Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej udalo sie jeszze wpasc wlasnie wrocilam od ginka z dobrymi wiesciami 🙂 🙂 tzn przeplywowosc pepowinowo-lozyskowa (nie wiem o co kamana) ale mam w porzadku to ps mam 2 a rozwarcie na centymetr ale szyjka jeszcze sie nie skraca ale to moze byc chwila wiec mam siedziec i czekac na skurcze albo odjscie wod 🙂 pan doktor nie ukrywa ze moge czekac jeszcze 2 tyg ale niekoniecznie wiec wpisal mi jeszcze wizyte na 14stego jakbym 13 nie urodzila a ja na odchodne mu trzeplam " nie chce byc nieghrzeczna ale mam nadzieje ze nie do zobaczenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gosula 🙂 ja tez sie ciesze szczegonie z tego ze cos sie tam rusza nie stoi w miejscu 🙂 nie bardzo wiem o co chodzi z ta przeplywowoscia ale jak lekkarz mowi bardzo ladnie tzn bardzo ladnie 🙂 aha i odebralam wynik cytologii i z nia tez wszystko ok :0
A czytalam o Martusce ze zmalym cos nie tegess kurcze przerabane po szpitalach jezdzic ale napewno bedzie git za pare dni 🙂 on jest taki slodziachny ze nie moze byc zle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie na pewno wszstko bedzie dobrze z Mikołąjkiem 😜 kolejna co miala termin po mnie urodziła 😞kolezanki bratowa a mnie dlej nic nie rusza kuźwa ja chyba na prwde do grudnia bede w tej ciązy chodzić 😠 mały mnie juz tak boleśnie kopie że nie wyrabiam zgaga mnie męczy i chce mi sie ryczeć wszystko mnie wkurwia ech trzeba isć spać co by nikogo nie denerwować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przestan pierdzielic bo cie walne mlotkiem w leb 😜 😁 masz jeszcze 10 dni i napewno cie ruszy i zero chandry ale to juz 🙂 moj tez jak sie wygnie to klekajcie naody a moj zamiast mi wspolczuc to sie nabija jak podskakuje jak paralityk za kazdym mocnym kopniakiem i wygibasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem gosia bo mnie juz tez mega frustracja dopada i jeszcze tenn napierdaljacyy kregoslup dobrze ze u lekarza chyba z tego przejecia mnie chwile nie bolal bo sie balam ze nie wejde na ten pierdzielony samolot mam taki bol w dole plecow ze promieniuje mi na cala lewa noge napierdala jak nie wiem wiec jak ma mnie bolec z brzuchem to wole juz cierpiec porod i zeby mnie bolalo bez tego slodkiego ciezaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki więc do dupci z tym szpitalem nic nie mówią ...;/ Mikołajek dalej leży pod inkubatorem jest naświetlany na żółtaczkę i może jutro wyjdzie z inkubatorka. Ale prawdopodobnie ma jakieś bakterie w moczu jutro sie wszystko okaze ale martwi mnie to ze ma opuchnietego troszke , czerwonego siusiaka i jakas wydzielinka mu leci...;/ Poza tym na usg nerek wyszło mu że coś tam jest powiększone ale to może być przez infekcję także wszystko będzie jutro wiadome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... jest godzina 4.06 - przebiłąm dzisiaj chyba nawet Maludę;p ja od 00.30 nie śpię bo moje dziecko chce się bawić... a teraz zostawiłam rozdartego w łóżeczku z butlą herbatki i zasypia... a ja musiałam się zwijać bo jak się tylko pojawiam na horyzoncie to po spaniu...
NIe dość, że wymęczona dniem to jeszcze takiej cudnej nocy mi brakowało;(

A prace nad pokoikiem wreszcie ruszyły 😉 Meble wyniesione - zostało tylko to co będzie potrzebne 😉 Wykłądzina zamówiona - w sobotę będzie 😉 (Chyba za ciemną wybraliśmy ale na tym zadupiu nie ma nic dziecięcego...), żyrandol wisi 😁 - swoją drogą skurwysyny (przepraszam za słowo ale odpowiedniejszego nie znalazłam) na metce w sklepie napisali, że 130,50 kosztuje a cena na paragonie jest 186,97.. zauważyliśmy to dopiero w domu... jutro jadę się kłócić bo kurde.. to prawie 6 dych różnicy!- firanki prawie wybrane;p jutro je chyba kupię a moja mamuśka będzie szyła 😉 aAA I NA LAMPKĘ ŚCIENNĄ JESZCZE NIECIERPLIWIE CZEKAMY:d
Do tego jeszcze mamy pewną myśl nad którą się intensywnie zastanawiamy 😁
Mam nadzieję, że jakoś nam to pójdzie i w końcu będę mogła się wziąść za rzeczy dla Mateuszka...
Ale mówię Wam dziewczyny.. jeden pokój a taki burdel w całym domu... Jak to Grzesiek określił - wynieśliśmy wczoraj z tego pokoju pół jego życia;p Do 22.30 sprzątałam tam (z pomocą Grześka) bo pokój jest wyłożony boazerią więc trzeba było wyszorować ściany i sufit - w końcu meble tam stały nie ruszane od... 17 lat!
Dobra.. streściłam trochę;p Jak zrobimy to wstawię foto;D a teraz młody chyba zasnął bo już go nie słyszę to spadam spać bo ciężki dzień przede mną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠 😠 😠 😠KUŹWA NORMALNIE SZLAG MNIE TRAFI PÓŁ NOCY NIE SPAŁAM BO JAK MI W KRZYŻU JEBŁO TAK PRZESTAĆ NIE CHCIAŁO BRZUCH BOLAŁ CHOLERNIE MYŚLAŁAM ZE COŚ SIE ROZKRĘCI TRZYMAŁO OD 2 DO 5 A TERAZ NIC NORMALNIE TYLKO SIE ZAŁAMAĆ 😞boziu jakie to męczące normalnie i znowu mam humor zjechany na cały dzień. Gosiu fajnie ze już zaczęliście pokoik dla Mateuszka teraz już tylko z górki 🙂idę poleżeć jeszcze bo nie mam co robić buzile kochane moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...