienia "u mnie ok". A jak nie odbierasz facet ma w głowie mętlik - nie wie czy nie odbierasz specjalnie, czy może się coś stało (tak na podst swojego męża mówię). Kiedyś jak zasnęłam i nie odbierałam tel to przysłał do domu mojego brata tak się wystraszył;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, potrzebuje pomocy 🤨
Od wczoraj bolą mnie jelita a dzis mam straszen rozwolnienie 😮 boli mnie brzuch i już dwa razy mnie tak przycisło że maskara, jak woda normalnie 🤔 nie wiecie co można na to wziąć? czy przeczekać ? proszę pomóżcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś mi się wydaje, że jak przy normalnej biegunce.. zapytaj w aptece czy możesz jakąś smectę, węgiel czy cuś.. Gorzką herbatę pij, wody dużo - bo przy takich akcjach o odwodnienie nie trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary pozmywane ziemniory obrane trochę czasu wolnego zostało 😜 Ale zaraz koleżanka na ploty przychodzi a też najchętniej położyłabym się spać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak jestem u Krisa to też nie ma z kim plotkować ... Bo do moich koleżanek 10 min autem, a w jego dzielnicy jedynymi babami jakie znam są jego matka i babka. Teściowa bardzo fajna nie narzekam, ale babkaaaaaaaaaaa istne zło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a myślicie, że ja jak u siebie to mam różowo?? z Grześkiem to nawet nie ma o czym plotkować;p więc w sumie zostaje mi... Kuba:/ też mało ciekawie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilar ja pomieszkuję z Krzyśkiem w jego domu rodzinnym więc to nie jest na stałe. 1 sierpnia przeprowadzamy się na swoje i już nie będę widzieć tego wszystkiego 😁 Chodzi mi bardziej o wtrącającą się babcię K. no i konkubenta mamy K. bo ten jest nieznośny jak się upije to jest maruda i obrażalski jak baba a lubi sobie popić naleweczki. A jak jest trzeźwy to tylko się wymądrza jakby wszystkie rozumy świata postradał ... eh brak słów;/ Tak rozkazuje i mówi podniesionym tonem do teściowej że ja to bym mu w tą papę nie raz strzeliła i to ostro!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teoretycznie jakbyśmy musieli wrócić do Polski to mąż się upiera, że wtedy będziemy mieszkać z jego mamą bo ma duże mieszkanie i mieszka sama, ale ja już wolę kisić się w małym pokoiku u moich rodziców.. A teraz spadam dziewczynki, zaraz wróci Filip i prawdopodobnie już jedziemy podpisać umowę o mieszkanie i w piątek przeprowadzka 😁 trzymajcie kciuki żeby w końcu po dwóch miesiącach szukania wypalilo.. buziaki i miłego popołudnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! a myślisz Pilar, że w małym mieszkanku z mamą lepiej niż w dużym z teściową? Za mało miejsca na dużo osób to za duże pole do spięć.. niestety...

Marta zazdroszczę Wam tego mieszkania.. też bym chciała;p a tu zostaje remontowanie tej starej rudery..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...