Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
no więc jestem;p i narzekam, że przyszłam a Wy się za pranie wzięłyście;p Na zakupkach byłam bo mi się brzuszek nie ładował więc wkurzyłam się i poszłam;p

A pranie.. o co ja bym dała, żebym mogła to wszystko w końcu wyprać.. Pieprzona pralka nie miała kiedy umrzeć.. Akurat jak remontujemy i kasy nie ma to się okazało, że komin jeszcze źle okuty i dach przecieka a z kominem nie zrobią dopóki nie wymienią rury od wentylacji bo nie wiedzieć jak i czemu zgniła... 😞 do dupy to wszystko...

oj Gosiaczku to nieciekawie kurde to jest tak zwana złośliwość rzeczy martwych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia mam bardzo czesto sostanio klucia piczki boli mnie jakby mi ja rozpychalo na boki i sie strasznie tym stresowalam ale mowilyscie ze to normalne 😜
Gosia tak to jest wiem jak moi rodzice w domu co chwial cos trzeba naprawiac, przykrecac, wymieniac i tak dalej a jedno wiaze sie z drugim :/ no i zawsze w pizdu kasy sie z tym wiaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mam uklucia i rozpychanie a szczegolnie w nocy i nad ranem 😮 w dzien raczej slabo albo woglole. Kurde juz dzis pisalam ze pilam "pyszna" miksturke z cieplego mleka(bleee) czosnki i miodu oi chyba musze sobie zaaplikowac jeszcze jedna dawke bo czuje jak mnie lamie na wieczor eeeh jak nie urok to sraczka 🙂 ale maly sie rzpycha i wierci coraz bolesniej i paradokslanie mnie to cieszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuruj sie kuruj kochana zebyś miała siłę iść na zakupy dla synusia i zebyś piccolo i lodów mogła pojeść i popic w rocznice ślubu 😁 ja to jak kupuje teraz to hurtem i małemu i Kamilkowi zeby nie był zazdrosny 😁 a byłam dzisiaj ogladac ten wózek nie jest zły tylko jakis taki ciężki mi sie wydawał no ale jeszcze mam mnóstwo czasu na zastanowienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ide 19stego bo mojemu szperaczkowi sie zachcialo plazy, morza i slonca w sierpniu dziwak jakis 😁 😁 Ale bede miala 4d wiec wytrzymama i ciesze sie podwojnie bo bede szla z moja mamcia 🙂 niech zobaczy pierworodnego wnusia jaki cudny a cooo 😜 Nigdy nie widziala na zywo takiego badania to zrobie jej prezent na moje urodziny : 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie to jest tak ze zadoscuczynienie ci sie wlacza 😁 ja zauwazylam ze mam teraz tak ze jak sobie glupi stanik kupowalam to myslaalm zeby kupic cos malemu bo co tak sobie kupuje a jemu nie 😁 a jak kupowalam Asi dzidziusiowi mate to Aleksowi musialy sie dostac reczniczki, kocyk i termometr do pokoju bo inaczej bym sie czula jaka wyrodna jakas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba masz rację dzisiaj kupiłam czapke małemu a dużemu zel pod prysznic ze złomkiem i do szkoły teczke ze złomkiem o i plakat z bakuganem bo ostatnio ma na punkcie tej bajki obsesje niech sie chłopina cieszy jak przyjedzie 😁 a czeka na niego jeszcze quad sterowany na radio bo ostatnio mu kupilismy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. z jednej strony nie fajnie, że tak wszystko na raz.. Ale z drugiej.. Prawdę powiedziawszy nie robi mi różnicy czy będę się ściskać żeby oddać pożyczkę czy żeby nazbierać na remont.. Tak sobie myślę, że rozwala się jedno za drugim żeby zmotywować nas do działania i w miarę jak najwięcej zrobić 😁 Będzie z głowy dach, pralka, ocieplenie.. Cała lista następnych rzeczy też już gotowa ale na wszystko nie napatrzy... po trochę wszystko zdążymy 😉 Ale nasze dzieci niech budują sobie nowe domy! Toż to w czym my mieszkamy to armagedon normalnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skad ja znam ta obsesje zlomkiem, zygzakiem mcquinnem i marianem 😁 😁 bajka jak w morde strzelil dla chlopcow bo Marcel ma nawet majtki i skarpetki z mcqunem 😁
Gosia dzieci beda kiedys po swojemu rzadzic ale nawazniejsze ze dzialka i dom beda 🙂 dlatego moi rodzice sie zawsze smieja ze oni w dom nie maja zamiaru niewiadomo czego pakowac bo im sie mieszka dobrze a zmieniac my se kiedys tam bedziemy po swojemu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Martuś ja to bym chyba wolała dostać działkę i wiedzieć że za ileś tam lat będzie tam stał nowiutki, piękny, zdrowy domek 😉 a TU - działki nie ma a dom w rozsypce... Przecież jak go ocieplali to myślałam że umrę z szoku - mieszkam w najzwyczajniej na świecie drewnianym domu.. od lat nie remontowanym:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde bzykac mi sie chce a nie ma z kim 😁 😁 😁 😁 tzn prostuje od razu zeby nie bylo moj gladz kladzie na scianie w pokojou dla malego a nawet jak skonczy i nie bedzie zajechany to jak ja sie nafaszeruje czosnkiem i cebula to watpie ze bedzie chcial sie ze mna pisiac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem to aż strach się bać z tymi wydatkami... Ja się jakoś specjalnie nie martwię (mam tak w głowie ustawione - że coby się nie działo to w końcu musi być dobrze 😉) ale samo myślenie o tym co, ile i kiedy do szału mnie doprowadza... Chcę mieć znów 16 lat i na imprezę iść;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
kurde bzykac mi sie chce a nie ma z kim 😁 😁 😁 😁 tzn prostuje od razu zeby nie bylo moj gladz kladzie na scianie w pokojou dla malego a nawet jak skonczy i nie bedzie zajechany to jak ja sie nafaszeruje czosnkiem i cebula to watpie ze bedzie chcial sie ze mna pisiac 😁 😁 😁


Ja bym sobie odpuściła czosnek i cebulę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
kurde bzykac mi sie chce a nie ma z kim 😁 😁 😁 😁 tzn prostuje od razu zeby nie bylo moj gladz kladzie na scianie w pokojou dla malego a nawet jak skonczy i nie bedzie zajechany to jak ja sie nafaszeruje czosnkiem i cebula to watpie ze bedzie chcial sie ze mna pisiac 😁 😁 😁


Ja bym sobie odpuściła czosnek i cebulę 😁

hehhea ja sie dzisiaj bzykałam ale ciiiiiiiiiii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska o ty wstreciucho jak moglas sie dzis bzykac a ja nie 😁 😁 ale my mielismy napiecia i spiecia ostatnio a czosnku i cebuli sobie nie moge odpuscic bo chce byc zdrowa a poza tym nawet jakbym sobie odpuscila to jest jeszcze nystatyna ktora sobie wkladam co wieczor 😁 bo przy tych antybiotykach na tokso musze brac czopki do cipki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...