Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ehh z facetami tak już jest.. nic tylko by nas wkurzali;p
Z moim to samo;p Tak się wycwanił, że ja wszystko robię za niego, że on nie musi nic i też w sumie nie myśli nad tym, że chociażby przez nieuwagę robi mi na złość;p
Ale to niestety moja wina.. sama go do takiej wygody przyzwyczaiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś.. bo to tak skompikowanie się robi.. ja założyłam sobie konto na imageshack.us i jak tam wrzucę fotkę to jest do niej link jaki trzeba wkleić, żeby na forum się wyświetlała.. bo tu chyba nie da się inaczej:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agula http://imageshack.us/ na tej stronei wrzucasz plik pozniej wpisujesz tu w wiadomosc adres url i gotowe 😉
Gosiu co do facetow swieta racja oby moj sie do wygody za bardzo nie przyzwyczaił, czasem mi glupio jak go wykorzystuje np jak leze w wyrku a on niedosc ze zapierdziela caly dzien to mowie 'podaj mi to podaj mi tamto, zrob to zrob tamto' ale ile takich dni jest moze 2 w tygodniu.. wiec jak tak dluzej sie zastanawiac to powykorzystywac troszke mozna heheh 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Super Aguś! a jakość zdj dużo lepsza niż u nas....

Jula wykorzystuj póki możesz, póki się jeszcze daje 😁 mój się da wykorzystać tylko i wyłącznie kiedy męczy go strasne poczucie winy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - u mnie młoda (wmawiam jej, że jest dziewczynką i mam taką nadzieję;D) wypięła się tyłkiem.. Lekarz stwierdził, że nawet jak udałoby się już zobaczyć to dzidzia chce jeszcze potrzymać w niepewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi moj to maly uparciuszek ostatnio musiałam na polecenie lekarza az zakasłac zeby łaskawie sie obruciło 😁 bo lekarz kregosłup chciał caly zobaczyc heheh no troszke sie powierciło ale i tak całego nie pokazało i nozki tez chowało cale sie zmierzyc nie dalo bo jak nozki widzielismy to głowka uciekała i tak w kółko hihihi 😁oby teraz sie ujawnilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jeju mi też raz dzidzia przez takie głupie ułożenie się zestresowała;p Lekarz mnie nastraszył, że jest za mała na ten tc... ja już w stresie, że nie wiem co jest.. ale potrząsł mi trochę po brzuchu i mała się zmieściła idealnie w minimum;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, mi nawet źle termin na suwczku liczą ale nie chce mi się zmieniać - tym się chyba nie ma co sugerować bo to są jakieś tam standardy nie wiem skąd wytrzaśnięte a dziecko jak każdy człowiek rozwija się indywidualnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...