Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
a kurna Gosiu jestem zła sama na siebie ze dałam się namówic miała kolezanka ze mna chodzić a teraz ma mnie w dupie za przeproszeniem 😠 no ale jeszcze może 2 albo 3 razy i koniec 🤨


2 albo 3 razy? Przecież pod koniec to praktycznie bieganie co tydz... tam tak nie ma??
Kurde.. to koleżanka nie fajnie się zachowała:/ powinna się liczyć z tym, że będziesz na nią liczyć skoro Cię namawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a kurna Gosiu jestem zła sama na siebie ze dałam się namówic miała kolezanka ze mna chodzić a teraz ma mnie w dupie za przeproszeniem 😠 no ale jeszcze może 2 albo 3 razy i koniec 🤨


2 albo 3 razy? Przecież pod koniec to praktycznie bieganie co tydz... tam tak nie ma??
Kurde.. to koleżanka nie fajnie się zachowała:/ powinna się liczyć z tym, że będziesz na nią liczyć skoro Cię namawia...


Gosiu teraz się juz przekonałam ze można liczyć ale tylko na siebie niestety taka jest prawda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napewno 😆 ja po zmianie lekarza teraz calkiem inaczej rozwazam wszystki sprawy tamten tylko straszyl a ten ludzko podchodzi do czlowieka wszystko tlumaczy i mowi ze poki wszystko jest ok i my sie dobrze czujemy to dzidzi nic nie brakuje bo innego wyjscia nie ma jak to ze musi byc dobrze i wytrzymac bo wcale nie dluzo do konca zostalo zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nic laski spadam nie daje rady wysiedziec dzis tak boli kregoslup h wie od czego.. zdrówka wam jeszcze raz zycze i glowa do gory Gosiu wszytsko bedzie dobrze 🙂 a ja mam przewaznie racje 😜 😜
kolorowych snow wam i maluszkom waszym 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
no nic laski spadam nie daje rady wysiedziec dzis tak boli kregoslup h wie od czego.. zdrówka wam jeszcze raz zycze i glowa do gory Gosiu wszytsko bedzie dobrze 🙂 a ja mam przewaznie racje 😜 😜
kolorowych snow wam i maluszkom waszym 🙂 😘 😘

spokojnej nocy Julitko i pogłaskaj brzusia od nas 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...