Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
no 11 sie zbliza mlody zasnal wiec spadam na ogarnainie chatki 🙂 buziaki cioteczki moze wpdane popoludniu jak ksieciunio bedzie fajnie spal 🙂

zołza 😠ja gotuje kapuche na łazanki a jak mały wstanie i zje wybywamy na spacerek bo piekne słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj babiczki 🙂)) 😘jak tam rano mija? moj ryczek i szantazysta emocjonalny wlasnie padl wczoraj byl tak marudny ze juz prawie zamieszczalam ogloszenie w dziale oddam w dobre rece 😁
wieczorem przyszedl nasz przyjaciel zapytalismy o to czy zostanie cchrzesntnym i maly bedzie mial fajnego chrzestnego a na chrzestna bedziemy brali moja siostre ma coprawda 19 lat i jeszcze fiu bzdiu w glowie ale dobra z niej dziewczyna no i jest zakochana w malym po uszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki buziaki na cla nieziele
ja wc zoraj przezylam chwile grozy moj maly sie ksztusil i dusil 😮 😮 😮 🤢makabraa a bylo tak o 14 zaczelismy jesc obiad maly zaczal jeczec mowie do mojego a pewnie narobil ide go przebrac, przebralam go w malym pokoju widze kozuche w nosku wiec wzielam pare kropel soli fizjologicznej (zawsz tak robilam przy zaschnietych kozuchach!!!!) i mu wkropilam do noska a ten sie zrobi czerwony zaczal sie dlawic i krztusic a potem na bezdechu i co chwila tak krzycze konrad maly sie dusi konrad go przytrzymal poklepywal dalismy go na bok jezuu ile sliny mu lecialo mowie wam tragicznie to wygladalo ja zarzucilam tylko spodnie sweter buty i dawaj do szpitala w samochodzie mu orzeszlo na pogotowiu lekarka swoja droga wredna suka zbadala go i stwierdzial ze dziecko jest rozwe wiec jest wszystko ok ja jej mowie ze mmaly harczy, kaszle czy jakis syropek moze a ona ze nic mam mu nie podawac ja jej mowie ze skierowanie do kardiologa ma a ona z ryjem czemu od razu jej nie mowie przebadala serduszko stetoskopem i wszystko ok ale strachu sie najadlam prawie mdlalam z przerazenia mowie wam nikomu nie zycze nawet najgorszemu wrogowi !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia gratulacje dla Kamilka bystrzacha z niego ja tez sie w jego wieku uczylam ale mi to zajelo pare wejsc zanim nie ladowalam na dupie 😜 🙂
No i mile niedzielki kochane my zaraz sie zbieramy do moich rodzicow a wogole to wczoraj moi rodzice przywiezli na pol swiniaka bo zamawialismy kuzwa ile tego miecha bylo moj to 2h porcjowal 🤢 a najgorsze jest to ze kielbaska wedzona szyneczka i takie tam tak pieknie pachnialy a kja nie moglam ani kawalka buuu ale mj ma radoche bo swojskiej kaszanki w cholere, golonk itp 🙂
A najlepsze wchodza znajomi kolo 20 bo akurat mieli wpasc a ja bylam z malym w pokoju bo konrad rabal kosci na zupe w kuchni no i wychodze pochwili a lukasz "marta wreszcie jestes bo jak zobaczylem tyle miech i siekierke w kuchni to zaczolem sie o ciebie matrtwic " 😁 😁 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś cóż za historia całe szczęście ze Alkowi nic nie jest wycałuj Go i wyściskaj 🙂 laski u mnie tak sypie że nie wiem czy rano z wózkiem sie wyczołgam 😮ciekawe czy nie utkne w jakiejś zaspie 😁dobrej nocki ide uspić mojego łotra bo zasnąć nie chce 😠 😠 😠a i od jutra jestem sama bo moj na wyjazd jedzie na tydzień nic tylko sie pochlastać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej cioteczki znalazlam nas na drugiej stronie nu nu nieladnie 😠
No dobrze ze tal sie skonczyla ta historia do teraz mnie telepie z nerwow na samo wspomnienie 🤢
Kurde gosia u nas tez bialo jak cholera a chcialam w tym tyg skoczyc zwazyc malego do przychodni ale chyba sie nie dotaszcze z tym wozkiem krowiastym heheh 😁
a jeszce w czwartek do tego ustronia n 9:45 a to jednak 50 km mam troche stracha ale bedize git najwazniejsze ze juz maly bedzie mial badanie echa serca i mam nadziejej wszysstko jest ok i my bedziemy spokojniejsi
nie gledze juz postaram sie pozniej wpasc buziackii na ten mrozny dzien cioteczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...