Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ważne, że Daria w ogóle się dowiedziała... bo często się zdarza, że dowiadują się dopiero po porodzie (jak u mojego kuzyna, i z innym schorzeniem u znajomych). Teraz trzeba myśleć, że będzie dobrze. Bo będzie!!!!

A Ty Gosia też się na zapas nie martw! będzie ok 😉

A nie wiecie co z Kamą? bo nie wiem czy mi umknęło czy nic nie dawała znać co i jak z tymi jej krwawymi plamieniami??

Kurde.. w ogóle jakaś lipa ostatnio:/ ja też się zaczynam schizować bo mi się mała prawie wcale nie rusza.. jeszcze to ciągle bolące podbrzusze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu przestan nie mozesz sie bac musisz sobie wmawiac jak mantre bedzie ok bedzie ok i tak do upadlego bo inaczej nerwy cie zezra zywcem Ja tez sie strasznie boje czy antybiotyk nie zaszkodzi mojej dzidzi czy nie przejdzie na niego to cholerne toxo ale staram sie to wywalac z glowy bo juz fiksowalam powoli od tej obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie po oklasku dla otuchy dziewczynki i dla odgonienia zlych mysli a ja teraz sama w domu siedze bo mezo pojechal grac w pilke i tak mi smutno z powodu Darii i Kamilki z powodu Gosi ktora musiala przejsc tragedie zeby zaswiecilo jej sloneczko i wogole ze cos sie ma prawo chrzanic noormalnie ryczec sie chce z niemocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. taki przykry koniec dnia... Mam nadzieję, że okaże się jednak wszystko w porządku... u Darii 100 % szans, u Kamy niepotrzebny stres, i Wasze wyniki Gosiu i Martuś w porządku...
idę spać bo coś znowu czuję brzuszek;( nie lubię tego bo ból przypomina pierwsze skurcze... chyba muszę odpocząć... nawet teściowa stwierdziła, że za dużo na głowę wzięłam..

Pa dziewuszki i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOŚKA TY JUŻ NAWET NIE MYŚL ŻE TWOJEJ DZIDZI MOŻE BYĆ COŚ NIE TAK BO CI DO DUPY NAKOPIE 😠 MASZ IŚĆ NA TO BADANIE TAK JAK IDZIESZ NA KAŻDE Z UŚMIECHNIĘTĄ BUZIĄ 🙂
JA WIERZĘ ŻE TYM RAZEM BĘDZIE WSZYSTKO W PORZĄDKU 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj znowu na badania ;( musze mieć kariotypy zrobione żeby wykluczyć badź potwierdzić podejrzenia body stal anomaly ;(
a co do badań to tak ja płaciłam z racji tego że mój lekarz prowadzący robiąc co 3 tyg usg był na tyle tępy że nie wykrył tej wady ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj Boze co za pierdolone konowaly sorki za slowa ale to naprawde przechodzi ludzkie pojecie jak rzeczowo oni traktuja ciezarne kobiety oby jednostka sie zgadzala niewazne szczegoly u mnie bylo tak ze lekarka olewala wszystkie podstawowe badaniua az sama sie kaplam ze jakis beztalent z niej jest na szczescie zmienilaml ja na lepszego specjaliste ale oczywiscie za dobreggo specjaliste trzeba placic yyhhhhh 😠 😠 Darus trzymaj sie kochana bedzie ok dobrze ze teraz a nie pozniej naprawde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIO SKARBIE WIEM ŻE CIĘŻKO TOBIE JEST TERAZ ALE MY WSZYSTKIE TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I TWOJĄ KRUSZYNKĘ 😘 😘 😘 😘

A CO DO LEKARZA TO KAWAŁ FIUTA I NIC WIĘCEJ 😠 JAK MOŻNA ROBIĆ BADANIA I TO NIE RAZ I NIE WYKRYĆ TEGO 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ MARTO KOBIETA ZACHODZI W CIĄŻĘ CHODZI SPECJALNIE DO LEKARZA SIĘ BADAĆ CZY WSZYSTKO Z MALEŃSTWEM W PORZĄDKU TEN MÓWI ŻE JAK NAJBARDZIEJ A TU PROSZĘ TAKA NIEMIŁA NIESPODZIANKA U DARII 😞 TO PO CO KOBIETOM TACY LEKARZE KTÓRZY NIE POTRAFIĄ PRZY ZWYKŁYM BADANIU WYKRYĆ ŻE COŚ JEST NIE TAK 😠 JEŻELI CHOCIAŻ BY POWIEDZIAŁ ŻE SA JAKIEŚ NIE PRAWIDŁOWOŚCI Z MALEŃSTWEM TO DARIA PEWNIE JUŻ WCZEŚNIEJ BY ZROBIŁA DODATKOWE BADANIA 😞 A TAK TERAZ WIDAĆ JAK LEKARZE TRAKTUJĄ KOBIETY W CIĄŻY 😞 PEWNIE JAK BY DAŁA W ŁAPĘ TO BY POWIEDZIAŁ ŻE JEST COŚ NIE TAK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...