Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduje się na Brzuszku 🙂
Ale tu dziś pusto... Nic dziwnego Niedziela 😉 Ja też tylko na chwilkę, bo obiadek się gotuje...
I dziś Łukasz mój ma wolne... 🤪
Dziś robimy rosołek... 🙂
Jak ja dawno nie jadłam rosołku... Nie ma to jak obiadek u mamy... 🙂
Chyba co Niedziele był rosół 😉 I w dodatku jaki pyszny... Dziś (jak co dzień zresztą) sprawdzę swoje, umiejętności kulinarne 😉 Jak to się mówi... Człowiek uczy się na błędach 😉
Miłej Niedzieli Dwupaczki 😘 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko ja tez robie rosolek i to drugi raz w zyciu 😜 ale tak jak piszesz czlowiek uczy sie na bledach za pierwszym razem byll jalowy ale dzis dzwonilam do mamy po instrukcje wiec powinien wyjsc ok. No nic praktyka czyni mistrza dodam ze nie gotowalam zbyt czesto przed pojsciem na l4 🙂 wiec tez sie ucze :0 ale my bystrzachy damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki Monia pisała do mnie ze leży w szpitalu i grozi jej przedwczesny poród 😞 na razie nic wiecej nie wie ma napisać jak coś więcej jej powiedzą 😞 trzymajmy kciuki zeby szybko do nas wróciła. Miłego dnia później napisze bo mam gości potem jescze jednych ale na pewno sie odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika napisała że ma niedobór fosforu i to przez ten niedobór i jej nerwy 😞 jak tam samopoczucie dzisiaj dziewczyny? u mnie nie jest tak źle mam właśnie chwilę przerwy miedzy jednymi a drugimi gośćmi 😁 jak tam niedziela mija u mnie pogoda się popsuła i na dworze nieciekawie 🤨 buziaki i miłego dzionka bo pewnie i tak zadna z Was nie zagląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja mam od rana wlaczonego brzucha bo nuda jak nie wiem i czasmi zagladam a tak ogladam smieszne filmiki na youtube zrobilam rosolek drugie danie i teraz czas na deser lody z polewa truskawkowa heheh znowu sie objem i bede zdychac heheh
A u Moniki mam nadzije ze dadza jej lekarstwa i bedzie ok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o fajnie ze jesteś Marto ja od wczoraj tylko znajomych przyjmuje właśnie jedni wyszli a za chwilę przyjadą 2 koleżanki a ja taka senna jestem że najchętniej poszła bym spać ☺️ ☺️ ☺️mniam lody z polewą ja uwielbaim mega słodką karmelową ale mi ochoty narobiłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochany ten twój Kondziu 🙂 a mnie właśnie kuje coś w brzuchu a mały właśnie tam zaczął kopać 🤢 mój Bartek dzisiaj pojechał do POlskiego sklepu i przywiózł mi moje ulubione batoniki i juz wszystkie wsunęłam mniam mniam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj teraz to już tak do konca będzie nam niewygodnie no ale wszystko zniesiemy dla naszych bobasków 🙂 właśnie loda zjadłam bo mi ochoty narobiłaś 😁 a te skurcze łydek to masakra jest 🤢 kurcze może wredna jestem ale mam nadzieję że nie przyjadą bo pada 😜 powiem szczerze że nie za bardzo przepadam za tą koleżanką a ona przyjeżdza jeszcze ze swoją koleżanką 😞 a mnie tak dobrze sie l,ezy ze wcale bym sie nie obraziła jak by nie przyjechała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niecierpie spotykac sie z ludzmi ktorych nie lubie mamy takich "znajomych" ktorzy non sop dzwonia a to komp sie zepsul a to dvd nie dzila i potrafia przyjsc o 23 z laptopem do naprawy bo moj dobrotliwy maz nie umie powiedziec nie nie dzis albo jest pozno albo cokolwiek innego zeby ich splawic a jak idzie do nich cos naprawiac to sie na mnie obraza ze nie chce isc z nim a ja mam na nich kompletna olewke oststnio tez przyszli o 22 :/ to nawet z pokoju nie wyszlam a w dupie ich mam to ta malpa zapukala ale taka wredota zaswiecilam ze szybko pokoj opuscila :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też nie lubie tej Agnieszki wogóle mnie by było wstyd brać swoja koleżankę do znajomych 1 raz tą dziewczyne na oczy widziałamk no ale cóż przeżyje miały być o 16 a juz 16.30 ale dzwonic nie będę może jednak sie rozmyśliły 🤪 no widzę że u ciebie to samo co u mnie wszyscy znajomi z komputerami do nas przychodzą bo po co płacić jak mój Bartek za darmo zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze ze bylo ok 🙂 ja ogarnelam w koncu sajgon w kuchni i teraz ogladamy sopot top trendy kabarety i sie poplakalam ze smiechu na wystepie lowcy.B 😁 😁 😁 oni wymiataja naprawde.
A tak apropo czy ktoras z was tez tak ma ze jak zacynacie sie bardzo smiac tak do rozpuku to usta wam wysychaja i tracicie oddech? mi sie robi teraz tak nigdy wczesniej mi sie tak nie robilo i to wyglada tak jakbym sie miala z tego smiechu zaraz udusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...