Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzuszki mam nadzieje ze u was wszystko w porządku 🙂 u mnie wszystko dobrze tylko upaly męczą z malym tez dobrze wariuje w brzuszku 🙂 buziam was wszystkie 😘 i nie moge sie doczekac kiedy bedziemy mialy okazje znow popisac 🙂 dobrej nocki wam zycze papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki, ale dzis jakis dzień beznadziejny, w ogóle siły nie mam 😮 wypiłam sobie kawke może mnie troche wzmocni 😉
Michaś kopie coraz mocniej i cześciej 🤪 nawet maz juz poczuł kopniaka jak położył rękę, a zwykle było tak, że jak zaczał kopac a mąż przyłożył ręke, to przestawał 😜
Ja ogólnie czuje sie dobrzem ale często napina mi sie brzuch, twardnieje i musze brać tabletki na to i sie nie przemęczać 😮

teraz mój mężus pracuje na popołudniu wiec bede do was czesciej zaglądać, a napewno wieczorkiem zawsze będe 😉
miłego dzionka Brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 🙂 przezylam ta okropna glukoze fuuu okropienstwo ale dalam rade i to bez cyttryny bo oczywiscie zapomnialam wziac 😁 😁 po 15 beda wynki zobaczymy co tam powychodzi mam nadzieje ze dobrze bo nie mam ochoty pic tego drugi raz fuuu
Milego dnia brzuszki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj Agusiu 🙂 no ja mialam wlasnie 75 ml wyszedl tego taki brazowy plastikowy kubeczek do kawy pelny no i naprawde jest bardzo slodkie i tak to by bylo okej ale taki metaliczny posmak i zapach mnie naciagal ale chyba z 5 minut to meczylam lykami az wypilam jeszcze pech chcial ze przy koncu picia mialam na dnie taka malutka grudke i sobie wyobraz jak mi wpadla do buzi to myslalam ze naprawde pawne ale dalo rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam dzis melka pilnowac ale eweliny mama nie szla dzis do pracy wiec mi odpadlo fajnie bo po tym tyczeniu w szpitalu w sumie 3 godziny to mi sie nie chcialo a tak relaksik z wami przy kompie i chipicao czekoladowy czekoladki na biuru i iistny raj chyba jeszcze sobie mala kawke walne bou nas pochmurno CHLODNO jupii i cisnienie jakies do dupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście mamuśki?? 😉
Martus jak tam przeżyłaś ??;D
ja właśnie wróciłam do domu i jestem tak szczęśliwa, że skakać mam ochotę;D zdałam to cholerne prawko!!!;D Wprawdzie dowiedziałam się, że mam więcej szczęścia niż rozumu, i że gdyby ruch był większy w niektórych sytuacjach to fuks by mi nie pomógł ale liczy się, że zdałam i koniec tego stresu;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście mamuśki?? 😉
Martus jak tam przeżyłaś ??;D
ja właśnie wróciłam do domu i jestem tak szczęśliwa, że skakać mam ochotę;D zdałam to cholerne prawko!!!;D Wprawdzie dowiedziałam się, że mam więcej szczęścia niż rozumu, i że gdyby ruch był większy w niektórych sytuacjach to fuks by mi nie pomógł ale liczy się, że zdałam i koniec tego stresu;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie;p nawet nie ma się jak opić;D ale już mi brat zapowiedział, że jak tylko papierek dostanę to oni będą pić a ja go odwiozę;D hehe normalnie będę dziś szaleć ze szczęścia;D

jak tam się czujesz w ogóle Maritko?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto maialaś jakieś dziwne badania na tę cukrzyce.Mnie choć cukier podwyższony wyszedl,to nie mialam 75 glukozy.Lekarka mi mowila,ze 75 to robią jzu cukrzykom,a cięzarne maja obciązenie 50 gramami po godzinie i WYKIK mialam natychmiast.Brali z za kazdym raazem z palca.
A traz mam juz swoj glukometr i za 20 minut pierwszy raz ukłuje sie feee w paluszek,po okropnym WIELKIM ŻARCIU,ale sie nafrykałam,aż brzusio mi spuchł 🙂 🙂 🙂 🙂
Wiecie kochaneczki,znalazlam sklepik CUD ze zdrową żywnościa i dla cukróweczek też.Jejuniu jakie tam cuenńka...zaraz kupilam sobie makaron(mam juz dośc kaszy hihi),dżemik,czekoladę(jaka pyszna i bez cukru,mniam,mniam) ,kakao i FRUKTOZE ZAMIAST SLODZIKA.hURRRA PO BADANIU ZROBIE SOBIE KAWUCHE I POSLODZE (FRUWAM W CHMURKACH)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda a ja w pierwszej ciąży też miała 75 g po 2 godz... tylko nie pamiętam czy wyniki były od razu czy nie;p
Super, ze humorek dopisuje 😉 stwierdzam, że dobry dzień dzisiaj jest;D do tego jeszcze słoneczko wyszło (rano lało jak z cebra i teoretycznie zapowiadali, że do pt tak będzie;p)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh 😉 właśnie sobie uświadomiłam jak czas szybko leci;D Kuba skończył dzisiaj 11 m-cy;D a ja już za tydz i 2 dni mam kolejne usg;D za 2 dni kończę staż , w sobotę jadę z mężem "się bronić";D i wreszcie wakacje;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...