Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

GoGr napisał(a):
Wiecie co.. po takim mleczku to się baaardzo dobrze śpi;p i już mi się oczka zamykają 😜 😜 😜


GOGR POLEJ MLECZKA OD KRÓWKI BO JA MAM W KARTONIE A TO NIE TO SAMO 🤢 😁 😁 😁 OJ TO PRAWDA, LEPIEJ DZIAŁA USYPIAJĄCO NIŻ NIE JEDNO PIWO 😁 😁 I GŁOWA POTEM NIE BOLI 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Wiecie co.. po takim mleczku to się baaardzo dobrze śpi;p i już mi się oczka zamykają 😜 😜 😜


GOGR POLEJ MLECZKA OD KRÓWKI BO JA MAM W KARTONIE A TO NIE TO SAMO 🤢 😁 😁 😁 OJ TO PRAWDA, LEPIEJ DZIAŁA USYPIAJĄCO NIŻ NIE JEDNO PIWO 😁 😁 I GŁOWA POTEM NIE BOLI 😁 😁


poczęstowałabym Cię bardzo chętnie ale wypiłam wszystko co przywiozłam i zostało mi tylko Łaciate;p;p
Ale jutro znów będzie świeżutkie mleczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Bo wystarczyłoby żebyś się mleczka napiła;p


nie napije się takiego mleka mam wstret do niego od dziecka 😜 i dla mnie mleko tylko karton to litr wypiję 😉


to nawet jak mleko nie smakuje;p;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
ACH GOŚKA23 NIE WIESZ CO DOBRE 😜 😜 😜 😜

GOGR TO ZAMAWIAM NA JUTRO SZKLANECZKĘ MLECZKA, A DZIŚ POCIESZE SIĘ Z KARTONIKA 😉 🙂


Patrz Aga.. my chyba wieśniary jesteśmy;p;p a te miastowe niech kartonami żyją;p;p
Jak dla mnie lepszego niż prawdziwe mleko nie ma i już 😁 i obowiązkowo musi być świeże i nie odgrzewane;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
ACH GOŚKA23 NIE WIESZ CO DOBRE 😜 😜 😜 😜

GOGR TO ZAMAWIAM NA JUTRO SZKLANECZKĘ MLECZKA, A DZIŚ POCIESZE SIĘ Z KARTONIKA 😉 🙂


Patrz Aga.. my chyba wieśniary jesteśmy;p;p a te miastowe niech kartonami żyją;p;p
Jak dla mnie lepszego niż prawdziwe mleko nie ma i już 😁 i obowiązkowo musi być świeże i nie odgrzewane;p


ej ja na wsi mieszkam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...